Značka
Typ produktu
Dĺžka ramena

Zošívačky, sponkovacie stroje

Zošívacie kliešte na kartonáž, ručné sponkovače alebo elektrické stolové zošívačky? Výber správnej sponkovačky alebo zošívačky znie tak jednoducho … vôbec však jednoduchým nie je! Nemajte však žiadne obavy, tu zaručene nájdete to, čo hľadáte …

V kategórii Zošívačky, sponkovacie stroje Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTbasic.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 29
Zobrazenie:
Sponkovačka alebo zošívačka– ktorá je tá pravá?
Ak práve uvažujete „Sponkovačka alebo zošívačka, čo sa dá k tomu ešte povedať?'', tak Vám teda povieme: naozaj veľa! Vedeli by ste napríklad bez dlhšieho rozmýšľania vysvetliť rozdiel medzi sponkovačkami a zošívačkami? Tak teda v skratke: sponkovačka nastreľuje a vtláča svorky tvaru U do materiálu, v ktorom tieto uviaznu bez ďalšieho tvarovania. Pri zošívaní sa naopak ramená svoriek ohnuté do tvaru U prístrojom sklopia tak, že spájané materiály navzájom zošijú. Avšak dosť čarovania so slovíčkami: radi by sme Vám radšej poskytli niekoľko informácií a tipov, aby ste si v našom sortimente vedeli vybrať správnu sponkovačku alebo zošívačku.

Tieto tipy Vám pomôžu pri výbere vhodnej sponkovačky alebo zošívačky.
Pred kúpou novej sponkovačky alebo zošívačky sú dôležité napríklad tieto otázky: Aký materiál s ňou chcete pripevňovať a akú maximálnu hrúbku môže mať tento materiál? Ak chcete pripevňovať štítky, etikety alebo fólie, spravidla Vám stačí jednoduchší model, ako keby ste mali do činenia s látkovým čalúnením, izolačnými platňami alebo palubovkou. Ďalšie detaily, s ktorými by ste sa mali vopred zaoberať: akú dĺžku môžu mať maximálne ramená svoriek? Uprednostňujete uzatvorené zošívanie s ramenami zahnutými dovnútra, alebo otvorený variant s ramenami ohnutými smerom von? Ako často sponkujete alebo zošívate a aká má byť zodpovedajúca kapacita naplnenia modelu, aby ste prístroj nemuseli neustále dopĺňať? A, možno najrozhodujúcejšia otázka: stačí Vám bežný ručný sponkovač na každodenné používanie alebo potrebujete cenovo náročnejšie profesionálne modely, akým sú pneumatické zošívacie kliešte na kartonáž alebo elektrická stolová zošívačka? Tak či tak, u nás zaručene nájdete tú správnu sponkovačku alebo zošívačku – a samozrejme aj všetko ostatné, čo ešte potrebujete v oblasti baliaceho materiálu.