037 – 65 23 633 
Logo KAISER+KRAFT
ZAMERANÍ NA VAŠE POTREBY

Spoločnosť Kwesto sa premenovala na KAISER+KRAFT a takmer všetko, čo ste v minulosti nakupovali od spoločnosti Kwesto, vám teraz dodá spoločnosť KAISER+KRAFT.

Ak s tým súhlasíte, presmerujeme vás.

KAISER+KRAFT ponúka mnoho zaujímavých výrobkov, ktoré už možno poznáte z minulosti.

  • KAISER+KRAFT dodrží všetky svoje záruky.
  • Poskytneme vám bezplatné doručenie tovaru.
  • Stále platí 30-dňová lehota na bezproblémové vrátenie tovaru.
  • Žiadna minimálna hodnota objednávky, žiadne dodatočné administratívne poplatky.
Chceli by sme vás však o niečo požiadať: Ak ste boli predtým registrovaným zákazníkom na webovej stránke spoločnosti Kwesto, využite jednoduchý postup a zaregistrujte sa v novom internetovom obchode KAISER+KRAFT.

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Vybavenie
 

Súpravy náradia

Pre remeselnícke a priemyselné podniky, domácich majstrov a vôbec všetkých remeselníkov máme všetko, po čom srdce túži: kladivá, píly, skrutkovače, otvorené a očkové kľúče, súpravy náradia a mnoho ďalšieho. A všetko, čo v našom obchode nenájdete, pre vás zaobstaráme.
Našli sme 30 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 30 artikel/-e/-ov

Práca pôjde skutočne od ruky len so správnym nástrojomObjednali ste si nový regál – vysokokvalitný, robustný, s mimoriadnou nosnosťou – už je potrebné len všetko čisto a riadne zmontovať. Ak nevyužijete náš montážny servis, ale sami chcete priložiť ruku k dielu, vhodné náradie vám pomôže, aby ste regál zmontovali obratom ruky. A práve čo sa týka náradia, nemali by ste upustiť od vysokých požiadaviek. Nezávisle od toho, či budete s náradím pracovať často alebo len zriedkavo.V dielni a vo výrobnej prevádzke profesionáli vedia, aké dôležité je v ich práci kvalitné náradie. Či je to kladivo, škrabka alebo kliešte – používajú sa len tie najlepšie. Oprávnene:Náradie uznávaných značiek „made in Germany'', ako je Hazet alebo Gedore, sú koncipované na najnáročnejšie trvalé používanie.


To znamená, že je vyrobené s maximálnou presnosťou, ergonomicky tvarované, odolné proti korózii a neopotrebováva sa tak rýchlo.


Ak je Váš rozpočet o niečo nižší alebo ak hľadáte jednoducho rozumné a funkčné náradie za atraktívnu cenu, bude pre Vás značka Gedore red a Vigor tým správnym riešením.A čo s uschovávaním náradia?Požadované náradie budete mať rýchlo poruke, ak ho budete mať uložené v praktických shadowboardoch (tieňových tabuliach): s vložkami z tvrdej gumy sa dostáva poriadok na dielenský stôl alebo do montážneho vozíka. Preto vám ponúkame aj súpravy náradia, ktoré Vám dodáme už priamo v shadowboardoch. Ak si kúpite súpravu náradia, ponúkame vám, mimochodom, aj záruku na možnosť dokupovania jednotlivých dielov súpravy.Profitujte v našom internetovom obchode z výberu a kombinačných možností: k dispozícii sú vám tu nielen rôzne súpravy, ale aj voľný sortiment pre vaše systémy dierovaných dosiek.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov