Lavičky na sedenie

Sedíte pohodlne? Alebo sa pri sedení celý čas hrbíte? Náš slogan znie: Nech sa páči, pohodlne sa usaďte. Pretože my vám ponúkame komfortné lavičky na sedenie – na obedňajšiu prestávku, na krátky priateľský rozhovor s kolegami alebo na načerpanie energie chvíľkou posedenia na slniečku. V ponuke máme aj pekné samostatné kusy pre verejné zariadenia a pešie zóny.

Lavičky na sedenie – von sa na čerstvý vzduch!Len čo sa slnko stane viac ako len vzdialeným bodom na oblohe, pobáda snáď každého zamestnanca, aby trávil prestávky vonku. A to je správne, čerstvý vzduch je koniec-koncov najlepším liekom proti zablokovanej mysli, prejavom únavy a prevádzkovej slepote. Namiesto toho, aby pri načerpávaní slnečných lúčov len tak nepohodlne postávali, si odteraz vaši zamestnanci užívajú prestávku na vábivých lavičkách na sedenie, drevených alebo parkových: Táto investícia sa oplatí.Neformálny faktor úspechuVäčšina nápadov a inovácií nevzniká vtedy, keď myslitelia a tvorcovia dumajú koncentrovane nad problémom pri písacom stole. Vznikajú pri neformálnom diskutovaní s kolegami alebo pri bezmyšlienkovitom pojedaní desiatej v pekne upravenom vonkajšom priestore.A čím pohodlnejšie sa pritom vaši zamestnanci alebo partneri pri diskusii môžu usadiť, tým lepšie. Už aj z tohto dôvodu dbáme na to, aby naše lavičky na sedenie boli nielen funkčné, ale aj opticky lákali k tomu, aby ste sa na ne pohodlne usadili a s kolegami pobesedovali o všetkom a o ničom. Je jedno, či je to drevená lavica, klasická parková lavička alebo skupinová lavička na sedenie – vyberte si model, ktorý sa najlepšie hodí do vašich firemných priestorov.Faktor úspešnosti pekne upravených vonkajších zariadení je o to väčší, čím viac budete pri nich dbať na detaily. Samostatne stojaca lavička pred holou stenou môže byť bez problémov obľúbená. Ak však chcete vniesť do hry aj trochu zelene, umiestniť nádoby na odpadky a popolníky a ešte aj inštalovať prístrešok, stane sa táto lavička vyhľadávaním miestom stretnutí – a to pre zamestnancov všetkých oddelení a hierarchických stupňov.Lavičky na sedenie sú len začiatkomKeď hovoríme, že ponúkame u KAISER+KRAFT „Všetko pre vonkajšie priestory'', tak to tak aj myslíme. A pritom máme pre vás pripravenú nielen veľkú paletu projektov, ale v našom nákupnom poradcovi vám aj radi poradíme v oblasti špeciálnych tém.
A ak by ste potrebovali ešte ďalšie informácie, pýtajte sa osobne. Ak potrebujete realizovať individuálne riešenia, tak ste u nás na správnej adrese.