Podvozky, dopravné plošinky

Sú malé. Sú obratné. Nekomplikované. Mimoriadne funkčné. A vysoko zaťažiteľné. Niekedy sú to úslužní domáci pomocníci. V tomto prípade však hovoríme o podvozkoch a dopravných plošinkách. Chytré riešenie pre vnútropodnikovú prepravu. S ich pomocou bez námahy preveziete aj ťažké a neskladné bremená, kamkoľvek potrebujete.

V kategórii Podvozky, dopravné plošinky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Wagner, eurokraft pro, Kongamek, eurokraft basic, Gmöhling, Rubbermaid, BISLEY, CEMO, ZARGES, HelgeNyberg, asecos, magnetoplan, MATADOR, RAU, rothopro, VAR.

Vaše filtre
  Značka
  Typ produktu
  Trvalá udržateľnosť
  Dĺžka
  Dĺžka plošiny
  Farba
  Ložná výška
  Nosnosť
  Oblasť použitia
  Šírka
  Šírka plošiny
  Vybavenie
  Vyhotovenie kolesa
  Výška
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevantné
  Počet výrobkov: 227

  Dopravné plošinky a prepravné pomôcky – klasika v novom vzhľade  Ľahko sa obsluhujú, sú všestranné, priestorovo úsporné. Kombinácia police a koliesok je jedným z najstarších dopravných zariadení na svete. Čo neznamená, že sa ďalej nevyvinula. Až kam, to vidíte na dopravných plošinkách a podvozkoch od kaiserkraft. Vďaka nim sa dokonca aj preprava ťažkých nákladov stáva zábavou.  Obratné dopravné zariadenia na každé použitie  Ťažké, ľahké, veľké, malé – u nás nájdete tie správne dopravné prostriedky do dielne, skladu alebo kancelárie. Začína to pri podvozkoch v mnohých rôznych veľkostiach na boxy, palety a prepravky. Náklad jednoducho postaviť na podvozok, posunúť a pošta už aj odchádza. V prípade sťahovania a podobne sa nábytkové podvozky či zdvíhacie prepravníky postarajú o prácu šetriacu váš chrbát. Plošinky s rukoväťou môžete suverénne usmerňovať cez úzke uličky alebo ostré zákruty.  Aj pre objekty vážiace niekoľko ton a ťažko skladné predmety máme pre vás na sklade správne riešenie – napríklad extrémne zaťažiteľné rotačné podvozky. Pojazdové vozíky so zdvihom sú ideálne, keď chcú vaši zamestnanci premiestniť trebárs nábytok v dielni alebo nejaký stroj. Okrem toho dostanete v našej predajni pojazdné vozíky na prepravu plných zberačov druhotných surovín ku kontajneru, podstavce na tabule a zdvíhacie súpravy zabezpečujúce maximálnu flexibilitu.  S ľahkým chodom a robustné  Časy vŕzgajúcich drevených koliesok sú už dávno za nami. U kaiserkraft staviame na kolieska s ľahkým chodom kvôli vysokému komfortu. Robustné materiály ako plast, ušľachtilá oceľ a hliník sa postarajú o to, aby sa náklad z dopravnej plošinky nestratil. Použite naše filtre, ktoré vám pomôžu vybrať si perfektný podvozok či perfektnú dopravnú plošinku. A keď sa neviete rozhodnúť, jednoducho sa nás spýtajte. Radi vám pomôžeme uviesť veci do pohybu.