<B>Produkt je Enkelfähig</B><br/><br/>Enkelfähig znamená generačne vhodné správanie a znamená, do akej miery výrobok alebo služba prispieva k rozvoju udržateľnej, sociálnej a spravodlivej budúcnosti, v ktorej budú môcť žiť aj naše vnúčatá. Enkelfähig kladie na každý produkt rovnakú otázku: Prispeje tento výrobok k vytvoreniu lepšej budúcnosti pre budúce generácie?<br/>Nižšie sú uvedené 2 kategórie, v ktorých tento produkt dosahuje obzvlášť dobré výsledky.<br/><br/>Viac informácií týkajúcich sa hodnotenia produktov a iniciatívy Enkelfähig nájdete na našej <a href="/w/company_enkelfaehigscore/">informačnej stránke Enkelfähig</a>.
Čís.: 773401 49

Dopravný vozík Euro CustomLine – eurokraft pro pre nádobu d x š 600 x 400 mm, bez boxov

Dopravný vozík Euro CustomLine – eurokraft pro
Výrobok obsahuje podvozok (bez nádoby a nosných líšt)

modrá

Novinka
409,- €
Cena / ks (bez DPH)

K dispozícii už len 5
 
Alebo
Prihláste sa a získajte ponuku v 3 krokoch
Opis produktu
Dopravný vozík na europrepravky je dokonalým riešením pre individuálne požiadavky priemyslu a výrobných podnikov. Tento inovatívny prepravný prostriedok, ktorý je súčasťou nášho všestranného produktového radu CustomLine, vám ponúka flexibilitu a modularitu vďaka rôznym možnostiam kombinácie. Dopravný vozík na europrepravky je spoľahlivým partnerom pri každodennej práci, ktorý sa flexibilne prispôsobuje vašim potrebám a pomáha zvyšovať efektivitu vo vašom podniku.

Vďaka inteligentnému stavebnicovému princípu môžete dopravný vozík Euro kedykoľvek upraviť podľa svojich individuálnych požiadaviek. Vychystávací vozík je k dispozícii v štyroch veľkostiach a možno ho kombinovať s rôznym počtom a veľkosťou europrepraviek. Vyberte si z našich predkonfigurovaných variantov s europrepravkami alebo dopravný vozík bez europrepraviek a zostavte si dokonalý univerzálny vozík s vhodným príslušenstvom. Nosné lišty europrepraviek môžu byť v rámci rámu zavesené v rôznych výškach. To umožňuje rôzne rozdelenie a jednoduché použitie rôznych výšok boxov. Vďaka dierovanému rastru stĺpikov je možné kedykoľvek rýchlo a flexibilne meniť rozloženie prepraviek v rastri po 50 mm.

Flexibilný systém CustomLine je veľmi všestranný a perfektne sa prispôsobí vašim pracovným procesom v podniku. Buďte pripravení na zmeny procesov alebo zákaziek, aby ste mohli rýchlo reagovať. Konštrukciu vozíka možno prispôsobiť meniacim sa rozmerom konštrukčných dielov, miestam používania, účelom použitia a vašim zamestnancom – alebo ho vďaka príslušenstvu neskôr rozšíriť alebo zmeniť. Dve manipulačné rukoväti možno podľa potreby pripevniť na obe strany vozíka. Ako ďalšie príslušenstvo sú v ponuke vhodné nosné lišty pre každú veľkosť vozíka, ako aj europrepravky v rôznych veľkostiach a farbách. Moderný dizajn vozíka v svetlomodrej alebo antracitovej farbe je štýlový a ponúka vám ďalšie možnosti použitia a farebného označenia.

