Osobný kontakt

Konzultačný servis

Váš kontakt s kaiserkraft

Vždy vám radi pomôžeme. To nie sú len slová – my to myslíme vážne. Nezáleží na tom, čo sa nás chcete opýtať – či už ide o jednotlivé produkty, alebo o vybavenie celého pracovného priestoru – nájdeme odpoveď aj riešenie a naplánujeme spoločne všetko s vami. Pritom náš záber je celosvetový, takže sme pripravení pomôcť vám kdekoľvek, aj v zahraničí. O tom nepochybujte: S nami máte vždy osobný kontakt!

Najlepšie na tom všetkom je, že vy sami sa rozhodnete, akou formou chcete byť s nami v kontakte:

Telefonická podpora

Konzultačný servis 487

Pokiaľ vytočíte jedno z našich čísiel, vždy získate to správne spojenie: na druhej strane linky, bude jeden z našich predajcov. Žiadne call centrum, žiadny automat, ktorý vám bude diktovať, aké číslo treba stlačiť pre kontakt s operátorom. Práve naopak: naši poradcovia sú skutoční a odpovedia vám na otázky o každom našom produkte.

Zavolajte nám!
037 - 65 23 633 Mobil 0905 693 931

Chat funkcia

Ste online nákupca, ale k niektorým z produktov potrebujete odbornú radu? V tom prípade máte možnosť položiť nám svoju otázku prostredníctvom funkcie chatu, ktorá sa nachádza v okne priamo na našej stránke. Môže sa stať, že práve v tom momente budeme offline, vtedy nám môžete cez chat zanechať správu.

Konzultačný servis 467

Kontaktné formuláre / e-mail

Konzultačný servis 480

Naše kontaktné formuláre vám dávajú možnosť, informovať nás o vašich postrehoch, položiť nám otázku, vyžiadať si cenovú ponuku alebo poslať žiadosť o zaslanie katalógu.

Alebo nám jednoducho napíšte e-mail na service@kaiserkraft.sk.

Osobná návšteva

Vaše výzvy sú aj našimi výzvami: preto sme v prípade záujmu pripravení, navštíviť vás aj osobne. Pokiaľ máte záujem o osobný kontakt, radi s vami všetko osobne naplánujeme a nájdeme riešenie, podľa vašich potrieb. Presne táto tímová práca je to, čo robí našu prácu špeciálnou.

Konzultačný servis 368