Roletové skrine

Vyzerá dobre, je flexibilná a šetrí miesto: Vaša nová roletová skriňa. Ktorá z našich roletových skríň by to však mala byť? Skriňa s priečnymi roletami, šatníková roletová skriňa do kancelárie, alebo predsa len systémová skriňa s roletami, či ťažká roletová skriňa do dielne? Môžete sa rozhodnúť – práve teraz!

V kategórii Roletové skrine Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: C+P, mauser, BISLEY, EUROKRAFTpro, LISTA, Paperflow.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
  • Nie udržateľné (73)
  • Trvalo udržateľný (14)
Relevantné
Počet výrobkov: 87

Produkty na uvoľnenie priestoru: Roletové skrinePreto sú také obľúbené: Tam, kde nie je miesto na prečnievajúce polomery dverí, ponúkajú roletové skrine úzky úložný priestor a poriadok do kancelárie alebo dielne. Nezáleží na tom, či horizontálne alebo vertikálne, s okamžitým otvorením a takisto jednoduchým zatvorením uľahčuje inteligentný princíp roletových lamiel nielen prácu na úzkom priestore. Roletové skrine, voliteľne s možnosťou uzamknutia otočným cylindrom, prispievajú súčasne k ochrane a bezpečnosti údajov uložených podkladov a dokumentov v zakladačoch na spisy a závesných zakladačoch. Apropo, priaznivci závesnej registratúry dostanú naše roletové skrine aj s teleskopickým výsuvným rámom. Variabilita je teda zaručená, a keď už sme pri príslušenstve: police alebo primerané opierky na zakladače sú vzdialené len niekoľko kliknutí.Roletové skrine zvyšujú efektívnosť v kancelárii. A v dielni. A v lekárskej ordinácii.Roletové skrine od KAISER+KRAFT sú praktické, inteligentné a všestranné. A pritom ešte aj dobre vyzerajú. Dostupné sú napríklad vo vzore javor, buk, vo svetlošedej farbe, farbe hliníka alebo bielej farbe – tu určite nájdete model zodpovedajúci vášmu kancelárskemu nábytku.Radi by ste mali deliacu stenu alebo si želáte rozdeľovač priestoru do svojej kancelárie? Roletová skriňa s pohľadovou zadnou stenou poskytuje navyše aj úložný priestor. Vyššia fluktuácia zamestnancov alebo štrukturálne zmeny si vyžadujú flexibilitu aj pri zariadení? Modely s kolieskami zabezpečia požadovanú mobilitu.A ak si dielňa žiada uzamykateľný nábytok na uskladnenie tovaru veľkej hmotnosti: Uzamykateľná roletová skriňa na vysoké zaťaženie s korpusom z oceľového plechu a nosnosťou 160 kg na policu ponúka dostatok priestoru a zároveň bezpečnosť.Vyhotovenie roletovej skrine poskytuje priestorovo úspornú alternatívu aj k úzkej skrinke v prezliekárni alebo ku klasickej šatníkovej skrini do lekárskych ordinácii. Pre prípad, že uprednostňujete série alebo modulárne koncepcie, obsahuje naša rozsiahla ponuka úložného nábytku rôzneho druhu aj systémové skrine vyhovujúce najrôznejším požiadavkám.Aké želanie by mohlo pri takomto sortimente zostať ešte nesplnené? Aké ďalšie želanie by sme vám mohli splniť? Jednoducho nás kontaktujte, my vám určite budeme vedieť predložiť atraktívnu ponuku.