Jednoduchá individualizácia podľa prevádzkových procesov robí z dopravného vozíka na europrepravky CustomLine udržateľnú a nákladovo efektívnu alternatívu k nákupu nového dodatočného produktu. Táto flexibilita umožňuje optimálne využitie zdrojov. A ak sú potrebné náhradné diely, sú vždy k dispozícii. Stabilita a robustnosť vychystávacieho vozíka umožňujú bezpečnú prepravu a skladovanie konštrukčných dielov rôznych veľkostí. Dopravný vozík ponúka okrem toho aj množstvo možností vychystávania na použitie v priemysle, výrobných podnikoch, dielňach a skladoch.
Dodávané nezmontované – ľahká montáž.
Skoro v každej farbe RAL. Príplatok len 10 %.
  • Modulárny a flexibilný systém s jednoduchou montážou
  • Možnosť prispôsobenia europrepraviek podľa počtu a veľkosti
  • Výškovo nastaviteľné nosné lišty na europrepravky, nastaviteľné v rastri po 50 mm
  • Optimalizované pre meniace sa pracovné postupy a procesy
  • Kompaktné rozmery, obratné a stabilné
  • Možnosť rozšírenia pomocou príslušenstva
Technické údaje
Výška1680 mm
Dĺžka675 mm
Šírka505 mm
Materiál podstavcaoceľ
Vyhotovenie kolesatermoplastický elastomér
Vybavenie kolesami4 otočné kolieska, z toho 2 s dvojitou brzdou
Priemer kolesa100 mm
Nosnosť200 kg
Ložisko kolesaguľkové ložisko
Nosnosť na poschodie30 kg
Dĺžka ložnej plochy600 mm
Šírka ložnej plochy417 mm
Materiál ložnej plochyoceľ
Hmotnosť27.2 kg
Typ produktuvozíky na nádoby
Dodávkarozobraté
Farba podstavcasvetlomodrá RAL 5012
Trvalá udržateľnosť
Enkelfähig
<B>Produkt je Enkelfähig</B><br/><br/>Enkelfähig znamená generačne vhodné správanie a znamená, do akej miery výrobok alebo služba prispieva k rozvoju udržateľnej, sociálnej a spravodlivej budúcnosti, v ktorej budú môcť žiť aj naše vnúčatá. Enkelfähig kladie na každý produkt rovnakú otázku: Prispeje tento výrobok k vytvoreniu lepšej budúcnosti pre budúce generácie?<br/>Nižšie sú uvedené 2 kategórie, v ktorých tento produkt dosahuje obzvlášť dobré výsledky.<br/><br/>Viac informácií týkajúcich sa hodnotenia produktov a iniciatívy Enkelfähig nájdete na našej <a href="/w/company_enkelfaehigscore/">informačnej stránke Enkelfähig</a>.
Produkt je Enkelfähig

Enkelfähig znamená generačne vhodné správanie a znamená, do akej miery výrobok alebo služba prispieva k rozvoju udržateľnej, sociálnej a spravodlivej budúcnosti, v ktorej budú môcť žiť aj naše vnúčatá. Enkelfähig kladie na každý produkt rovnakú otázku: Prispeje tento výrobok k vytvoreniu lepšej budúcnosti pre budúce generácie?
Nižšie sú uvedené 2 kategórie, v ktorých tento produkt dosahuje obzvlášť dobré výsledky.

Viac informácií týkajúcich sa hodnotenia produktov a iniciatívy Enkelfähig nájdete na našej informačnej stránke Enkelfähig.

Obehové hospodárstvo
Obehové hospodárstvo je hospodársky systém, v ktorom sa predchádza vzniku odpadu a zdroje sa využívajú efektívne prostredníctvom obehu materiálov, produktov a odpadu v uzavretých cykloch a ich opätovného využitia ako surovín alebo zdrojov energie pre nové produkty.
Tento produkt vo zvýšenej miere prispieva k dosiahnutiu obehového hospodárstva. Zvýšený príspevok v porovnaní s inými produktami vyplýva z viacerých faktorov vrátane použitia odolných materiálov, možnosti recyklácie a začlenenia recyklovaných materiálov do dizajnu produktu. Pri hodnotení v rámci obehového hospodárstva sa zohľadňuje aj udržateľný obal.

Inovácie a technologický pokrok
Tento produkt získava body v rámci svojej skupiny produktov vďaka použitiu inovatívneho dizajnu produktu alebo inovatívnych materiálov, ktoré podporujú udržateľnosť produktu. V porovnaní s inými produktami sa tento produkt spolieha napríklad na udržateľnejšie materiálové riešenia, použitie zvýšeného podielu recyklácie alebo optimalizovaný dizajn produktu, ktorý pozitívne ovplyvňuje recyklovateľnosť, životnosť, odolnosť, a tým aj celkovú udržateľnosť produktového riešenia.