037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Použitie
 

Zásuvkové lišty

Ak v kancelárii alebo prevádzke pribudnú nové pracovné prístroje, často sa začíname zháňať práve po nich: po zásuvkových lištách! Ako dobre, že u nás nemusíte ďalej hľadať: Ponúkame Vám zásuvkové lišty pre počítače, lampy, ventilátory, laminovacie prístroje a všetko ostatné, čo je potrebné napojiť na sieť.
Našli sme 4 artikel/-e/-ov
| | |
Zásuvková lišta, 6-násobná
v x š x h 65 x 400 x 45 mm
s DPH
119,88
bez DPH
99,90
Zásuvková lišta
6-násobná, hliníkové teleso
s DPH
od 95,88
bez DPH
od 79,90
Novinka
Dvojitá zásuvka
pre zásuvkovú lištu
s DPH
53,88
bez DPH
44,90
Novinka
s DPH
113,88
bez DPH
94,90
Našli sme 4 artikel/-e/-ov
So zásuvkovými lištami bude dostatok prúdu pre všetkých
Aj zásuvkové lišty na rozumné využitie vo svojej kancelárii si môžete zakúpiť online. Aby mal každý dostatok „šťavy'' pre svoje pracovné zariadenia, nevyhnutné sú viacnásobné zásuvky. Používanie viacnásobných zásuviek so spínačom odpojí kompletne všetky zariadenia od siete jedným kliknutím a ušetrí čas na vyťahovanie jednotlivých konektorov zo zásuvky. Pozornosť sa však vyžaduje pri takzvanom kaskádovom zapojení, zapojení viacerých zásuvkových líšt za sebou. Maximálne výkonové hranice poistiek a nástenných zásuviek je potrebné bezpodmienečne rešpektovať.

Profesionáli v službe pre IT zariadenia
Prepätie predstavuje jednu z najväčších hrozieb pre hodnotné elektrické zariadenia. Práve také komplexné zariadenia, akými sú IT zariadenia, reagujú na napäťové špičky mimoriadne citlivo. Jediný úder blesku do elektrického vedenia môže neopraviteľne poškodiť hardvér. Môžete tomu zabrániť veľmi jednoducho pomocou zásuvkových líšt s prepäťovou ochranou – potom už môže prísť ďalšia búrka. Premyslené možnosti upevnenia zásuvkových líšt z našej online ponuky uľahčujú v praxi overenú flexibilnú montáž a používanie v príjemne dostupných výškach.
Porovnanie produktov