037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Veľkosť miestnosti
Čistiaci výkon
 

Vzduchové filtre, čističe vzduchu

Smog v kancelárii? To skutočne nepotrebujete: nedajte suchému a vydýchanému vzduchu žiadnu šancu! So vzduchovým filtrom znižujete zdravotné riziká a vyhnete sa zápachom.
Našli sme 16 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 16 artikel/-e/-ov

Dýchanie s čističkami vzduchu od KAISER+KRAFTOchrancovia životného prostredia, lodní kapitáni a lesníci majú niečo spoločné: veľa pracujú na čerstvom vzduchu. Väčšina z nás strávi 90 percent svojho života v zatvorených priestoroch a tam je vzduch menej čerstvý – no len ak nepoužívate čističku vzduchu od KAISER+KRAFT. Tá sa postará o to, že vaši zamestnanci môžu voľne dýchať bez toho, aby sa obávali poškodenia svojho zdravia a straty koncentrácie.Aké výhody majú čističky vzduchu?Predovšetkým v miestnostiach s viacerými osobami rýchlo dokáže vzduch zhustnúť. Či už ide o výfukové plyny a pele zvonku, vírusy, baktérie alebo chemické výpary, často dýchame pol dňa zmes, ktorá ich obsahuje. Z dlhodobého hľadiska sa zvyšuje riziko ťažkých ochorení. Z krátkodobého hľadiska zlý vzduch spôsobuje, že sa cítime unavení, malátni a bez energie. Alergici trpia navyše nutkaním na kýchanie, opuchnutými očami a pod.S čističkami vzduchu profitujú vaši zamestnanci z čerstvého vzduchu aj vo vnútorných priestoroch. To znamená:  • Vyššia výkonnosť

  • Menej problémov následkom alergií

  • Nižšie riziko následných chorôb

  • Čisté povrchy vďaka menšiemu množstvu nečistôt vo vzduchu


Prečo sú čističky vzduchu lepšie ako vetranie?Ten, kto chce vymeniť znečistený vzduch za čerstvý, väčšinou otvorí okno. Nevýhodou toho je: síce sa nový vzduch dostane dovnútra, ale s ním aj nové výfukové plyny, pele a iné škodliviny zvonku.Práčky vzduchu nevymieňajú vzduch, ale čistia ho pomocou rôznych filtračných systémov. Väčšinou sa používa predfilter na hrubé častice nečistôt, filter HEPA na malé častice a filter s aktívnym uhlím na ťažké pachy. Na nasávanie vzduchu majú tieto zariadenia ventilátor. Práčky vzduchu pracujú s vodným filtrom. Výhoda: tieto zariadenia sú súčasne zvlhčovačmi vzduchu, ktoré predchádzajú suchému vzduchu v miestnosti počas vykurovacích období. V každom prípade sú čističky vzduchu efektívnejšie pri filtrovaní malých častíc a viac vhodné pre alergikov.Ako nájdete správne zariadenie?U KAISER+KRAFT získate čističky vzduchu od IDEAL s rôznymi filtračnými systémami, pre malé kancelárie, ako aj pre miestnosti s plochou väčšou ako 50 m². To, ako rýchlo čistí zariadenie vzduch v miestnosti, prezrádza hodnota CADR (Clean Air Delivery Rate). Jednoduché čistenie a údržba zvyšujú komfort.Dôležitý aspekt, ktorý by ste mali takisto zohľadniť, je hlasitosť. Čím je hlasitosť nižšia, tým príjemnejšia je práca pri bežiacej prevádzke.Čo vám ešte odporúčameZdravie má prednosť, tak v súkromnej sfére, ako aj v práci. U KAISER+KRAFT nájdete mnoho produktov na ergonomickú a uvoľnenú prácu. Okrem toho dostanete u nás v obchode moderné kancelárske stroje, od skartovačky spisov až po laminovacie zariadenie. Nechajte sa teraz inšpirovať pre pracovné prostredie, v ktorom sa budú vaši zamestnanci dokonale.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov