Dielenské skrine

Takáto musí byť každá skriňa: Pevná a odolná. Ľahko udržiavateľná. Účelná. Priestorná. Dovoľte, aby sme Vám predstavili: naše oceľové skrine. Či klasická skriňa s krídlovými dverami, skriňa na materiál alebo skriňa pre vysoké zaťaženie: Stavte na materiál, ktorý je viac než ktorýkoľvek iný synonymom pevnosti a robustnosti: na oceľ!

V kategórii Dielenské skrine Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: C+P, LISTA, EUROKRAFTpro, ANKE, Pavoy, mauser, EUROKRAFTbasic, Wolf.

Značka
Typ produktu
Druh dverí
Relevantné
Počet výrobkov: 333

Oceľové skrine: Pojem v univerzálnej použiteľnostiAk ide podľa možnosti o čo najvyššiu využiteľnosť a zároveň o čo najnižšie opotrebovanie, tak oceľové skrine určené na skladovanie v prevádzke nemajú takmer žiadnu alternatívu. Pretože robustný materiál preukazuje svoje výhody v takmer každom pracovnom prostredí a je v našom internetovom obchode dostupný v nekonečnom počte skriňových formátov.Prečo odporúčame oceľové skrine a aké pozitívne vlastnosti má tento materiál?Oceľ ako takmer nezničiteľný materiál je v podniku žiadaný všade tam, kde je vyžadovaná vysoká zaťažiteľnosť a vládnu náročnejšie podmienky prostredia. Tak je tomu napríklad v sklade, rovnako ako aj vo výrobe, v archíve alebo sociálnych priestoroch.Oceľ chráni obsah skrine pred znečistením a mnohými poveternostnými vplyvmi, umožňuje vysoké zaťaženie jednotlivých priehradiek a počas každodenného používania vykazuje mimoriadne vysokú životnosť.Skrine s krídlovými dverami sú dobrým rozhodnutím nielen z podnikovo-hospodárskeho hľadiska, obzvlášť vyhovujú aj z hľadiska trvalej udržateľnosti. Pretože oceľ sa dá recyklovať a je v kolobehu druhotných surovín žiadaným materiálom.Ak to všetko zhrnieme, tak oceľové skrine spĺňajú mnohé požiadavky na moderné zariadenie prevádzok:  • Vyznačujú sa jednoduchou údržbou a dlhou životnosťou – a tým znižujú potrebu častejšej výmeny.

  • Dokážu uschovať ťažké náklady, ako je náradie alebo konštrukčné diely, ktoré sa inak v sklade nedajú len tak jednoducho roztriediť.

  • Univerzálne vyhotovenia sú maximálne vhodné na individuálne umiestnenie prostredníctvom prepraviek s viditeľným obsahom, zásuviek atď. a na prispôsobenie aktuálnym skladovým potrebám.

  • So zvyšujúcou sa bezpečnostnou triedou stúpa aj ochrana pred požiarom a vlámaním, ktorú ponúkajú oceľové skrine.


Kde v podniku sú oceľové skrine najlepšou voľbou?Naše modely značiek ako Eurokraft a Quipo sú dimenzované na rôzne okolnosti použitia a dajú sa teoreticky umiestiť v celom podniku.Mali by ste si však uvedomiť, že skrine na vysoké zaťaženie majú vysokú vlastnú hmotnosť a za určitých okolností by nemuseli byť vhodné na poklad, kde ich potrebujete umiestniť. To by ste mali príp. vylúčiť preverením nosnosti podlahy.Na zabezpečenie najmä vysokých skríň s úzkou základnou plochou okrem toho vždy odporúčame, aby ste oceľové skrine ukotvili do podlahy alebo steny.Do špeciálneho prostredia alebo na použitie v náročných podmienkach, ako je skladovanie nebezpečných látok, by ste mali kontaktovať našich expertov, resp. použiť špeciálne na mieru vyrobené oceľové skrine. Napríklad oceľové skrine na používanie v potravinárskom sektore musia byť v súlade s HACCP (globálne najrozšírenejším systémom zameraným na zaistenie bezpečnosti potravín v celom reťazci) a musia byť vyrobené z ušľachtilej ocele. Na skladovanie nebezpečných látok v záchytných vaniach v skrini sa vzťahujú iné prísne požiadavky na kvalitu modelu.Aké bezpečnostné stupne sa vzťahujú na oceľové skrine?Univerzálne oceľové skrine zodpovedajú v závislosti od možností použitia mnohým predpisovým katalógom. Skrine z ušľachtilej ocele protipožiarnej triedy A1 zodpovedajúce norme DIN EN 13501 sa smú používať vo veľkokuchyniach, súčasne však musia vyhovovať požiadavkám HACCP.Univerzálne oceľové skrine so zámkom zodpovedajú bezpečnostnému stupňu S1 alebo S2 podľa DIN EN 14450. Ako bezpečnostné skrine vyhovujú požiadavkám na možnosť poistenia obsahu do 30000 eur (súkromne). Okrem toho ponúkajú ochranu pred ľahkými požiarmi.Preto sú tieto skrine ideálne na uschovanie menej podstatných podnikových podkladov, na súkromné záležitosti zamestnancov atď. Vyššie stupne odolnosti podľa EN 1143-1 poskytujú kontinuálne sa zvyšujúcu ochranu pred vlámaním.Aké podmienky a bezpečnostné stupne oceľová skriňa spĺňa, nájdete prehľadne uvedené na príslušných stránkach jednotlivých produktov. Ak by ste si neboli istí ohľadom vhodnosti na vaše účely použitia, môžete nás kedykoľvek kontaktovať.