Značka
Pre dĺžku pásky
Pre druh lepiacej pásky

Odvíjače lepiacej pásky, dávkovače lepiacej pásky

Ten, kto pravidelne balí rôzne veci, vie veľmi dobre: odvíjače lepiacich pások a dávkovače lepiacich pások môžu znamenať skutočné uľahčenie, pretože šetria čas – a predovšetkým nervy. Doprajte si teda niečo užitočné a vyberte si profesionálny prístroj, ktorý sa vám najviac hodí!

V kategórii Odvíjače lepiacej pásky, dávkovače lepiacej pásky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTbasic, tesa.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 24
Zobrazenie:
Odvíjače lepiacich pások a dávkovače lepiacich pások – ďakujeme, že existujete!
Určite existujú ľudia, ktorí skutočne obľubujú balenie darčekov. Ak aj Vy patríte do tejto špeciálnej skupiny: srdečne blahoželáme – Vy budete milovať naše odvíjače lepiacich pások a dávkovače lepiacich pások pre profesionálne potreby! Avšak pravdepodobne patríte medzi približne 99% ľudí, ktorí krátko pred Vianocami stáli doma vždy celí vystresovaní a vynervovaní, pretože potrebovali ešte previazať niekoľko balíčkov – a z plánovaných piatich minút sa stala polhodina alebo ešte aj viac: na ľavej ruke prilepené pomotané viaceré prúžky lepiacej pásky … s pravou rukou sa márne snažiac nájsť koniec na kotúči lepiacej pásky … a najlepšie by bolo, keby mal človek ešte aj tretiu ruku, aby pridržal balíček. Alebo najlepšie asistenta, ktorý by túto náročnú prácu vykonal za neho. Ale moment … aj tu Vám vieme povedať to isté: Srdečne blahoželáme – budete milovať naše odvíjače lepiacich pások a dávkovače lepiacich pások! Tieto sú totiž perfektnými asistentmi, ktorí vyriešia každú úlohu v oblasti expedovanie a balenie. Tak perfektnými, že sa ich čoskoro nebude chcieť v žiadnom prípade vzdať.

Aké odvíjače lepiacich pások by ste si želali?
Nemáte žiadne špeciálne požiadavky na Váš nový odvíjač lepiacej pásky alebo dávkovač lepiacej pásky? Tak Vám iste postačia naše štandardné modely na každodenné používanie, napr. jeden z našich početných stolových odvíjačov. Tu dbajte jednoducho na príslušnú šírku pásky zariadenia a potrebné príslušenstvo si v prípade potreby objednajte podľa možnosti hneď. A ak máte špeciálne požiadavky, taktiež Vás potešíme: od poloautomatického dávkovača lepiacej pásky cez podávače pásikov na mokré lepenie, až po odvíjače ochranných fólií, v našej ponuke máme pre Vás mnohé alternatívy. Jednoducho nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!