037 – 65 23 633 
Logo KAISER+KRAFT
ZAMERANÍ NA VAŠE POTREBY

Spoločnosť Kwesto sa premenovala na KAISER+KRAFT a takmer všetko, čo ste v minulosti nakupovali od spoločnosti Kwesto, vám teraz dodá spoločnosť KAISER+KRAFT.

Ak s tým súhlasíte, presmerujeme vás.

KAISER+KRAFT ponúka mnoho zaujímavých výrobkov, ktoré už možno poznáte z minulosti.

  • KAISER+KRAFT dodrží všetky svoje záruky.
  • Poskytneme vám bezplatné doručenie tovaru.
  • Stále platí 30-dňová lehota na bezproblémové vrátenie tovaru.
  • Žiadna minimálna hodnota objednávky, žiadne dodatočné administratívne poplatky.
Chceli by sme vás však o niečo požiadať: Ak ste boli predtým registrovaným zákazníkom na webovej stránke spoločnosti Kwesto, využite jednoduchý postup a zaregistrujte sa v novom internetovom obchode KAISER+KRAFT.

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
Vyhotovenie pojazdného kontajnera
Vyhotovenie kolesa
Vlastnosť
Šírka
Šírka plošiny
Nosnosť
Zobraziť viac
 

Pojazdné kontajnery

Dajme veci do pohybu … malé a veľké, ľahké, stredne ťažké a veľmi ťažké tovary. S pojazdnými kontajnermi prepravíte tovar akéhokoľvek druhu veľmi ľahko a bezpečne. Vysoké namáhanie alebo dlhodobé používanie týmto viacúčelovým produktom vôbec neublížia.
Našli sme 136 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 136 artikel/-e/-ov
Pojazdné kontajnery
Pojazdné kontajnery umožňujú jednoduchú prepravu tovarov každého druhu v rámci podniku alebo v nákladných vozidlách. Ako dopravné vozíky ľahkej konštrukcie sa môžu pritom použiť mriežkové vozíky najrozmanitejších variácií. Na výber sú policové vozíky s otvorenou pozdĺžnou stranou alebo s dvojitými krídlovými dvermi z drôtenej mriežky, ako aj pojazdné kontajnery so zatvorenými kabínami. Rôzne dopravné zariadenia a vozíky si môžete vyhľadať s variabilnými otočnými kolieskami pre podlahové krytiny ako betón, koberec alebo linoleum, pričom tieto kolieska sa dajú aj viacnásobne vymeniť. Pojazdné kontajnery, ktoré sú vyhotovené s výklopným čelom, umožňujú obzvlášť komfortné plnenie a vyprázdňovanie prepravných pomôcok. Pojazdné vozíky s drevenými paletami ako podložkami na podlahu a logistickými boxmi s plastovou podložkou umožňujú cielený výber podľa používaných prepravovaných tovarov. Aj pojazdné kontajnery vhodné na potraviny a rôzne špeciálne pojazdné vozíky si môžete objednať u KAISER+KRAFT.

Pojazdné kontajnery do maloobchodu, logistických podnikov atď.
Či pojazdné kontajnery pre špedície alebo pojazdné kontajnery pre maloobchodný podnik: prepravné zariadenia a vozíky sú vyhotovené v robustnej kvalite výroby a odolajú aj vysokému namáhaniu počas trvalého používania. Pojazdné stohovacie boxy a uzavreté skriňové vozíky ešte dopĺňajú výslovne všestranné spektrum pojazdných kontajnerov. V našom katalógu môžete objaviť aj bezpečnostné dopravné zariadenia s makrolónovými diskami alebo pojazdné kontajnery z hliníka v náročnom spracovaní. Plniaci objem jednotlivých pojazdných kontajnerov môže pritom výrazne presahovať 700 l. Pri každodennom používaní je veľmi dôležité, v akej plniacej výške je možné nakladanie a vykladanie nádob. Ak sa má zabezpečiť bezpečné dočasné uskladnenie, nájdete v našom programe aj uzamykateľné pojazdné kontajnery. Vyhľadajte si ako prepravnú pomôcku a na úschovu tovarov akéhokoľvek druhu u KAISER+KRAFT pojazdné kontajnery, ktoré Vám kedykoľvek umožnia mobilnú firemnú logistiku.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov