037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Farba
Materiál plochy na sedenie a operadla
Výška sedadla
 

Kreslá

Ktože to povedal, že na biznis sa musí ísť tvrdo? My určite nie. Sme priateľmi „lenivých momentov''. Prečo? Len si sadnite do našich pohodlných klubových kresiel a pochopíte nás. Jednoducho sa oprite a vychutnajte si pokoj. Sú to drobné radosti počas všedného pracovného dňa.
Našli sme 3 artikel/-e/-ov
| | |
Klubové kreslo
poťah polyuretán
s DPH
214,80
bez DPH
179,-
Klubové kreslo
poťah koža/umelá koža
s DPH
238,80
bez DPH
199,-
Klubové kreslo, hranaté
v x š x h 850 x 575 x 530 mm
s DPH
238,80
bez DPH
199,-
Našli sme 3 artikel/-e/-ov
Kreslá
Pohodlné klubové kreslá v podnikovom salóniku, kreslá pre návštevníkov a koktejlové kresielka v atraktívnom dizajne: online si môžete zakúpiť moderný nábytok na sedenie, ktorý je pre každý podnik reprezentatívnym prvkom. Tak, ako je dôležité poskytnúť zamestnancom na obednú prestávku spoločenské miestnosti, v ktorých sa každý cíti príjemne, tak rozhodujúce je aj to, aby mali návštevníci a partnerské podniky vhodné priestory. Ten, kto si môže skrátiť čas čakania v relaxačnom kresle s vysokým komfortom sedenia, určite ospravedlní aj prípadné neplánované omeškanie termínu. Ten, kto si môže v čakacej miestnosti posedieť pri stole pre bistro v elegantnom salónikovom kresle, jednoduchšie nadviaže reč s inými hosťami. Stoličky a stoly s náročným dizajnom na zariadenie týchto priestorov nájdete na tomto mieste s variabilnými čalúnenými poťahmi zo Softexu alebo kože, ako aj v drevenom alebo vysokokvalitnom plastovom vyhotovení. Plochy stola sú k dispozícii v rôznych tvaroch. Či so zaobleným operadlom kresla alebo v štvorhrannom tvare: dokonalé vybavenie firmy hovorí vždy samé za seba a nikdy nezabudne zanechať trvalý dojem. Ale nielen z hľadiska dizajnu kresiel, ale aj z hľadiska komfortu sedenia vykazujú klubové kreslá len samé pozitívne vlastnosti.

Ergonomické sedenie v klubovom kresle
Aj pri kúpe klubových kresiel by ste sa mali zaoberať otázkou ergonómie. Veď predsa kreslá, ktoré umiestňujete do čakacích priestorov, barov a spoločenských miestností, by mali čo najpozitívnejšie vplývať na osoby, ktoré sa do nich usadia. Len ak sa šetrí chrbát, je sedenie skutočne príjemné. Práve v gastronómii láka ergonomické klubové kreslo na dlhé zotrvanie. Pri produktoch od KAISER+KRAFT sa stále kladie dôraz na ergonómiu. Aby sa nezanedbal ani zdravotný aspekt, vybrali sme kreslá, ktoré sú principiálne navrhnuté tak, aby šetrili chrbát a umožňovali držanie tela podporujúce zdravie. Tento aspekt je dôležitý aj pri kreslách pre zamestnancov, aby mala každá prestávka relaxačný efekt a nestala sa príčinou napätosti svalov. Vyberte si pohodlné klubové kreslá, ktoré budú čo najviac zodpovedať týmto požiadavkám, jednoducho online.
Porovnanie produktov