037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výrobok
Farba
Hĺbka
Rozsah prestavenia výšky
Séria
Šírka
 

Výškovo prestaviteľné písacie stoly

Kedysi sa hovorilo: Kto oddychuje, hrdzavie. Dnes však platí, minimálne pre všetkých, ktorí pracujú osem a viac hodín v kancelárii: Kto sedí, stráca! Riešenie? Výškovo prestaviteľné písacie stoly. A z písacieho stola na prácu posediačky sa stáva písací stôl na prácu postojačky. Priekopník vo veciach ergonómie … alebo by sme mali povedať „líder''? Mimochodom, ak si želáte ešte viac informácií, tu nájdete zhrnutie výhod výškovo prestaviteľných písacích stolov.
Našli sme 20 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
958,80
bez DPH
799,-
s DPH
1.030,80
bez DPH
859,-
s DPH
1.410,-
bez DPH
1.175,-
s DPH
1.054,80
bez DPH
879,-
Novinka
Cena na vyžiadanie
Novinka
Cena na vyžiadanie
Novinka
Cena na vyžiadanie
Novinka
Cena na vyžiadanie
Novinka
Cena na vyžiadanie
Novinka
Cena na vyžiadanie
s DPH
502,80
bez DPH
419,-
s DPH
502,80
bez DPH
419,-
s DPH
682,80
bez DPH
569,-
s DPH
718,80
bez DPH
599,-
s DPH
718,80
bez DPH
599,-
s DPH
766,80
bez DPH
639,-
s DPH
838,80
bez DPH
699,-
s DPH
862,80
bez DPH
719,-
s DPH
886,80
bez DPH
739,-
s DPH
946,80
bez DPH
789,-
Našli sme 20 artikel/-e/-ov
Písacie stoly na prácu v stoji – sú na osoh, sú dobré. A ergonomické!
Aké výhody Vám poskytujú elektricky výškovo prestaviteľné písacie stoly na prácu v stoji? Takže …uvažovali ste už niekedy o tom, koľko času strávite denne sedením na svojom pracovisku? Príliš veľa. Veď práve. Písacie stoly na prácu v stoji sú preto jednou z najnovších noviniek posledných rokov v oblasti ergonómie na pracovisku. Nahor a nadol, kedy a ako sa Vám zachce. Táto neustála zmena medzi státím a sedením pôsobí preventívne proti prejavom únavy, napätosti svalov, bolestiam krčnej chrbtice a bolestiam chrbta …a proti množstvu ďalších nepríjemností. Veď uvidíte: pri ergonomickom písacom stole umožňujúcom prácu v stoji aj posediačky sa Vám bude pracovať jednoducho dokonale. Informujte sa preto teraz o našich výškovo prestaviteľných písacích stoloch, ktoré môžete, samozrejme, perfektne kombinovať aj s množstvom nášho ďalšieho kancelárskeho nábytku.

Postaviť sa a sadnúť si, ako často len chcete – výškovo prestaviteľné písacie stoly na prácu v stoji Vám to umožnia.
Postojačky telefonovať, posediačky rešeršovať, postojačky písať e-maily, posediačky plánovať – elektricky výškovo prestaviteľný písací stôl na prácu v stoji aj v sede vnáša príslovečne pohyb do Vašej práce. A to je dobre, pretože ergonómia na pracovisku dnes nie je už len „nice to have'', ale skôr „must have''. Písacie stoly na prácu v stoji, ako UPLINER alebo UPLINER 2.0, sú pritom nepostrádateľné, pretože tieto sa optimálne prispôsobujú výške Vášho tela a Vašej výške pri sedení, respektívne pri státí. A výsledok? Viac voľnosti pohybu a tým viac komfortu pri práci a vďaka tomu vyššia produktivita. Jednoducho praktické a jednoducho flexibilné, pretože okrem rôznych rozsahov výškového prestavenia si môžete zvoliť aj z rôznych materiálov, tvarov, nosností a niektorých ďalších voliteľných možností. A v našom programe máme samozrejme aj vhodné príslušenstvo pre Váš nový stôl na státie a sedenie. Čo by ste povedali napríklad na kancelársku stoličku alebo pojazdný kontajner? Naše výškovo prestaviteľné písacie stoly sú modulárne rozširovateľné a bez problémov sa dajú začleniť aj do komplexných kombinácií z viacerých prvkov. A ak by to alternatívne mal byť úplne bežný písací stôl, aj v tom prípade si máte u nás z čoho vybrať. Objavte teraz!
Porovnanie produktov