Veká, ochranné kryty

Každá hrniec má svoju pokrievku. U nás by sa skôr malo povedať: Každý box má svoj ochranný kryt. Pevný uzáver je dôležitý pri preprave a skladovaní tovarov. V ponuke preto máme ochranné kryty pre veľké nádoby a stohovacie prepravky, pre kruhové kade, vyklápacie kontajnery a mriežkové boxy EURO. Porozhliadnite sa aj Vy v našom širokom sortimente.

V kategórii Veká, ochranné kryty Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, Rubbermaid, CEMO, SHG, EUROKRAFTbasic, Bio-Circle, KERN, Safescan, Vikan, ZARGES, Justrite, mauser, TrendOffice, Kongamek.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
  • Nie udržateľné (299)
  • Trvalo udržateľný (9)
Relevantné
Počet výrobkov: 308
Veká a ochranné kryty
Bezpečný uzáver je nevyhnutný často nielen na prepravu tovarov rozličného druhu, ale aj na skladovanie priamo na mieste. Veká, ochranné kryty a sklopné veká preberajú preto, akokoľvek by boli nenápadné, dôležitú funkciu. Udržiavajú potraviny v čerstvom stave, chemické látky chránia pred cudzími látkami a zabraňujú vnikaniu prachu alebo vlhkosti do skladovaného tovaru akéhokoľvek druhu. Aby ste si mohli zvoliť ochranné kryty, veká a uzatváracie systémy vo vhodnej veľkosti a pevnosti materiálu, ponúka KAISER+KRAFT veľmi rôznorodý výber produktov, v ktorom nájdete ten správny výrobok určený na použitie v najrôznejších odvetviach. Či náhradné veká na stohovacie prepravky zodpovedajúce euro normám, alebo úložné plochy z oceľového plechu pre kruhové sudy. V podstate pre každú nádobu a každý druh kontajnera tu nájdete zodpovedajúce príslušenstvo. Pre priemyselné nádoby, ako aj pre viacúčelové prepravky sa dajú ľubovoľne zostaviť kryty v šedej, čiernej, modrej a v mnohých ďalších farbách, čo umožňuje jednoduché optimálne zladenie s existujúcimi systémami nádob.

Veká, ochranné kryty a závesné uzávery
Veká, ochranné kryty a úložné plochy sú dostupné z polyetylénu, polypropylénu a mnohých ďalších plastov. Pre stohovacie prepravky, ktoré musia odolávať obzvlášť vysokým zaťaženiam, sú k dispozícii tiež oceľové veká alebo ochranné kryty z ušľachtilej ocele. Jednotlivé veká môžu byť vyhotovené so závesmi, umožňujúcimi mimoriadne komfortné opätovné uzatváranie. S čelným priezorovým okienkom je okrem toho možné rýchlo a jednoducho skontrolovať obsah kontajnera. U KAISER+KRAFT nájdete aj veká a ochranné kryty na veľké nádoby a mriežkové boxy EURO. Ak má kryt chrániť pred neoprávneným prístupom, v ponuke sú aj uzamykateľné veká, napríklad veká s visacím zámkom. Nezávisle od toho, na aké požiadavky hľadáte solídny vrchnákový uzáver: rozhodnite sa vedome pre jeden z týchto kvalitných produktov.