Hadicové fólie

Také individuálne ako vaše výrobky: Hadicové fólie sú dokonalou alternatívou k vopred pripraveným vreckám. Niekedy chýba len centimeter, aby sa výrobok zmestil do vopred pripraveného vrecka. Niekedy máte na prepravu len niekoľko malých súčiastok, ale po ruke len veľké obaly. Vo väčšine prípadov na to existuje jedna inteligentná odpoveď na balenie: hadicové fólie na vlastné zváranie.

Aké výhody ponúkajú hadicové fólie?Hadicové fólie sú nekonečným individuálnym variantom vreciek: Pomocou prístroja na zváranie fólií môžete vytvoriť obal ľubovoľnej dĺžky. Takto sa takmer všetko od mixu drobných súčiastok až po dlhú rúru vydá na cestu s vodotesným ochranným obalom. Tento obal nielenže tvorí bariéru proti nečistotám, poškodeniu a vlhkosti, zabraňuje tiež poletovaniu drobných súčiastok v balíku.Priemyselné hadicové fólie vás podporujú pri expedovaní a vychystávaní objednávok, kompletizujú napríklad nábytkové zostavy vhodné pre zákazníkov a ponúkajú fóliové riešenie, ktoré vám umožní obísť rôzne varianty obalov s vysokými nárokmi na skladovací priestor.V porovnaní s hotovými vreckami s prítlačným uzáverom alebo plochými vreckami z fólie sa nekonečné hadicové obaly bez problémov prispôsobia tovaru, na ktorý by ste inak potrebovali viac výplňového materiálu alebo bublinkovú fóliu. Takto môžete znížiť množstvo materiálu použitého na balenie, prípadne dokonca ušetriť na poštovnom a rozhodne ušetriť na nákladoch na prepravu.Ktoré sú to?V našom sortimente nájdete hadicové fólie rôznych šírok a hrúbok. Hrúbka materiálu je rozhodujúcim kritériom pre možnú hmotnosť a tvar utesnených výrobkov. Špicaté malé diely, ako sú skrutky, si vyžadujú odolnú fóliu – aj pri ťažších predmetoch by ste mali venovať pozornosť hrúbke fólie.Šírka hadice určuje presnosť prispôsobenia príslušnej geometrii. Aj keď širšie fólie poskytujú väčšiu voľnosť pri plnení, lepším riešením je ochranná vrstva, ktorá tesne dosadá na povrchu výrobku – a tiež šetrí obalový materiál. Ponúkame aj hadicové fólie so špeciálnymi funkciami:  • Antistatické na elektrostaticky citlivú elektroniku a technický tovar

  • Zo vzduchového vankúša s vlastnosťami absorbujúcimi nárazy

  • VCI hadicová fólia proti korózii a poškodeniu kovu vlhkosťou


Ako sa pripravujú na použitie?Samozrejme, nekonečné hadicové fólie by ste mohli na správnu dĺžku upraviť aj ručne a uzatvoriť ich pomocou lepiacej pásky a podobne. Rýchlejším a predovšetkým ekonomickejším riešením je však prístroj na zváranie fólií. Zvarový šev tvorí ďalšiu spoľahlivú bariéru proti vlhkosti a nečistotám, a preto je správnym riešením najmä pre citlivý tovar.Chceli by ste si objednať hadicové fólie v špeciálnej hrúbke, v potravinárskom variante, s potlačou alebo z mimoriadne moderného materiálu? Potom nás neváhajte kontaktovať. Dokážeme splniť takmer všetky špeciálne požiadavky a intenzívne s vami spolupracovať. Medzitým si pozrite napríklad naše tipy a trendy v oblasti obalov a tiež nás neváhajte kontaktovať so svojimi otázkami.