Vrecká s prítlačným uzáverom

Či už na vychystávanie objednávok rôznych materiálov, prezentáciu vzoriek tovarov alebo expedovanie vašich výrobkov: opakovane použiteľné vrecká s prítlačným uzáverom pre vašu osobnú potrebu!

V kategórii Vrecká s prítlačným uzáverom Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft basic.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť

Vrecká s prítlačným uzáverom: univerzálne, stabilné a jednoducho dobrý nápad na balenieVrecká s prítlačným uzáverom sú ideálnymi strážcami poriadku, chráničmi pred nečistotami a pomôckami na triedenie všetkého, čo chcete poslať na cestu čisto a bezpečne – či už v kartónovej škatuli, alebo vo svojej batožine. Vďaka uzatváracej lište sa polyetylénové vrecká ľahko uzatvárajú. Do vreciek tak môžete bezpečne a rýchlo zabaliť drobné súčiastky a náhradné diely, textil a potraviny na skladovanie, vychystávanie objednávok alebo uskladnenie. Vďaka hrúbke až 100 µm môžete vrecká použiť aj na špicaté a ťažké výrobky. Vrecia sú k dispozícii so stojatým dnom a v priehľadnom, nepriehľadnom alebo antistatickom vyhotovení.Aké vrecká na zips existujú a na čo sa používajú?Uzatvárateľné vrecká nájdeme vo všetkých oblastiach života a podnikania. Sú ideálne na vychystávanie a triedenie drobných súčiastok alebo na balenie kozmetiky a iných kvapalín pri cestovaní lietadlom. Na tento účel si jednoducho vyberte jeden z našich mnohých variantov vreciek s prítlačným uzáverom v sortimente: • Klasické s popisovacím políčkom a bez neho v rôznych formátoch, hrúbkach a materiáloch

 • Udržateľné z recyklovaného plastu alebo BIO-LDPE ako ekologickej alternatívy klasického plastu

 • Vrecká s prítlačným uzáverom VCI na skladovanie odolné proti prachu, vlhkosti a predovšetkým hrdzi

 • Vrecká s uzatváraním na zips s euro perforáciou na zavesenie a prezentáciu výrobku

 • Fóliové vrecká s mimoriadne spoľahlivým viacnásobným zipsom

 • So vzduchovým otvorom na priestorovo úsporné balenie väčších nádob alebo výrobkov

 • Začiernené na ochranu pred svetlom a diskrétnosť

 • Bezpečné pre potraviny so stojatým dnom na jednoduché plnenie aromatizovaných alebo mletých výrobkov

 • Vrecká s prítlačným uzáverom ESD na expedovanie a skladovanie elektronických komponentov

 • Vrecká s posuvným uzáverom s mimoriadne pohodlným a bezpečným uzatváraním – ideálne na príručnú batožinu


Ktoré vrecká s prítlačným uzáverom kúpiť?Objednať jedno vrecko na všetko alebo rôzne veľkosti a hrúbky materiálu? To je predovšetkým otázka odvetvia a vášho výberu výrobku. • Ak posielate alebo predávate najmä skrutky, matice a menšie príslušenstvo v kartónových škatuliach a balíkoch, úplne postačia malé vrecká na zips univerzálnej veľkosti. Dbajte na to, aby napríklad špicaté skrutky nemohli preraziť fóliu.

 • Napríklad v potravinárskom priemysle často potrebujete väčší výber veľkostí a tvarov vreciek. Aromatické výrobky by mali skončiť vo vrecku s čo najmenším množstvom vzduchu, aby sa spomalil únik molekúl. V závislosti od objemu výrobku a množstva náplne má zmysel kalkulovať s niekoľkými veľkosťami vreciek vhodných na použitie v potravinárstve. Používajte len vrecká, ktoré boli označené ako „vhodné na styk s potravinami''.

 • V prípade tovaru so špeciálnymi požiadavkami na ochranu pred vlhkosťou alebo antistatickými vlastnosťami by ste mali používať len príslušné špeciálne formy a pred balením skontrolovať optimálny stav fólie. Len vtedy môže napríklad VCI vrecko na zips splniť svoju ochrannú úlohu proti korózii.


Ak téma obalov zohráva vo vašej spoločnosti každodennú úlohu, naše tipy a trendy v oblasti obalov sú pre vás tým pravým čítaním. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa sortimentu alebo výberu, kedykoľvek nás kontaktujte.