Systémy na plnenie, systémy vzduchových vankúšov

Otvoriť kartón, vložiť výrobok, naniesť lepidlo, tovar je zabalený. Takto môže prebiehať proces na baliacom stole. Čo však v prípade, keď balíte krehký alebo rozbitný tovar určený na expedíciu? Vtedy to vyzerá takto: obsluha baliaceho stroja, vyhotovenie výplne, otvorenie kartónu, vloženie výrobku a výplne, nanesenie lepidla, tovar je zabalený. A tu sú vaše baliace stroje.

Vaše filtre
Typ produktu
Rýchlosť max.
Relevantné
Počet výrobkov: 1

Baliace stroje – rýchlo k správnej výplni


Ten, kto už raz stál za baliacim stolom, vie, aké dôležité je správne balenie pre určité skupiny tovarov. Predovšetkým rozbitný a krehký tovar určený na expedovanie musí byť dostatočne obalený, aby sa pri preprave zabránilo jeho poškodeniu. Pri baliacich strojoch už nemusíte držať vzduchové, papierové alebo lepenkové výplne na sklade, keďže si ich môžete vyrobiť sami. Vždy vtedy, keď ich potrebujete. Skladovať musíte už len kotúče papiera alebo fólie. Obaľovanie, fixovanie, vyplnenie dutých priestorov – to všetko prebieha s výplňou z baliaceho stroja ľahšie. Pravá alternatíva k taktiež obľúbenej

fólii so vzduchovými vankúšmi

.Na aké obalové výplne existujú stroje?


S obalovými strojmi môžete vyhotoviť napríklad vzduchové vankúše. Už s malým systémom na vzduchové vankúše sa dajú vyhotoviť rôzne formáty výplní. Vzduch sa pritom nafukuje do plochej fólie z kotúča. Vyhotovené vzduchové vankúše sa dajú jednoducho oddeliť na mieste perforácie. Rýchlejšie by sme si to snáď ani nevedeli predstaviť.Existuje niečo také aj pre lepenku?


Nechcete sa vzdať dobre vyplneného balenia, chcete však baliť ekologickejšie? Potom je možno perforátor kartónov pre vás tým správnym riešením. Už použitú kartonáž z príjmu tovaru môžete v jednom pracovnom kroku premeniť na kartónovú výplň tlmiacu nárazy. Je to nielen ekologické, šetrí to zároveň aj náklady.Prehľad vašich výhod


  • Optimálna ochrana vášho citlivého tovaru určeného na expedovanie

  • Rýchle a komfortné – stroje sa dajú umiestniť priamo na baliace pracovisko

  • Flexibilné – na rôzne veľkosti výplní stačí jeden stroj

  • Trvalé – šetríte skladovacie náklady a pri perforátoroch kartónov dokonca materiál


Viete už, aké množstvo budú musieť vaše baliace stroje vyrobiť?Pri každej baliacej výplni je potrebné vedieť, koľko z nej kedy bude treba vyrobiť. Ak potrebujete pomoc pri výbere nového baliaceho stroja, kontaktujte nás.