Zásuvky

Nemusíte všetko ukladať do tej istej zásuvky! V našom sortimente máme pre Vás mnoho zásuviek – pre Vaše existujúce vybavenie, v najrozličnejších vyhotoveniach, na rôzne zaťaženia. Nechce sa nám veriť, že by ste tu nenašli vhodnú náhradu.

V kategórii Zásuvky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, LISTA, EUROKRAFTbasic, ANKE, Knürr, Pavoy, C+P, RAU, Treston.

Značka
Typ produktu
Výška
Relevantné
Počet výrobkov: 47
Zásuvky
Tu nájdete zásuvky pre písacie stoly a iné pracovné stoly. Nájsť vhodnú náhradu zásuvky nie je vždy jednoduché. Kancelárske skrine a priemyselné skrine majú často výslovne rôznorodé rozmery a zásuvkové systémy, preto je ťažké dostať náhradu v požadovanej veľkosti. Naša internetová predajňa Vám ponúka zásuvky v najrôznejších vyhotoveniach. Či zásuvkové skrine do administratívnych budov alebo zásuvky pre skrine na vysoké zaťaženie: s trochou trpezlivosti pri nevyhnutnom jemnom zosúlaďovaní a potrebnom zjednotení veľkostí nájdete online určite to, čo hľadáte. Pretože naše zásuvky sú z hľadiska výšky a hĺbky veľmi variabilné. Okrem toho sú dimenzované na rôzne zaťažiteľnosti. Môžu potom slúžiť aj ako náhrada za zlomené zásuvky, ktoré majú byť nahradené pevnejšími vložkami. Vyhľadajte si v online predajni zodpovedajúce zásuvky do skríň na materiál a roletové skrine v kancelárii. V sortimente sú obsiahnuté aj kompletné zásuvkové bloky. Takto je možné zvoliť si vhodné náhradné zásuvky pre najrôznejšie typy skríň a písacích stolov. So závesnou registratúrou na teleskopických koľajničkách možno skriňový systém rozšíriť aj dodatočne. Ako doplnok sa dajú inštalovať zabudované zásuvky so samostatným krytom.

Zásuvky: dnes objednáte online – zakrátko s nimi môžete pracovať
Naše zásuvky sa k Vám dostanú rýchlo. Vďaka mimoriadne rýchlemu vyexpedovaniu majú zákazníci KAISER+KRAFT tú mimoriadnu výhodu, že budú mať zásuvky a príslušenstvo k dispozícii vo svojom podniku už krátko po objednaní. Predovšetkým v prípade, ak je potrebné zaobstarať čo najskôr náhradu za citlivé objekty zariadenia, to môže predstavovať značné uľahčenie práce.