037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
Šírka
Šírka dosky
Použitie
Materiál
Hrúbka dosky
Hĺbka
Zobraziť viac
 

Pracovné stoly

Pevná výbava: pracovné stoly pre priemysel a remeslá sú flexibilné, hospodárne a ergonomicky premyslené. A veľa toho znesú. Zostavte si jednoducho svoje individuálne pracovisko z nášho sortimentu. Ponúkame Vám rozmanité komponenty, aby na Vašom pracovisku všetko ladilo.
Našli sme 71 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 71 artikel/-e/-ov
Pracovné stoly – priemysel, dielňa, obchod a kancelária
Pracovné stoly sú dôležité pracovné prostriedky v prevádzke, na expedícii a v kancelárii, ako aj v dielni. V priemysle a obchode patria dielenské stoly, baliace stoly a písacie stoly v halovej kancelárii k najdôležitejším pracovným stolom. Sú organizačnou centrálou, plochou na uloženie pracovných prístrojov a možnosťou na uschovanie podložiek a pomôcok v jednom. Aby mohli písacie stoly a systémové pracoviská spĺňať všetky tieto funkcie v požadovanej miere, prichádzajú výrobcovia stále s novými inovatívnymi riešeniami pri navrhovaní stoličiek a stolov, pracovných dosiek a zásuvkových výsuvov, ako aj mnohých ďalších komponentov dielov tak, aby ešte viac spĺňali požiadavky každodennej praxe. Okrem toho majú stoly, ako tento výškovo prestaviteľný dielenský stôl pre administratívnych pracovníkov, ergonomické výhody, takisto ako pracovný stôl s kolieskami dokáže uľahčiť nejeden pracovný proces. Dosky dielenského stola môžu byť vyrobené z rôznych materiálov (pozri napríklad túto dosku pracovného stola z bukového dreva). Rozmanitosť pracovných stolov je enormná a ponecháva veľký voľný priestor pre rôzne oblasti použitia. Už výberom veľkosti dosky pracovného stola je možné pracovné stoly optimálne začleniť do priestorových danosti. V ideálnom prípade si môžete aj materiál povrchu vybrať podľa príslušného zaťaženia – napríklad vo výrobnej hale alebo v kancelárii. Pracovné stoly s integrovanou skrinkou na náradie sú obzvlášť priestorovo úsporné. Písacie stoly s pojazdnými kontajnermi na podstavbové umiestnenie predstavujú ďalšiu rozumnú voľbu.

Pracovné stoly vo vyhotovení z masívneho dreva a so špeciálnymi povrchovými úpravami
Celomasívne bukové pracovné dosky, plochy stola s pracovnou doskou z MDF alebo pracovné stoly s povrchovou úpravou z melamínovej živice umožňujú veľké spektrum použitia. Online si môžete vybrať aj samostatné dosky na dodatočnú prestavbu pracovných stolov vo vhodnej veľkosti. Ak hľadáte stôl do dielne, ponúka sa povrch s oceľového plechu. Ak si vyhľadáte stoličky a stoly v rámci jedného objednávania, môžete ich lepšie vzájomne zladiť. Pre jednotlivé pracovné stoly ponúka náš online obchod rozsiahly výber značiek otočných stoličiek, kancelárskych stoličiek a stoličiek na státie. Stoly a stoličky môžu byť pritom takisto vybavené kolieskami, čiže pohyblivé. Pokojne sa rozhliadnite v online obchode KAISER+KRAFT, kde nájdete rozmanité možnosti na zariadenie Vašej prevádzky. Všimnite si, prosím, podrobné popisy produktov.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov