037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Použitie
 

Zásuvkové lišty

Ak v kancelárii alebo prevádzke pribudnú nové pracovné prístroje, často sa začíname zháňať práve po nich: po zásuvkových lištách! Ako dobre, že u nás nemusíte ďalej hľadať: Ponúkame vám zásuvkové lišty pre počítače, lampy, ventilátory, laminovacie prístroje a všetko ostatné, čo je potrebné napojiť na sieť.
Našli sme 4 artikel/-e/-ov
| | |
Zásuvková lišta, 6-násobná
v x š x h 65 x 400 x 45 mm
s DPH
119,88
bez DPH
99,90
Zásuvková lišta
6-násobná, hliníkové teleso
s DPH
od 95,88
bez DPH
od 79,90
Dvojitá zásuvka
pre zásuvkovú lištu
s DPH
59,88
bez DPH
49,90
s DPH
113,88
bez DPH
94,90
Našli sme 4 artikel/-e/-ov

Zásuvkové lišty – bez nich to jednoducho nejdeViete si predstaviť svet bez zásuvkových líšt? My nie. Keď sa pozrieme pod písacie stoly, pracovné stanice alebo za domáci televízor, je nám rýchlo jasné: zásuvkové lišty sú všade.A dnes existujú v rôznych vyhotoveniach. Napríklad s puzdrom z ušľachtilej ocele na použitie v čistých priestoroch, ale aj ako kombinačný prvok k určitým produktom, ako vozíku na laptop ANKE. Ak chcete svoje zariadenia pravidelne vypínať, uľahčí vám to zásuvková lišta s hlavným vypínačom. A pretože zásuvkové lišty, ako je známe, sa nesmú zapájať za sebou, môžete staviť na dvojité zásuvky, ktoré sa dajú jednoducho pripojiť na energetickú lištu vášho pracovného stola. Naše viacnásobné zásuvky majú aj ochranu proti prepätiu.Prečo by som si mal objednať zásuvková lišta s ochranou proti prepätiu?Aj vy ste pri búrke napätí a nepokojní? Je to pochopiteľné, pretože blesk a hrom môžu vášmu zariadeniu skutočne ublížiť. Postačuje zásah bleskom do vášho elektrického vedenia a hneď sa to negatívne prejaví na mnohých zariadeniach poškodených prepätím. Preto ponúkame zásuvkové lišty s ochranou proti prepätiu, ktoré vydržia to, čo sľubuje ich názov. Nechajte počasie zúriť vonku a nie vo vašej firemnej pokladni.Ako môžem vyčistiť zásuvkové lišty?Prach a špina sa nezastavia ani pred zásuvkovými lištami. A ak čistíte svoje pracovisko, chcete, aby sa viacnásobná zásuvka blýskala len čistotou a nie skratom. Preto: Nielen jednoducho utierať, alebo takisto dodržiavať niekoľko jednoduchých pravidiel.

Pri mobilných zásuvkových lištách  1. Odpojte viacnásobný konektor od prúdu.

  2. Teraz môžete odstrániť kryt a utrieť ho alebo umyť v umývačke riadu. Ale pozor: až keď je odobratý kryt úplne suchý, smie sa znova naskrutkovať. V žiadnom prípade by nemal prísť do kontaktu s kvapalinou iný diel zásuvkovej lišty.


Pri pevne inštalovaných zásuvkových lištách  1. Pred čistením zásuvkovej lišty vyberte poistku.

  2. Pomocou prístroja na kontrolu napätia sa môžete uistiť, že v zásuvke už nie je žiaden prúd.

  3. Teraz môžete odstrániť kryt a utrieť ho alebo umyť v umývačke riadu. A aj tu platí: kryt nechajte úplne uschnúť a potom ho znova priskrutkujte.


Profesionálne zásuvkové lišty pre profesionálovČi dvojnásobné alebo sedemnásobné, či ako rozšírenie k vášmu pracovnému stolu alebo klasicky integrované do vášho PC nábytku – tu dostanete vhodné viacnásobné zásuvky. Ak by ste mali ešte nejaké otázky, jednoducho nás kontaktujte.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov