037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Hĺbka
Šírka
Výška
 

Stoly pre čisté priestory

Vieme, čo je čistejšie ako čisté. Dokonca vieme aj to, čo je čistý priestor. Zariaďte svoje laboratórium alebo pracovisko v čistom priestore hygienicky a profesionálne. Vhodné stoly do čistých priestorov tu nájdete na v rôznych vyhotoveniach.
Našli sme 8 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
od 1.650,-
bez DPH
od 1.375,-
Laboratórny pojazdný stolík
s odkladacou policou, nosnosť 200 kg
s DPH
od 682,80
bez DPH
od 569,-
s DPH
od 454,80
bez DPH
od 379,-
s DPH
od 454,80
bez DPH
od 379,-
s DPH
od 538,80
bez DPH
od 449,-
Laboratórny stôl so stojanom s nohami tvaru C
výška na prácu v stoji 900 mm
s DPH
od 562,80
bez DPH
od 469,-
Stôl pre čisté priestory s polypropylénovou doskou
podstavec z ušľachtilej ocele, výška 900 mm
s DPH
od 658,80
bez DPH
od 549,-
Výlevkový stôl pre čisté priestory
dvojdverové, dvojplášťové
s DPH
od 2.700,-
bez DPH
od 2.250,-
Rady pre nákup tovaru v kategórii Stoly pre čisté priestory
Našli sme 8 artikel/-e/-ov
Stoly pre čisté priestory pre profesionálnu oblasť
Stoly pre čisté priestory predstavujú dôležitú súčasť zariadenia čistých priestorov v našom internetovom obchode. Musia vyhovovať vysokým kvalitatívnym požiadavkám a kedykoľvek odolať vysokému zaťaženiu. Stoly pre čisté priestory z ušľachtilej ocele majú výhody vysokej nosnosti. Podľa oblasti použitia sú v ponuke s brúseným alebo elektricky lešteným povrchom. Ak je potrebná doplnková cirkulácia vzduchu, odporúča sa dierovaná doska stola. Ťažké zložky kontaminovaného vzduchu môžu takto spadnúť na zem, kde sa dajú bez problémov vysať. Stoly pre čisté priestory s nastaviteľnými nohami zabezpečujú, že je stôl vždy optimálne vyrovnaný a nič sa z neho nemôže skotúľať. Predovšetkým v laboratóriách sa vyžaduje stopercentne rovná plocha stola, aby sa predišlo úrazom a poraneniam spôsobených nebezpečnými chemikáliami.

Vhodné používanie stolov pre čisté priestory
Na správne umiestnenie meracích a analytických váh je potrebný rovný podklad. Stoly pre čisté priestory sa preto dodávajú s nedierovanou doskou stola. Podľa potreby sú tieto stoly v rôznych veľkostiach, hĺbkach a výškach. Stôl pre čisté priestory si môžete preto zvoliť zodpovedajú priestoru, ktorý máte k dispozícii. KAISER+KRAFT ponúka stoly pre čisté priestory v rôznych veľkostiach a vyhotoveniach. Stoly pre čisté priestory sú vhodné aj na použitie s drezom osadeným do pracovnej plochy. Pritom je potrebné, aby sa okrem drezu zabudovala aj drezová batéria a odtok. Stoly pre čisté priestory existujú aj pre kancelárske priestory a dielne, pričom pre túto oblasť môžu byť vybavené vhodným príslušenstvom. Takto môžete do týchto stolov pre čisté priestory integrovať závesné skrinky, pojazdné kontajnery, nadstavby na monitory alebo aj dielenské stoly. Pre rôzne možnosti použitia sú k dispozícii rôzne veľkosti, resp. možnosti rozšírenia. V prípade potreby existuje možnosť upraviť rozčlenenie a zariadenie stolov podľa špecifických zadaní zákazníka.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov