Značka
Farba
Farba dverí

Úzke skrinky na veci, uzamykateľné priehradky

Sociálne miestnosti sú vedou samou o sebe. Neveríte? Tak si pozrite náš sortiment úzkych skriniek a uzamykateľných priehradiek. Oceľové skrine, šatníkové systémy, samostatné uzamykateľné priehradky, skrine s uzamykateľnými priehradkami – budete prekvapení, aké bohaté možnosti ponúka zariadenie sociálnych priestorov.

V kategórii Úzke skrinky na veci, uzamykateľné priehradky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: CP, Wolf, QUIPO, BISLEY, EUROKRAFTpro, LISTA.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 868
Zobrazenie:
Úzke skrinky na veci a uzamykateľné priehradky
Úzka skrinka na veci a uzamykateľná priehradka sú prvky zariadenia, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou telocviční, plavární, prezliekární a škôl. Ambiciózni športovci chcú mať možnosť uložiť si svoje cennosti a šaty bezpečne a šetrne, pokým dvíhajú závažia vo fitnes centre alebo triafajú loptičky na golfovom ihrisku. Školáci a študenti si môžu knižky a kabáty bezpečne uzamknúť pred knižnicou alebo na chodbe školskej budovy, pokým si rozširujú svoje vedomosti. Zamestnanci si ukladajú svoje pracovné odevy aj oblečenie na voľný čas do skriniek na odev. Úzka skrinka na veci alebo takáto skriňa s uzamykateľnými priehradkami sú v podstate predmetmi každodennej potreby, ktoré zamestnanci v podnikoch a spotrebitelia vo verejných budovách a voľnočasových zariadeniach považujú za samozrejmosť. Ponúkame úzke skrinky na veci, šatníkové skrine a uzamykateľné priehradky v rôznorodom vyhotovení. Či oceľová skriňa, šatníkový systém alebo samostatná uzamykateľná priehradka – výber je veľký a kombinovateľný. Ak chcete individuálne kombinovať a skrinku na odev spojiť s kockou s uzamykateľnými priehradkami, musíte vždy dbať na to, aby ste navzájom spájali rovnaké modely. Takto dosiahnete jednotný celkový vzhľad a jednotlivé úzke skrinky môžete navzájom zmontovať s minimálnym úsilím. Dbajte, prosím, na to, aby jednotlivé prvky mali rovnaké rozmery. Online nájdete extra úzke, ako aj extra vysoké úzke skrinky s najrozličnejšími funkciami. V ponuke sú tiež úzke skrinky so šatníkovými lavicami namontovanými pred alebo pod skrinkami, vďaka ktorým je prezliekanie sa v kabínach ešte pohodlnejšie.

Vyhotovenia úzkych skriniek – vhodná úložná skriňa pre každú oblasť
Úzke skrinky v našom internetovom obchode majú rôzne vlastnosti a parametre, ktoré často predstavujú pridanú hodnotu pre určité oblasti. Vo všeobecnosti sú vetracie otvory alebo vetracie štrbiny atribútmi, ktoré by pri dobrej šatníkovej skrini nemali chýbať. Takto sa zabezpečí, že uschované časti oblečenia nebude cítiť zatuchlinou. Nohy skrine alebo sokle by mali byť šetrné voči podlahe a samotná úzka skrinka by sa mala dať ľahko čistiť, čo je možné dosiahnuť pri vnútorných priečinkoch bez lemov. Úzke skrinky značky QUIPO poskytujú všetky dôležité vlastnosti. Ich základné a prídavné prvky sú v rámci jedného modelu výrobkov individuálne kombinovateľné. Najdôležitejšou vlastnosťou úzkej skrinky a uzamykateľnej priehradky je možnosť uzamykania. Online si môžete priobjednať úzku skrinku s cylindrickým zámkom, hlavným kľúčom alebo praktickým uzamykacím zariadením. Dôležité je, aby ste si pri dokupovávaní a rozširovaní vybrali tie isté uzatváracie modely. Ďalšími ponúkanými formami uzatvárania sú prípravky pre visacie zámky alebo bezpečnostný otočný uzáver, ktorý sa pretočením nemôže vylomiť. Modely úzkych skriniek výkonovej značky EUROKRAFT ponúkajú tiež voliteľnú možnosť trojbodového uzamykania, pri ktorom sa šatníková skriňa uzamyká aj na hornom a dolnom konci. Kto chce, aby v prezliekárni nebol hlučno a zároveň chce šetriť dvere skriniek, ten sa rozhodne pre úzku skrinku s gumeným tlmením. Elektrolyticky pozinkované úzke skrinky a šatníkové skrine z ušľachtilej ocele sa obzvlášť dobre hodia do vlhkých priestorov. Uzamykateľné priehradky v škole alebo vo verejných zariadeniach, v ktorých sa so skrinkami zaobchádza drsnejšie, by mali byť zhotovené z pevného odolného materiálu. Skrine s uzamykateľnými priehradkami, ktoré KAISER+KRAFT odporúča pre takéto zariadenia, sú z robustnej ocele a vďaka vyklenutiu smerom von veľmi odolné. Rozumná investícia, pretože maximálne kvalitatívne štandardy garantujú, že sa nič len tak rýchlo nezničí. V prezliekarňach a šatniach, ktoré poskytujú málo miesta na zariadenie, sú priestorovo úsporné skrine a skrine v tvare Z alternatívou šetriacou miesto. V závode, sklade, dielni a kancelárii môžu oceľové skrine s rôzne veľkými priehradkami slúžiť na uschovávanie spisov, oblečenia a náradia. Šatníkové mriežkové skrine a uzamykateľné priehradky s priehľadným okienkom umožňujú lepšiu kontrolu nad uskladnenými predmetmi, pretože obsah skrine je zvonku viditeľný.