Značka
Druh regála
Hĺbka

Skrutkovacie regály

Naše skrutkovacie regály sa dajú veľmi jednoducho zoskrutkovať a stoja tak pevne a stabilne, že sa dajú bez problémov umiestniť voľne do priestoru. Mimoriadnej obľube sa preto skrutkovacie regály tešia v halách skladov alebo dielňach − jednoducho všade tam, kde môžete využiť spoľahlivé, flexibilné a vysoko kvalitné regály.

V kategórii Skrutkovacie regály Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, hofe.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 38
Zobrazenie:

Skrutkovacie regály: nákladovo-efektívne skladovanieProti neporiadku a chaosu v sklade, v dielni alebo vo výrobnej prevádzke existuje len jeden osvedčený prostriedok: regály! K dispozícii sú dostupné v najrôznejších vyhotoveniach a nákupné oddelenie sa často pýta, ktoré sú najvhodnejšie. Skrutkovacie regály poskytujú dokonale kalkulovateľné odpovede.Skrutkovacie regály verzus zásuvné regály: Čo sú výhody skrutkového spojenia?Spôsob spojenia regálových systémov je dôležitým rozhodnutím nielen na prvý, ale aj na druhý a tretí pohľad.Skrutkovacie regály sa spájajú pomocou nástrojov a skrutiek. Trvá to síce trochu dlhšie a je o niečo náročnejšie, zaručuje však dokonalú stabilitu, vysokú nosnosť a trvalé úložné miesto pre dôležité príslušenstvo od

kartonáže

cez pracovné prostriedky až po

kancelárske materiály

.Skrutkovacie regály s podperami a poschodovými, vkladacími a regálovými policami z ušľachtilej ocele sú dokonale vhodné pre oblasť gastronómie, zdravotnícku oblasť a ako regály pre čisté priestory. Toto platí aj pre zásuvné regály. Skrutkové spojenie však poskytuje dôležitý prevádzkovo-ekonomický argument:Tieto regály sa dajú jednoduchšie vyrobiť a stoja preto porovnateľne menej. To vám umožní nákladovo efektívne vybaviť veľké skladovacie priestory a v prípade potreby ich taktiež nákladovo efektívne rozšíriť.Keďže je však rozširovanie skladovacej plochy alebo prerábanie regálov trochu náročnejšie, sú skrutkovacie regály správnou voľbou vždy vtedy, ak chcete tovary dlhší čas skladovať prakticky bez zmeny. Častým miestom využitia je archív.Aké faktory musím zohľadniť pri výbere?Pri výbere regálov a regálových systémov sa všetko točí okolo požadovaných a dostupných tiaží. Táto skutočnosť hrá snáď menšiu rolu pri skrutkovacích regáloch vo funkcii kancelárskeho regála, tu ide predovšetkým o otázku priestorovej ponuky.Avšak v dielni, vo výrobe, laboratóriu a čistom priestore musia regály skutočne niečo vydržať. Preto kalkulujte svoje potreby radšej veľkoryso. Pri rozhodovaní sa pre skrutkovacie alebo zásuvné spojenie sa okrem toho rozhodujete na dlhú dobu, pretože obe tieto verzie sa navzájom nedajú kombinovať. Avšak žiadne obavy: Vďaka našej ponuke rozšírení a náhradných dielov je nové zaobstaranie vhodných dielov mimoriadne jednoduché. Kľudne nás kontaktujte!