Skrinky na nabíjanie batérií

Ak laptop, tablet a smartfón potrebujú prestávku, tu je perfektné miesto na vypnutie a nabitie: v akumulátorovej nabíjacej skrini. Skvelé a praktické akumulátorové nabíjacie skrine nájdete tu.

V kategórii Skrinky na nabíjanie batérií Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: C+P, LISTA.

Značka
Typ produktu
Farba
Relevantné
Počet výrobkov: 27

Čas nabíjania = Úspora času? Úplne jednoduché. S akumulátorovými nabíjacími skriňamiČo vlastne robíte, kým nabíjate svoj mobil, tablet či laptop? Čo tak ísť na nákupy, pozrieť si dobrý film v kine, pochutnať si na dobrom jedle v reštaurácii alebo si zašportovať a stráviť čas bez smartfónu na plavárni.
Zariadenia sa nabíjajú, kým Vy robíte niečo inéAkumulátorové nabíjacie skrine sa využívajú na to, aby boli technické zariadenia počas procesu nabíjania bezpečne chránené pred krádežou. Okrem toho umožňujú nabíjať smartfóny počas podujatia, vyučovacej hodiny či pracovnej doby. V mnohých voľnočasových zariadeniach, školách a pracoviskách patria preto nabíjacie zariadenia už dlhší čas k povinnej výbave. Žiaden div, pretože jednak sa vylúči nervózne zvonenie a odpútanie od podstaty veci počas sledovania filmu v kine alebo účasti na prednáške, a jednak budú mať používatelia nabité batérie, keď budú svoje zariadenia znovu potrebovať. Situácia „win-win'' pre Vás ako firmu, ako aj pre Vašich zamestnancov a návštevníkov. Predovšetkým v prípade, ak treba technické zariadenia tak či tak bezpečne uschovať, pretože ich nemôžete mať pri sebe, napríklad počas pracovnej doby pri práci s citlivými meracími prístrojmi alebo práci v čistých priestoroch.Nakoľko sú bezpečné? Rôzne spôsoby uzamykania pre batériu nabíjacie skrineV závislosti od prípadu použitia zohráva bezpečnosť viac alebo menej dôležitú úlohu. Na uschovanie školských laptopov v triede stačí akumulátorová nabíjacia skriňa s uzamykateľnými dverami. Vo verejných zariadeniach je však dôležitá nielen samotná akumulátorová nabíjacia skriňa, ale aj jednotlivý uzamykateľný priečinok v skrini. Každý z týchto priečinkov by mal fungovať nezávisle. To znamená: Ak sa poškodí jeden priečinok, nedotkne sa to automaticky všetkých ďalších priečinkov.


My Vám ponúkame výlučne akumulátorové nabíjacie skrine, ktoré tieto kritériá spĺňajú. Stačí, ak sa rozhodnete medzi rôznymi mechanizmami uzatvárania. Chcete úplne klasické uzamykacie systémy na jednoeurovú mincu, alebo zadáte ako používateľ svoj vlastný kód? Posledne uvedená možnosť sa s obľubou využíva vo firmách, pričom vo voľnočasových zariadeniach sa zámok na mince osvedčil už v prípade úzkych skriniek. Nezávisle od toho, pre ktorú z možností sa rozhodnete, pevný oceľový plech a zosilnené dvere so zahnutým okrajom zabezpečujú odolnosť a zvyšujú ochranu pred krádežou.A ako je to s elektrikou?V našich akumulátorových nabíjacích skriniach sú integrované štandardné zásuvky a prípojky na všetky bežné zariadenia. Niektoré z nich majú dokonca prepäťovú ochranu. Prípadnej akumulácii tepla zabraňujú ventilačné otvory na dne priečinku a v korpuse skrine. Nemusíte teda mať obavy kvôli prílišnému nabitiu alebo kompatibilite. Ak boli do skrine umiestnené zásuvkové lišty, tieto sa dajú prostredníctvom externej prípojky pripojiť na elektrickú sieť.Mobilné nabíjanie zariadeníMobilné akumulátorové nabíjacie skrine sú vhodné najmä na školské a firemné laptopy. Majú sieťovú prípojku s hlavným vypínačom, takže všetky nabíjačky, ktoré sa nachádzajú v skrini, sa dajú zapnúť a vypnúť jedným stlačením gombíka a všetky tablety a počítače preniesť rýchlo z jednej miestnosti do druhej.Ktorú akumulátorovú nabíjaciu skriňu si zvoliť?Je jedno, či chcete umožniť bezpečné nabíjanie Vašim zákazníkom, žiakom, obchodným partnerom alebo zamestnancom, a je jedno, či hľadáte nabíjaciu stanicu na mobily, laptopy alebo tablety, tu nájdete vhodné akumulátorové nabíjacie skrine.Ak máte špeciálne požiadavky alebo otázky týkajúce sa farby, spôsobu uzamykania alebo materiálu? Tak nás kontaktujte. Naši experti Vám radi poradia a pomôžu.