Dielenské skrine

Zoznam želaní pre dokonalú skriňu v dielni je krátky: musí byť odolná, robustná, usporiadaná a vyrobená pre pracovné prostredie. Tento zoznam môžeme ešte viac skrátiť: chceme kvalitnú dielenskú skriňu z ocele.

V kategórii Dielenské skrine Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: C+P, LISTA, eurokraft pro, ANKE, mauser, Pavoy, eurokraft basic, Wolf.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 333

Dielenská skriňa z ocele: naozaj sa do toho pustite!Iskry, špina a tvrdá práca: V dielni je rušno. Podradenie na nižší prevodový stupeň zo strachu o vybavenie dielne? V žiadnom prípade! S oceľovými skriňami určenými do dielne sa môžete pustiť do práce – a rovnako aj vaši strážcovia poriadku.Naše dielenské skrine sa vyznačujú obzvlášť variabilnými možnosťami vybavenia: Okrem klasických výškovo prestaviteľných políc môžu byť skrine vybavené výsuvnými policami a zásuvkami. Uložený tovar sa dá ukladať a vyberať ergonomicky. Malé diely môžete uložiť do zásuviek pomocou súprav na rozčlenenie zásuviek – dokonca aj medzi veľký skladovaný materiál!
Oceľové skrine do dielne – najlepšia voľba z hľadiska materiáluOceľ je takmer nezničiteľná a veľmi odolná. Preto môžete do dielenskej skrine uložiť aj ťažké konštrukčné diely alebo elektrické náradia. Kovové dielenské skrine chránia svoj obsah pred znečistením a teplom, pred vplyvmi prostredia alebo zlodejmi – vďaka uzamykacím mechanizmom.V závislosti od modelu ich možno použiť napríklad ako skriňu na materiál s úzkou základňou, ako skriňu na náradie priamo vedľa dielenského stola alebo ako pracovisko s veľkou pracovnou plochou na hornej strane.Oceľ je udržateľná aj svojou povahou. Dá sa ľahko recyklovať a je vyhľadávaným materiálom v kolobehu druhotných surovín. Ale kým sa tak nestane, vaša dielenská skriňa vydrží nespočetné množstvo hodín. Pretože jej výhody sú presvedčivé:  1. Nenáročná údržba, jednoduchá starostlivosť a odolnosť – potreba výmeny je výrazne nižšia.

  2. Police a priečky sa dajú premiestniť alebo dodatočne vybaviť v závislosti od potrieb skladovania.

  3. Vďaka otvoreným prepravkám s viditeľným obsahom atď. sa môže stať skladom malých dielov.

  4. Vďaka posuvným dverám sa zmestí aj do toho najmenšieho výklenku.

  5. Dodáva sa v nespočetných vyhotoveniach v závislosti od potreby a možného obsahu.Ako si mám vybrať dielenské skrine a na čo si mám dať pozor?Naše modely značiek, ako je EUROKRAFTpro, sú určené pre širokú škálu prevádzkových prostredí a môžu byť umiestnené okrem dielne v celom podniku. Pri výbere dielenských skríň so zásuvkami a priehradkami by ste však mali zvážiť celkovú hmotnosť.Napríklad skrine pre vysoké zaťaženie určené do dielne majú nielen vysokú vlastnú hmotnosť, ale pri plnom zaťažení sa táto hmotnosť opäť výrazne znásobí. Preto by ste mali preveriť, či podlaha na mieste inštalácie vydrží takéto zaťaženie. Kontrola nosnosti podlahy môže zabrániť poškodeniam.Predovšetkým skrine s krídlovými dvermi s úzkou základňou predstavujú riziko prevrátenia. Pri hĺbke alebo šírke 50 až 60 cm by ste mali dielenskú skriňu ukotviť do podlahy alebo steny. To ovplyvňuje aj výber skrine a jej umiestnenia. Na skladovanie látok ohrozujúcich vodu odporúčame naše skrine na nebezpečné látky. Na skladovanie nebezpečných látok vo vaňových policiach sa vzťahujú osobitné predpisy na vlastnosti modelu. Upozorňujeme tiež na všeobecné bezpečnostné požiadavky a požiadavky z hľadiska poistenia. Univerzálne oceľové skrine do dielne so zámkom spĺňajú bezpečnostný stupeň S1 alebo S2 podľa normy DIN EN 14450. To znamená, že spĺňajú základné požiadavky na ochranu proti vlámaniu a môžu sa používať napríklad ako šatníková skriňa.Radi vám poskytneme podrobnejšie informácie o presnom osadení dielenskej skrine a mieste použitia. Môžete nás kedykoľvek kontaktovať.
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Teleskopické výsuvy | Nástenné vitríny | Skrinky na odev | Závesné registre | Drôtené koše | Vysoké skrine