037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Farba
Materiál plochy na sedenie a operadla
Výška sedadla
 

Kreslá

Ktože to povedal, že na biznis sa musí ísť tvrdo? My určite nie. Sme priateľmi „lenivých momentov''. Prečo? Len si sadnite do našich pohodlných klubových kresiel a pochopíte nás. Jednoducho sa oprite a vychutnajte si pokoj. Sú to drobné radosti počas všedného pracovného dňa.
Našli sme 5 artikel/-e/-ov
| | |
Klubové kreslo
poťah polyuretán
s DPH
214,80
bez DPH
179,-
Novinka
Kreslo BROOKS
nohy z masívneho dreva
s DPH
238,80
bez DPH
199,-
Novinka
Kreslo BRIGHTON
nohy z masívneho dreva
s DPH
178,80
bez DPH
149,-
Klubové kreslo
poťah koža/umelá koža
s DPH
238,80
bez DPH
199,-
Klubové kreslo, hranaté
v x š x h 850 x 575 x 530 mm
s DPH
238,80
bez DPH
199,-
Našli sme 5 artikel/-e/-ov

Kreslá prinášajú útulnosť do biznisu



Ak sú duša a telo uvoľnené, rozmýšľa a rozhoduje sa oveľa lepšie. Preto sú útulné rohy s kreslami a malými stolmi takisto obľúbeným miestom stretnutia zamestnancov, zákazníkov a partnerov. Ktohovie: môžno sa vaša ďalšia veľká obchodná dohoda nezrodí v konferenčnej miestnosti, ale v príjemnej atmosfére.



Čo je potrebné zohľadniť pri výbere kresiel?



Klubové kreslá zohrávajú veľkú úlohu pri zariaďovaní sociálnych miestností alebo ako vybavenie do malých rokovacích rohov. Za svoj názov vďačia tomu, že sa ich typický tvar s kompaktnou plochou sedadla a opierkami s polovičnou výškou používal najprv v džentlmenských kluboch, kde sa chceli obchodníci uvoľnene porozprávať bez toho, aby sa zanorili do príliš hlbokých čalúnených kusov nábytku.



Dizajn týchto kresiel sa zachoval počas storočí. Nadčasový decentný vzhľad v kombinácii s vysokokvalitnými materiálmi a kompaktným tvarom. Aby bola kombinácia kresiel čo najútulnejšia, treba ju doplniť vhodným stolom pre bistro a okolie vhodne ozdobiť.



Aj keď sú kreslá veľmi kompaktné, mala by sa každá zostava kresiel so stolom naplánovať a realizovať v určitej vzdialenosti od ostatných stoličiek a stolov. Podporíte tým súkromnú sféru a znížite napríklad hlučnosť v kaviarni.



Okrem toho je samozrejmosťou, že by ste vo veciach tvaru a farby mali staviť na uniformnosť. Ak ste sa rozhodli pre určitý poťah a tvar, presaďte toto rozhodnutie v celej miestnosti a pri všetkých zostavách kresiel v podniku. V menších miestnostiach pôsobia najlepšie svetlé látky poťahov.



Kedy sú kreslá ergonomické?



Klubové kreslá sú so svojím typickým tvarom tak či tak mimoriadne ergonomické, pretože podporujú vzpriamené držanie tela a bránia príliš hlbokému zanoreniu panvy. Lakťové opierky s polovičnou výškou odľahčujú plecia a svalstvo záhlavia.



Síce ani zďaleka nie sú tak funkčné ako dobrá kancelárska otočná stolička, ale pri skupinách kresiel zohráva rozhodujúcu úlohu práve informačná kultúra rozhovoru. Vo veci optimálneho vybavenia na túto kultúru rozhovoru vám radi poradíme osobne.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov