037 – 65 23 633 
Logo KAISER+KRAFT
ZAMERANÍ NA VAŠE POTREBY

Spoločnosť Kwesto sa premenovala na KAISER+KRAFT a takmer všetko, čo ste v minulosti nakupovali od spoločnosti Kwesto, vám teraz dodá spoločnosť KAISER+KRAFT.

Ak s tým súhlasíte, presmerujeme vás.

KAISER+KRAFT ponúka mnoho zaujímavých výrobkov, ktoré už možno poznáte z minulosti.

 • KAISER+KRAFT dodrží všetky svoje záruky.
 • Poskytneme vám bezplatné doručenie tovaru.
 • Stále platí 30-dňová lehota na bezproblémové vrátenie tovaru.
 • Žiadna minimálna hodnota objednávky, žiadne dodatočné administratívne poplatky.
Chceli by sme vás však o niečo požiadať: Ak ste boli predtým registrovaným zákazníkom na webovej stránke spoločnosti Kwesto, využite jednoduchý postup a zaregistrujte sa v novom internetovom obchode KAISER+KRAFT.

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Typ produktu
Materiál
Farba
 

Zahradzovacie mriežky, stavebné ploty

Na ochranu zamestnancov alebo ako bariéra pre neželaných hostí: zahradzovacie mriežky a stavebné ploty bránia vstupu do oblastí, ktoré nie sú z dôvodu stavebných prác alebo v prípade nehôd momentálne prístupné. Postarajte sa s nimi o bezpečnosť!
Našli sme 26 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 26 artikel/-e/-ov

Zahradzovacie mriežky a stavebné ploty – flexibilné zahradenie a prevencia nehôdOpatrnosť je vždy namieste. Ale keď je potrebné počas všedného pracovného dňa všetko robiť rýchlo, tak sú aj profesionáli na meditáciu nekoncentrovaní. Naše zahradzovacie mriežky a stavebné ploty zabraňujú, aby sa zamestnanci dostali do takejto situácie v nebezpečných oblastiach a zabezpečujú staveniská pred vstupom neoprávnených osôb. A skvelé na tom je: Tak rýchlo, ako sa dajú postaviť, sa dajú aj znova odstrániť.Zahradzovacie mriežky chránia človeka a strojZahradzovacie mriežky slúžia predovšetkým týmto trom cieľom: • Zabraňujú, aby došlo k zraneniu zamestnancov alebo prechádzajúcich osôb, ak sú v nesprávnom čase na nesprávnom mieste.

 • Chránia drahé stroje a zariadenia, napríklad pred nárazmi stohovačom.

 • Bránia prístupu neoprávnených osôb.


Podľa potreby sa dajú zahradzovacie mriežky a stavebné ploty použiť na zahradenie nebezpečných miest v prevádzkach, na zaistenie stavenísk, ako aj na rôznych podujatiach. Pritom sú na rozdiel od pevných zahradení obratom ruky postavené a znova demontované. U KAISER+KRAFT nájdete mriežky podľa konkrétnych požiadaviek.Tieto vlastnosti sa zohľadňujú pri výbereOpatrní ľudia to vedia: záleží na detailoch. Platí to aj pri výbere správnych zahradzovacích mriežok a stavebných plotov. Tu je niekoľko tipov, ktoré detaily sú obzvlášť dôležité: • S kolieskami alebo bez koliesok: Zahradzovacie mriežky s kolieskami sú mimoriadne komfortné, obzvlášť vtedy, ak mriežku často prekladáte, resp. prestavujete.

 • Plast alebo oceľ: Plastové mriežky sú ľahké a lacné, mriežky z ocele odolajú aj ťažkým zaťaženiam.

 • Reflexné alebo nie: Na túto otázku existuje rýchla odpoveď: Ak zahradenie stojí na mieste, popri ktorom prechádzajú ľudia aj v noci, potrebujete reflexné zahradzovacie mriežky.

 • Skladovanie: Priestorovo úsporné pri skladovaní sú napríklad nožnicové mriežky, ktoré sa dajú „poskladať''.


Okrem toho nájdete u KAISER+KRAFT dverné prvky a prvky na upevnenie na stenu. Kompletné súpravy a ďalšie produkty z oblasti zahradenia a značenia: retardéry, káblové mostíky, stĺpiky a mnoho ďalších. A ak presne neviete, čo potrebujete, opýtajte sa nás!

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov