Vyklápacie kontajnery, silá

Vyklápacie kontajnery a silá Vám uľahčia prácu, pretože s ich pomocou môžete vo výrobných halách, na staveniskách a v halách skladov premiestniť a uskladniť množstvo materiálov. Vyklápacie kontajnery a silá sú ideálne na vnútropodnikovú prepravu objemových tovarov alebo na dočasné uskladnenie odpadu z výroby.

V kategórii Vyklápacie kontajnery, silá Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, Eichinger, Heson, Pfeifer.

Značka
Typ produktu
Dĺžka
Relevantné
Počet výrobkov: 201

Vyklápacie kontajnery a silá: optimálna dostupnosť sypkého a posypového materiáluVždy, keď je potrebné mať pripravený voľný sypký a posypový materiál v správnom množstve na správnom mieste, sú optimálnou voľbou vyklápacie kontajnery a silá. Pretože sa do nich zmestí veľa, dajú sa vďaka chytrým mechanizmom rýchlo vyprázdniť, a tým dokážu vyriešiť akýkoľvek logistický problém na stavenisku, vo výrobnej hale alebo v sklade.Aké druhy uzáveru síl existujú?U KAISER+KRAFT nájdete hlavne silá s klapkou alebo posuvným uzáverom. Tieto typy uzáveru sa nachádzajú buď na čelnej strane alebo na dne sila. Oba varianty majú svoje výhody:


  • Klapka umožňuje rýchle vyprázdnenie sypkého materiálu – čo predstavuje značnú úsporu času a nákladov predovšetkým pri nakladaní nákladných vozidiel alebo plnení stavebných jám.

  • Posúvač umožňuje presnejšie dávkovanie určitých materiálov, napríklad pri odoberaní krmiva alebo príprave stavebných materiálov s jemnou zrnitosťou.


Otvor na čelnej strane vám umožní jednoduchý prístup k materiálu a je flexibilný, keď silá presúvate pomocou stohovača a premiestňujete ich na vykladacie miesto. Varianty s uzáverom na dne umožňujú presné dávkovanie a dajú sa perfektne vyrovnať nad vykladacím miestom – čo ešte zvyšuje precíznosť dávkovania.Aké vyklápacie kontajnery umožňujú prepravu stohovačom?Vyklápacie kontajnery a silá so stohovacími taškami sú optimálne vybavené na priame používanie stohovačov. Niektoré kontajnery majú zariadenia pre stohovacie priečniky. Takéto vyklápacie kontajnery môžete prakticky postaviť na hlavu a vyprázdniť veľmi jednoducho a dôkladne.Na čo slúži odvaľovacia mechanika pri vyklápacom kontajneri?Vyklápacie kontajnery s odvaľovacou mechanikou stavajú na prepojení obzvlášť jemného pohybu koliesok s optimálnym ťažiskom nákladu. Vyklápanie sa aktivuje potiahnutím ťažného lanka z kabíny vodiča. S touto mechanikou sa kontajner vyprázdni dôkladne a rýchlo – bez nárazového zaťaženia zdvíhacieho stĺpika.Ako doplnok k tomuto sortimentu nájdete u nás všetky produkty pre moderné zariadenie skladov. Rozšírte napríklad svoj organizačný a úložný systém aj pomocou stohovacích boxov alebo kontajnerov s výklopným dnom. Máte ešte nejaké otázky? Tak nás kedykoľvek oslovte!