037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Čistiaci výkon
Veľkosť miestnosti
 

Vzduchové filtre, čističe vzduchu

Smog v kancelárii? To skutočne nepotrebujete: nedajte suchému a vydýchanému vzduchu žiadnu šancu! So vzduchovým filtrom znižujete zdravotné riziká a vyhnete sa zápachom.
Našli sme 10 artikel/-e/-ov
| | |
IDEAL - Čistička vzduchu AP15
do miestností s veľkosťou do 15 m²
s DPH
406,80
bez DPH
339,-
IDEAL - Čistička vzduchu AP30
do miestností s veľkosťou do 30 m²
s DPH
466,80
bez DPH
389,-
IDEAL - Čistička vzduchu AP45
do miestností s veľkosťou do 45 m²
s DPH
598,80
bez DPH
499,-
Novinka
Čistička vzduchu
čistiaci výkon 3000 m³/h
s DPH
4.548,-
bez DPH
3.790,-
Novinka
Mobilná sušička vzduchu
prietokové množstvo vzduchu 580 m³/h
s DPH
1.494,-
bez DPH
1.245,-
Novinka
Mobilná sušička vzduchu
prietokové množstvo vzduchu 1000 m³/h
s DPH
1.890,-
bez DPH
1.575,-
Sušička vzduchu
odvlhčovací výkon 40 l/24 h
s DPH
2.274,-
bez DPH
1.895,-
Sušička vzduchu
odvlhčovací výkon 80 l/24 h
s DPH
3.108,-
bez DPH
2.590,-
Sušička vzduchu
odvlhčovací výkon 100 l/24 h
s DPH
3.468,-
bez DPH
2.890,-
Sušička vzduchu
odvlhčovací výkon 120 l/24 h
s DPH
4.188,-
bez DPH
3.490,-
Našli sme 10 artikel/-e/-ov

Dýchanie s čističkami vzduchu od KAISER+KRAFT



Ochrancovia životného prostredia, lodní kapitáni a lesníci majú niečo spoločné: veľa pracujú na čerstvom vzduchu. Väčšina z nás strávi 90 percent svojho života v zatvorených priestoroch a tam je vzduch menej čerstvý – no len ak nepoužívate čističku vzduchu od KAISER+KRAFT. Tá sa postará o to, že vaši zamestnanci môžu voľne dýchať bez toho, aby sa obávali poškodenia svojho zdravia a straty koncentrácie.



Aké výhody majú čističky vzduchu?



Predovšetkým v miestnostiach s viacerými osobami rýchlo dokáže vzduch zhustnúť. Či už ide o výfukové plyny a pele zvonku, vírusy, baktérie alebo chemické výpary, často dýchame pol dňa zmes, ktorá ich obsahuje. Z dlhodobého hľadiska sa zvyšuje riziko ťažkých ochorení. Z krátkodobého hľadiska zlý vzduch spôsobuje, že sa cítime unavení, malátni a bez energie. Alergici trpia navyše nutkaním na kýchanie, opuchnutými očami a pod.



S čističkami vzduchu profitujú vaši zamestnanci z čerstvého vzduchu aj vo vnútorných priestoroch. To znamená:



  • Vyššia výkonnosť

  • Menej problémov následkom alergií

  • Nižšie riziko následných chorôb

  • Čisté povrchy vďaka menšiemu množstvu nečistôt vo vzduchu


Prečo sú čističky vzduchu lepšie ako vetranie?



Ten, kto chce vymeniť znečistený vzduch za čerstvý, väčšinou otvorí okno. Nevýhodou toho je: síce sa nový vzduch dostane dovnútra, ale s ním aj nové výfukové plyny, pele a iné škodliviny zvonku.



Práčky vzduchu nevymieňajú vzduch, ale čistia ho pomocou rôznych filtračných systémov. Väčšinou sa používa predfilter na hrubé častice nečistôt, filter HEPA na malé častice a filter s aktívnym uhlím na ťažké pachy. Na nasávanie vzduchu majú tieto zariadenia ventilátor. Práčky vzduchu pracujú s vodným filtrom. Výhoda: tieto zariadenia sú súčasne zvlhčovačmi vzduchu, ktoré predchádzajú suchému vzduchu v miestnosti počas vykurovacích období. V každom prípade sú čističky vzduchu efektívnejšie pri filtrovaní malých častíc a viac vhodné pre alergikov.



Ako nájdete správne zariadenie?



U KAISER+KRAFT získate čističky vzduchu od IDEAL s rôznymi filtračnými systémami, pre malé kancelárie, ako aj pre miestnosti s plochou väčšou ako 50 m². To, ako rýchlo čistí zariadenie vzduch v miestnosti, prezrádza hodnota CADR (Clean Air Delivery Rate). Jednoduché čistenie a údržba zvyšujú komfort.



Dôležitý aspekt, ktorý by ste mali takisto zohľadniť, je hlasitosť. Čím je hlasitosť nižšia, tým príjemnejšia je práca pri bežiacej prevádzke.



Čo vám ešte odporúčame



Zdravie má prednosť, tak v súkromnej sfére, ako aj v práci. U KAISER+KRAFT nájdete mnoho produktov na ergonomickú a uvoľnenú prácu. Okrem toho dostanete u nás v obchode moderné kancelárske stroje, od skartovačky spisov až po laminovacie zariadenie. Nechajte sa teraz inšpirovať pre pracovné prostredie, v ktorom sa budú vaši zamestnanci dokonale.

Porovnanie produktov