Skrinky na náradie

Keď vedúci závodu hekticky poklopkáva na svoje náramkové hodinky, zatiaľ čo učeň nervózne hľadá kliešte, pílku alebo kladivo … vtedy je najvyšší čas pre skriňu na náradie. Takáto skriňa Vám v preplnenom každodennom pracovnom dni zabezpečí poriadok, ochranu a rýchly prístup ku všetkým potrebným pracovným zariadeniam. A šéf sa bude tešiť. Aj jeho hodinky.

V kategórii Skrinky na náradie Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: RAU, EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic, mauser, Pavoy, Wolf, C+P.

Značka
Typ produktu
Farba
Relevantné
Počet výrobkov: 77

Skrine na náradie – skladovanie so systémomMať všetko, čo potrebujete na prácu, je jedna vec. Ihneď nájsť to, čo práve potrebujete, je vec druhá. Chcete oboje? Potom vám odporúčame skriňu na náradie od KAISER+KRAFT.Aké výhody majú skrine na náradie?Skrine na náradie zabezpečia poriadok a ten sa postará o to, že práca ide rýchlejšie od ruky a lepšie sa darí. Naše skrine navyše chránia náradie a konštrukčné diely pred nečistotou, vlhkosťou a prístupom neoprávnených osôb.Aké vlastnosti sú dôležité pre skrine na náradie?Skrine na náradie musia vydržať viac ako bežné zásuvkové skrine. Počínajúc hmotnosťou. Naše dielenské skrine poskytujú nosnosť korpusu do 1,5 tony, čo úplne postačuje na ťažké konštrukčné diely. Materiály, ako sú ušľachtilá oceľ a oceľový plech a pozinkované regálové police, sa navyše postarajú o robustnosť a dlhú životnosť počas v náročných pracovných podmienkach.Na organizované usporiadanie v skrini majú naše skrine na náradie viacero zásuviek a/alebo regálových políc. Dierované dosky sú ideálne na zavesenie náradia, aby bolo v prípade potreby ihneď poruke. S doplnkovým príslušenstvom zásuviek, ako sú protišmykové podložky a rozdeľovače, si zachováte prehľad dokonca aj pri mnohých drobných súčiastkach.Ako nájdem perfektnú dielenskú skriňu?Tak, že si pred nákupom položíte nasledujúce otázky:  • Aké náradie, konštrukčné diely alebo iné predmety by ste chceli uschovať v skrini?

  • Aká vysoká má byť nosnosť na policu?

  • Aká veľká môže byť skriňa?

  • Aké vnútorné vybavenie potrebujete?

  • Je potrebné skriňu uzamykať?

  • Má byť skriňa umiestnená v dielni alebo v inej miestnosti?


Aké špeciálne druhy skríň na náradie existujú?Veľká, väčšia, veľkopriestorová skriňa. Ak chcete uschovať mimoriadne veľké náradie alebo konštrukčné diely v skrini, ako perfektné riešenie sa núkajú naše veľkopriestorové skrine. Pre prípad, že ide o veľa drobných súčiastok, dostanete skrine vrátane vysokokvalitných prepraviek s viditeľným obsahom v rôznych farbách. Týmto spôsobom máte už všetko, čo potrebujete na vytvorenie poriadku v skrini.Teoreticky môžete do skrine na náradie uložiť aj svoj laptop. V každom prípade, my máme lepší návrh: skrine na nabíjanie akumulátorov nabijú mobilný telefón, laptop alebo tablet a sú dostupné s uzamykacími priehradkami. Jednoducho pripojte skriňu na bežnú zásuvku, hotovo.Nakoniec nájdete v našom internetovom obchode skrine pre čisté priestory, ktoré spĺňajú všetky zákonné požiadavky na nábytok v čistých priestoroch, ako aj kompletné skriňové systémy s pracovnou doskou a dierovanými stenami.Nenašli ste skriňu, akú si želáte? Kontaktujte nás. Radi zabezpečíme aj individuálne požiadavky. A máme pre vás nielen skrine na náradie, ale takisto súpravy náradia, pracovné stoly a dielenské stoly pre systémovú nadstavbu, ako aj kompletné systémové zariadenia.