037 – 65 23 633 
  Vytlačiť stranu

Projekty a referencie

U spoločnosti KAISER+KRAFT dostanú zákazníci všetko pre svoju firmu. Úloha predajných kancelárií už dávno nie je len samotný predaj výrobkov, ale zahŕňa aj plánovanie a poradenstvo. Teší nás, že vám na nasledujúcich stránkach môžeme predstaviť výber ukončených projektov nášho podniku aktívneho po celej Európe, ktoré vám majú priblížiť rozsah a postup pri celkovej starostlivosti o projekt.

Mercedes-Benz, Esipovo, Solnechnogorsky

 

Nový závod v Rusku, 40 kilometrov severozápadne od hlavného mesta Moskva na ploche 85 hektárov: Rozruch v závode Mercedes-Benz Manufacturing.


K projektu Mercedes-Benz

ZOTT, Mertingen, Bavorsko

 

Čierne uličky, hygienické priepusty a nútené vedenie? Vitajte vo svete výrobcu potravín, v ktorom platia prísne hygienické predpisy a vyžadujú sa premyslené koncepcie priestorov. Pre nový výrobný závod veľkej mliekárne Zott prevzala spoločnosť KAISER+KRAFT okrem iného aj zariadenie sociálnych miestností. 


Na projekt Zott

RWE Innogy, Helgoland, Schleswig-Holstein

 

S takýmito projektami sa KAISER+KRAFT Deutschland nestretáva každý deň: Niekoľko stoviek debien a stohovacích prepraviek, k tomu regály v špeciálnom vyhotovení na špeciálne vybavenie skladu. Ešte nezvyčajnejším je miesto: Ostrov na šírom mori – Helgoland.


Viac o tomto projekte

 

VISHAY ELECTRONIC, SELB, BAYERN

 

Spoločnosť Vishay Electronic sústredila svoje celosvetovo aktívne centrum logistiky elektronických súčiastok do jedného miesta v Nemecku, mestečka Selb, a pri plánovaní vnútorného vybavenia sa úplne spoľahla na poradenstvo a výrobky spoločnosti KAISER+KRAFT Nemecko. V novostavbe s úžitkovou plochou 2150 štvorcových metrov skladovacích priestorov sa organizovalo vhodné vnútorné vybavenie.


Viac o tomto projekte

 

 

Egon Grosshaus GmbH & Co. KG, Lennestadt, Sauerland

 

Spoločnosť Egon Grosshaus GmbH & Co. KG sa rozhodla pre potreby oddelenia zabezpečenia kvality, ku ktorému patrí aj skúšobné laboratórium, prerobiť jednu z hál na kancelárske priestory – bez akýchkoľvek zásahov do základnej stavby.

Plánovanie a realizáciu projektu prevzala firma KAISER+KRAFT Nemecko.


K projektu GROSSHAUS.

 

 

HÜHNERHAUSmobil, Bielefeld, Severné Porýnie-Vestfálsko

 

Ralf Müller poskytuje kuratám mobilný domov a my mu dodávame vhodné podvozky. Spolupráca so spoločnosťou KAISER+KRAFT Nemecko sa datuje od roku 2013. S našim podstavcom už bolo postavených viac ako 100 kurínov.


Viac o tomto projekte

CWS-boco, Wiesbaden, Hessen

 

Nová lokalita, nové kancelárie: Na jeseň 2014 sa poskytovateľ služieb v textilnom odvetví, spoločnosť CWS-boco so sídlom vo Wiesbaden-Nordenstadte, presťahovala do nových priestorov. Oddelenie predaja získalo 1800 m² moderných, ergonomicky zariadených pracovísk a spoločenských priestorov – všetky koordinované, projektované a zrealizované s podporou KAISER+KRAFT Deutschland.


Viac o tomto projekte

Kontakt

Ak potrebujete naplánovať projekt, radi Vám pomôžeme.
Naši odborníci Vám poradia a kompetentne podporia.

Kontakt pre poradenstvo, plánovanie a analýzu potrieb:

Tel. 037 / 65 23 633
E-Mail: service@kaiserkraft.sk

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov