037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
Vybavenie
Typ produktu
Šírka
Šírka plošiny
Oblasť použitia
Nosnosť
Zobraziť viac
 

Podvozky, dopravné plošinky

Sú malé. Sú obratné. Nekomplikované. Mimoriadne funkčné. A vysoko zaťažiteľné. Niekedy sú to úslužní domáci pomocníci. V tomto prípade však hovoríme o podvozkoch a dopravných plošinkách. Chytré riešenie pre vnútropodnikovú prepravu. S ich pomocou bez námahy preveziete aj ťažké a neskladné bremená, kamkoľvek potrebujete.
Našli sme 228 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 228 artikel/-e/-ov
Podvozky a dopravné plošinky zjednodušujú prepravu
V našom obchode ponúkame veľký výber rôznych podvozkov a dopravných plošiniek, ktoré sú vďaka vysokej kvalite, s ktorou pracuje výrobca, veľmi stabilné a mimoriadne funkčné. S pomocou správnych prepravných zariadení a vozíkov bude preprava predmetov pre Vás hračkou. Nezáleží na tom, či malé alebo veľké: vďaka rozmanitým podvozkom môžete bez problémov prepravovať predmety pri použití paliet alebo prepraviek.

Bezpečné a ergonomické podvozky
Podvozky zaručujú bezpečnú dopravu, ako aj ergonomický prístup, čím svedčia o vysokej kvalite. Aj pojazdový vozík so zdvihom sa optimálne hodí na prepravu veľkých predmetov. Pojazdové vozíky so zdvihom z nášho obchodu sú najlepším riešením na jednoduchú a bezpečnú prepravu ťažkých a neskladných nákladov, pretože sú bezpečné a stabilné. Okrem toho sú v ponuke aj dopravné plošinky z rôznych materiálov a v najrozličnejších veľkostiach, ktoré sa dajú podľa potreby používať aj kombinovane. Aj preprava väčších predmetov bude jednoduchou záležitosťou. S kolieskovým podstavcom, ktorý patrí takisto ku špeciálnym prepravným pomôckam od KAISER+KRAFT, je možné realizovať jednoduché ťahanie, otáčanie a posúvanie materiálov na strojoch, a tým zabezpečiť bezpečnú prácu. Kolieskové podstavce sú okrem toho robustné a odolné voči nečistote, ergonomické a zabezpečujú redukciu sily potrebnej na pohyb. Aj preprava nábytku je s nábytkovými kolieskami od KAISER+KRAFT jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Aj tu sa núka množstvo modelov rôznych veľkostí a tvarov, čo je predpokladom správneho dopravného riešenia na každú potrebu. Preferovanou oblasťou využívania podvozkov a dopravných plošiniek je priemyselná a skladovacia oblasť. Ale aj v kanceláriách alebo v dielňach nájdu prepravné pomôcky svoje uplatnenie.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov