Skrine z ušľachtilej ocele

Táto oceľ je naozaj ušľachtilá! Najmä ako skriňa, ktorá je určená na udržiavanie poriadku a ľahkého dosahu v laboratóriách, veľkých kuchyniach, hygienických priestoroch alebo vlhkých priestoroch.

V kategórii Skrine z ušľachtilej ocele Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft basic.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 19

Skrine z ušľachtilej ocele: obrovský rozdielMedzi oceľou a ušľachtilou oceľou je len niekoľko stupňov čistoty, ale obrovské rozdiely z hľadiska hygieny a odolnosti. Preto je po nich obzvlášť veľký dopyt medzi gastrotechnikmi a laborantmi, zamestnancami čistých priestorov a špecialistami na vlhké priestory. Z ich všestranného úžitku však môžete profitovať v celom podniku.Dobré vedieť: kaiserkraft vám ponúka najmä skrine z ušľachtilej ocele 1.4301. Ide o austenitickú kyselinovzdornú oceľ 18/10 CrE-Ni, ktorá má vďaka nízkemu obsahu uhlíka veľmi dobré antikorózne vlastnosti. Je schválená pre tepelné zaťaženie do 300 stupňov Celzia.
Aké výhody majú skrine z ušľachtilej ocele?Skúste si trvalo zašpiniť skriňu z ušľachtilej ocele. Alebo ju zničiť. Nie je to také jednoduché? Presne tak! Ušľachtilá oceľ je jedným z najhygienickejších a najodolnejších materiálov. Už len z tohto dôvodu by nemala chýbať ako oceľová skriňa v prevádzkových priestoroch s primerane vysokými požiadavkami. Naše skrine z ušľachtilej ocele sú:  • Schválené pre chladné a vlhké priestory, ako aj pre hygienicky citlivé oblasti

  • Odolné proti korózii, hrdzi, teplu, chladu, vlhkosti a chemikáliám

  • Jednoducho sa čistia a dezinfikujú – aj pomocou parných čističov

  • Mimoriadne robustné a trvácne – aj pri intenzívnom používaní

  • Uzamykateľné, a preto vhodné na skladovanie citlivých látok alebo dokumentov

  • V závislosti od verzie s klinovými nohami alebo kolieskami

  • Určené na zavesenie alebo postavenieExistujú nejaké nevýhody?Ak porovnáte skrine z ušľachtilej ocele s klasickým kancelárskym nábytkom, kov pôsobí v porovnaní s drevom veľmi klinicky a sterilne. Je to zámerné, ale v pracovnom prostredí, kde sústredenie a reprezentácia idú ruka v ruke, je to kontraproduktívne. Preto si v kanceláriách buď vyberiete nábytok z dreva, alebo zostanete pri oceľových skriniach s dizajnovými prednými panelmi a rôznymi farbami RAL.Aj keď si ušľachtilá oceľ poradí prakticky s akýmkoľvek čistiacim prostriedkom, môžete to myslieť až príliš dobre. Abrazívne čistiace prostriedky poškriabu povrch, čím sa otvára priestor pre kontamináciu baktériami. Potom skriňa z ušľachtilej ocele stráca svoju základnú funkciu. To isté platí aj pre chlór. V tejto oblasti je obzvlášť dôležité zaškoliť personál o správnom spôsobe čistenia.Okrem toho skrine z ušľachtilej ocele nie sú práve známe svojou flexibilitou – pokiaľ sa nerozhodnete pre praktické verzie s kolieskami. Základné vybavenie z ušľachtilej ocele by preto malo byť dobre naplánované.
Kde môžem použiť skrine z ušľachtilej ocele?Vďaka svojim presvedčivým vlastnostiam si naše skrine z ušľachtilej ocele pre priemysel a gastronómiu ľahko získavajú obľubu v celom podnikovom sektore. Principiálne by sa mali používať všade tam, kde je hygiena rovnako dôležitá ako odolnosť.Týka sa to najmä laboratórií a čistých priestorov, zdravotníckych a farmaceutických zariadení, staníc prvej pomoci, kuchýň a stravovacích zariadení, sociálnych zariadení a umyvární, verejných kúpalísk alebo športových zariadení.Oplatí sa vám skriňa z ušľachtilej ocele? Určite áno! Ktorá z nich by bola najlepšia? Môžete sa nás opýtať osobne – stačí nás kontaktovať .