037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Farba
Hĺbka
Materiál
Šírka
Výška
 

Skrine na výkresy

Kam s mapami a plánmi veľkého formátu, zobrazeniami a výkresmi? Mali by sme návrh: Založiť ich do našich špeciálnych skríň na výkresy. Či v architektonickej kancelárii, v galérii alebo v archíve: Skrine na výkresy poskytujú miesto na všetko, čo presahuje bežné formáty papierov.
Našli sme 2 artikel/-e/-ov
| | |
CP - Skriňa na výkresy
pre formát DIN A1
s DPH
od 922,80
bez DPH
od 769,-
CP - Skriňa na výkresy
pre formát DIN A0
s DPH
od 1.066,80
bez DPH
od 889,-
Našli sme 2 artikel/-e/-ov
Skrine na výkresy
Pomocníkmi na uloženie pre všetky veci, ktoré sa nezmestia do zakladačov spisov alebo šanónov, sú zásuvkové skrine. Možnosť uskladnenia s ochranou proti dopadu svetla je pri niektorých profesijných odvetviach nevyhnutnosťou. Grafici, umelci a fotografi potrebujú skrine na výkresy na uskladnenie všetkých druhov papierov, ktoré svojím formátom zásuviek DIN A0, resp. DIN A1 poskytnú priestor aj pre veľké formáty. Práve pre knižnice, archívy a muzeálne zbierky sú skrine na výkresy nevyhnutnou pomôckou v každodennej práci. Pre potreby umeleckých galérií, na dlhodobé uskladnenie archívneho materiálu alebo ako úložný systém nepodliehajúci opotrebeniu do kancelárie sú zásuvkové skrine a skrine na výkresy tou najlepšou voľbou. Na kontrolovanú úschovu médií v knižniciach, na bezpečné skladovanie nevystavené priamemu svetlu vrátane štýlovej prezentácie objektov a kresieb v múzeách sú skrine na výkresy nevyhnutnosťou. Rôzne skrine na výkresy nájdete vo veľkej ponuke KAISER+KRAFT.

Technické pracovné prostriedky pre špeciálne požiadavky
Skrine na výkresy sa považujú za technické pracovné prostriedky v zmysle zákona o bezpečnosti zariadení (GSG) a podliehajú preto bezpečnostno-technickým požiadavkám podľa § 3 GSG. Vysokokvalitný vypaľovací lak sa nepoškodí ani pri väčšom zaťažení alebo nárazoch. Zaistenie proti vytiahnutiu pri veľkých formátoch je dodatočnou ochranou proti prevráteniu, podporované trvanlivými teleskopickými lištami s guľkovými kladkami. Samočinné vťahovanie zabraňuje neočakávaným zábranám a je tak jedným z prvkov bezpečnosti práce.
Porovnanie produktov