Značka
Typ produktu
Hodnota pH

Priemyselné čistiace prostriedky

Silné znečistenie, citlivé povrchy alebo špeciálne požiadavky na hygienu? Ponúkame Vám profesionálne čistiace prostriedky od základného čističa až po špeciálne čističe určené pre najrôznejšie oblasti použitia. A všetko bude znova pekne čisté!

V kategórii Priemyselné čistiace prostriedky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Bio-Circle, IBS Scherer, Kärcher, Rubbermaid, a.m.p.e.r.e, Unger.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 70
Zobrazenie:

Priemyselné čistiace prostriedky – žiadna šanca pre prach a špinuBoj proti špine a prachu je pevnou súčasťou pracovného života. Do tohto boja by ste sa mali púšťať len vyzbrojení. S priemyselnými čistiacimi prostriedkami od KAISER+KRAFT udržíte svojich protivníkov úspešne v šachu.Profesionálne čistiace prostriedky – účinné a výdatnéČi pri výlete zameranom na prežitie v džungli alebo pri čistení výrobných hál a dielní, správne vybavenie je to, čo robí rozdiel. Zatiaľ čo predaj sietí proti hmyzu prenecháme iným, u nás nájdete všetko, čo potrebujete na žiarivú čistotu za sťažených podmienok – predovšetkým veľký výber profesionálnych čistiacich prostriedkov.To, čo ich odlišuje od ich príbuzných v supermarkete, je predovšetkým ich vysoká účinnosť. Vďaka nej sú zázračnou zbraňou proti odolným nečistotám a choroboplodným zárodkom. Okrem toho máme v našom obchode k dispozícii priemyselné čistiace prostriedky od značiek ako Kärcher vo veľkých nádobách na veľké plochy, vo forme kvapaliny alebo prášku, koncentrátu, oleja alebo na gélovom základe. Na ošetrovanie a čistenie malých dielov odporúčame praktické spreje.Základné čističe, čističe na koberce a omnoho viacLen sotva postačí jeden na všetko. Preto u KAISER+KRAFT nájdete základné čističe, takisto ako ultrazvukové čističe, rozpúšťadlá na tuky a bielkoviny alebo čističe na koberce. Aktívne čističe sú ideálne do sanitárnej oblasti, bezpečnostné čističe na ťažko prístupné diely strojov a kovové diely a čističe na grafity na neželané nástenné maľby. S čističmi šetriacimi materiál môžete bez obáv ošetrovať citlivé povrchy, kobercové impregnácie zapečatia vaše koberce a ochránia ich pred nečistotou. Uschovajte si svoj arzenál priemyselných čistiacich prostriedkov v skrini na čistiace prostriedky a všetko potrebné bude vždy na dosah ruky.Ešte ste na niečo zabudli? Možno čistič malých dielov alebo vysokotlakový čistič? Alebo čistiaci vozík, aby sa vaše čistiace komando dostalo rýchlo a bez bolestí chrbta z jedného miesta používania na iné? Pozrite si jednoducho náš veľký výber produktov pre potreby čistenia a sanity. O lepšiu orientáciu sa postará náš nákupný poradca k vodiacemu systému Priemyselné čistenie. Alebo sa nás opýtajte osobne.