037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Hĺbka
Materiál
Nosnosť
Objem
Pracovná výška
Pre veľkosť suda
Šírka
Výška
 

Čističe malých dielov, čistiace stoly

Čističe malých dielov sú veľmi dôležité na odmastenie a čistenie dielov stroja, nielen v priemyselných výrobných strediskách. Aj v dielňach a dodávateľských prevádzkach sa musia pri čistení malých dielov dodržiavať špeciálne smernice. Príslušne vybavenie nájdete u nás.
Našli sme 15 artikel/-e/-ov
| | |
Výhodná cena
Úsporný zvlhčovač
oceľový plech, žltá
s DPH
od 71,88
bez DPH
od 59,90
Postrekovacia nádoba
oceľový plech, žltá
s DPH
77,88
bez DPH
64,90
Postrekovacia nádoba
ušľachtilá oceľ
s DPH
178,80
bez DPH
149,-
Úsporný zvlhčovač
ušľachtilá oceľ
s DPH
od 210,-
bez DPH
od 175,-
Justrite - Úsporný navlhčovač
oceľový plech, pozinkovaný a lakovaný
s DPH
od 125,88
bez DPH
od 104,90
s DPH
81,48
bez DPH
67,90
Justrite - Navlhčovacia nádoba
oceľový plech, pozinkovaný a lakovaný
s DPH
od 75,48
bez DPH
od 62,90
s DPH
1.198,80
bez DPH
999,-
s DPH
2.010,-
bez DPH
1.675,-
Novinka
Prístroj na čistenie súčiastok typ MD
pracovná v x š x h 870 x 1135 x 660 mm
Cena na vyžiadanie
Novinka
Prístroj na čistenie súčiastok typ G 50 l
pracovná v x š x h 895 x 790 x 490 mm
Cena na vyžiadanie
Novinka
Prístroj na čistenie súčiastok typ F2-D
pracovná v x š x h 920 x 790 x 490 mm
Cena na vyžiadanie
Čistiaca ponorná nádrž
v x š x h 850 x 700 x 600 mm
s DPH
874,80
bez DPH
729,-
Našli sme 15 artikel/-e/-ov

Čističe malých dielov a čistiace stoly: so skutočnou čistotou ste v bezpečí.Ak sa vo vašom podniku musia pravidelne čistiť malé diely a diely strojov, povrchy a náradie, tak je rozumná investícia do čističov malých dielov a čistiacich stolov z ponuky KAISER+KRAFT. Pomôžu vám zbaviť povrchy nielen tukov, olejov a nečistôt, ale sú takisto symbolom ekologickej podnikovej činnosti v súlade s bezpečnostnými štandardmi. Ako pritom postupovať dôkladne a v súlade s predpismi, to sa dozviete tu.Ktorý čistič malých dielov a čistiaci stôl mám použiť na aké účely?U KAISER+KRAFT dostanete tri kategórie pre rôzne podnikové úseky:  • Postrekovacie nádoby vyrobené podľa bezpečnostných štandardov dávkujú čističe na diely a povrchy plošne alebo bodovo – a pritom vždy šetrne.

  • Úsporné zvlhčovače dávkujú čističe, ktoré chcete nanášať handrou a zapracovať.

  • Kompletné riešenia vo forme čistiacich stolov ponúkajú uzatvorený kolobeh prípravy čističov, profesionálneho čistenia a systému na zachytávanie odpadových vôd.


Čističe malých dielov v kompletnom variante sú určené prednostne pre potreby malých a stredných podnikov, v ktorých je čistenie dielov strojov, nástrojov a náradia každodennou činnosťou. Táto požiadavka je pri prezieravej manipulácii s nebezpečnými látkami nevyhnutná. Čistiaci stôl pritom zohráva dôležitú úlohu.Úsporné zvlhčovače a postrekovacie nádoby sú navrhnuté špeciálne na používanie s čistiacimi prostriedkami, ktoré sú klasifikované ako nebezpečná látka. Preto sú vždy dobrým rozhodnutím, ak sa vo vašom podniku používajú tieto produkty – a to aj v tom prípade, ak ich používate len príležitostne alebo na jednom pracovisku. Poskytujú nielen ochranu životného prostredia a ochranu pre zamestnancov, ale sú aj zákonne predpísané.Na čo musím dbať pri používaní čističov malých dielov a čistiacich stolov?Najdôležitejšie normatívy upravujúce používanie a manipuláciu s čističmi malých dielov nájdete v príslušných predpisoch, ako je napr. TRGS 510 „Skladovanie nebezpečných látok v mobilných nádobách'', ako aj nariadenie o prevádzkovej bezpečnosti. Tieto normy obsahujú údaje o veľkostiach nádob a celom manažmente nebezpečných látok, od príjmu tovaru až po likvidáciu. Platia tak pre kompletné riešenia, ako aj pre postrekovacie nádoby a úsporné zvlhčovače.Pri čistiacich stoloch by ste mali navyše rešpektovať aj to, že sa musia nutne postaviť na veľkoryso dimenzované záchytné vane. Aj keď je kolobeh nebezpečných látok vďaka premyslenému čerpadlovému systému uzatvorený, musíte urobiť všetko pre to, aby sa na podlahu nedostali žiadne kvapaliny, napr. vystreknutím alebo pri netesnostiach. Pretože produkty z nášho sortimentu sú mobilné, nie je žiaden problém umiestniť čistiaci stôl v blízkosti dostupnej ventilácie, čo vás ušetrí od inštalácie nového ventilačného zariadenia.Nezabudnite ani na uskladnenie a prepravu náhradných sudov s čistiacim roztokom, ako aj naplnených sudov podľa platných predpisov. Príslušenstvo k tomu nájdete takisto v našom internetovom obchode.Čistiace stoly vo vyhotovení bio: A to je čo?S našimi čistiacimi stolmi vo variante bio môžete ignorovať všetky informácie o manipulácii s nebezpečnými látkami – minimálne pri čistení malých dielov. Systém sa zakladá na činnosti mikroorganizmov, ktoré rozkladajú oleje a tuky.To znamená, že neobsahuje žiadne rozpúšťadlá ani prchavé organické zlúčeniny (VOC), takže čističe nie sú klasifikované ako nebezpečná látka. Z toho profitujú predovšetkým podniky s prehľadnými požiadavkami na potrebu čistenia a podniky, ktoré chcú konať obzvlášť udržateľným spôsobom.Radi vám poskytneme poradenstvo k tomuto sortimentu a iným produktom. Samozrejme, že u nás si môžete aj doobjednať čistiace prostriedky a príslušenstvo, ktoré vyhovuje vášmu podniku.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov