Podvozky, dopravné plošinky

Sú malé. Sú obratné. Nekomplikované. Mimoriadne funkčné. A vysoko zaťažiteľné. Niekedy sú to úslužní domáci pomocníci. V tomto prípade však hovoríme o podvozkoch a dopravných plošinkách. Chytré riešenie pre vnútropodnikovú prepravu. S ich pomocou bez námahy preveziete aj ťažké a neskladné bremená, kamkoľvek potrebujete.

V kategórii Podvozky, dopravné plošinky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Wagner, eurokraft pro, Kongamek, eurokraft basic, Gmöhling, Rubbermaid, BISLEY, ZARGES, CEMO, HelgeNyberg, asecos, magnetoplan, MATADOR, RAU, rothopro, VAR.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 222

Dopravné plošinky a prepravné pomôcky – klasika v novom vzhľadeĽahko sa obsluhujú, sú všestranné, priestorovo úsporné. Kombinácia police a koliesok je jedným z najstarších dopravných zariadení na svete. Čo neznamená, že sa ďalej nevyvinula. Až kam, to vidíte na dopravných plošinkách a podvozkoch od kaiserkraft. Vďaka nim sa dokonca aj preprava ťažkých nákladov stáva zábavou.Obratné dopravné zariadenia na každé použitieŤažké, ľahké, veľké, malé – u nás nájdete tie správne dopravné prostriedky do dielne, skladu alebo kancelárie. Začína to pri podvozkoch v mnohých rôznych veľkostiach na boxy, palety a prepravky. Náklad jednoducho postaviť na podvozok, posunúť a pošta už aj odchádza. V prípade sťahovania a podobne sa nábytkové podvozky či zdvíhacie prepravníky postarajú o prácu šetriacu váš chrbát. Plošinky s rukoväťou môžete suverénne usmerňovať cez úzke uličky alebo ostré zákruty.Aj pre objekty vážiace niekoľko ton a ťažko skladné predmety máme pre vás na sklade správne riešenie – napríklad extrémne zaťažiteľné rotačné podvozky. Pojazdové vozíky so zdvihom sú ideálne, keď chcú vaši zamestnanci premiestniť trebárs nábytok v dielni alebo nejaký stroj. Okrem toho dostanete v našej predajni pojazdné vozíky na prepravu plných zberačov druhotných surovín ku kontajneru, podstavce na tabule a zdvíhacie súpravy zabezpečujúce maximálnu flexibilitu.S ľahkým chodom a robustnéČasy vŕzgajúcich drevených koliesok sú už dávno za nami. U kaiserkraft staviame na kolieska s ľahkým chodom kvôli vysokému komfortu. Robustné materiály ako plast, ušľachtilá oceľ a hliník sa postarajú o to, aby sa náklad z dopravnej plošinky nestratil. Použite naše filtre, ktoré vám pomôžu vybrať si perfektný podvozok či perfektnú dopravnú plošinku. A keď sa neviete rozhodnúť, jednoducho sa nás spýtajte. Radi vám pomôžeme uviesť veci do pohybu.