Rýchla oprava

Náhradné diely a opravy

Rýchly servis od firmy kaiserkraft

Chcete veriť svojmu dopravnému alebo zdvíhaciemu zariadeniu na 100% a po celý čas? Potom nás kontaktujte, zabezpečíme originálne náhradné diely a v prípade záujmu aj opravu. Na nás sa môžete spoľahnúť.

Objednávanie náhradných dielov

Náhradné diely a opravy 710

Originál zostane originálom

Prečo by ste sa pri nákupe náhradných dielov mali uspokojiť s inou ako najvyššou kvalitou? Hlavne ak sa potrebujete na svoje dopravné alebo zdvíhacie zariadenie spoľahnúť na 100% a kedykoľvek. Nie je to tak?

To je presne to, k čomu by sme sa radi dostali: O svoje produkty sa staráme aj dlho potom, ako ste ich od nás nakúpili. Preto vám môžme sľúbiť, že originálne náhradné diely sú vyrábané za použitia tých najmodernejších výrobných postupov, takže predstavujú tú najvyššiu kvalitu, presnosť prevedenia a dlhú životnosť. Okrem toho, vzhľadom na skvelú koordináciu nášho skladu a logistiky obdržíte náhradné diely v skutočne krátkom čase.

K náhradným dielom

Pokiaľ poskytujete svojmu vybaveniu pravidelný servis a údržbu, zabezpečíte mu nie len bezproblémovú dlhodobú prevádzku, ale zároveň mu udržujete aj jeho hodnotu.

Inými slovami: potrebujete opravu? V prípade potreby vieme zabezpečiť aj to.

Opravy

Pokazené je iba pokazené

Aj napriek vysokej kvalite našich výrobkov nedokážeme vylúčiť občasné nedostatky. V prípade záujmu môžeme zabezpečiť opravu. A ak oprava už naozaj nemá cenu, radi vám ponúkneme primeraný produkt z našej rozsiahlej ponuky kaiserkraft.

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle 037 - 65 23 633 Mobil 0905 693 931 alebo mailom na service@kaiserkraft.sk

Náhradné diely a opravy 704

Sme tu pre vás

Zistite o nás viac na našom e-shope alebo nás kontaktujte.