Skrine na náradie, zásuvkové skrine

Dostatok úložného priestoru na drobné diely a príslušenstvo: Zásuvkové skrine sú užitočným organizérom ako podstavec pre dielenský stôl, na použitie v priestoroch nižšej triedy čistoty alebo v kancelárii. Vyberte si medzi veľkými, malými, úzkymi alebo širokými modelmi, ako aj zásuvkovými skriňami s uzamykacím systémom alebo zaistením proti vytiahnutiu. Objavte veľký výber v internetovom obchode kaiserkraft.

V kategórii Skrine na náradie, zásuvkové skrine Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: LISTA, RAU, ANKE, eurokraft basic, eurokraft pro.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 179

Zásuvkové skrine: Klasickí pomocníci pre organizáciu v sklade, prevádzke a kanceláriiDobre organizované a usporiadané pracovisko je rýchlo zariadené. Zásuvkové skrine sú pritom skutočnými klasickými riešeniami, ktoré sa dajú využiť v každej oblasti prevádzky. S premysleným príslušenstvom a modernými funkciami ponúkajú perfektný predpoklad na hladký priebeh pracovných procesov.Kde v podniku sa používajú zásuvkové skrine?Zásuvkové skrine sú v ponuke v najrozmanitejších vyhotoveniach do dielne, skladu alebo kancelárie. V kancelárii sa využívajú štýlové verzie vo formátoch DIN, v ktorých môžete uschovať zásoby papiera do kopírky alebo rôzne kancelárske materiály.Do dielne a výrobnej oblasti sú k dispozícii rôzne verzie z oceľového plechu, ktoré sa svojimi rozmermi, rozčlenením zásuviek a príslušnými výškami priehradiek perfektne prispôsobia individuálnym požiadavkám. Uskladníte tu napríklad náradie alebo budete mať prehľadne na dosah ruky rôzne konštrukčné alebo výrobné súčiastky. Pri príslušne priestranných rozmeroch môžete celé súpravy náradia vrátane tieňových tabúľ umiestniť priamo v zásuvke.Aké výhody ponúkajú moderné zásuvkové skrine?Komerčne použiteľné zásuvkové skrine kladú veľkú dôraz na hladký priebeh – a to doslovne. Zásuvky sú upevnené na robustných lištách s ľahkým chodom, ktoré sa dajú ovládať bez vynaloženia sily.Zásuvky môžete navyše vytiahnuť na 100 percent. To je dôležité obzvlášť pri neskladných a veľkoformátových obsahoch skríň. Okrem toho sa každá zásuvka – ak je rozumne umiestnená vedľa pracoviska – premení na priehradku na náradie alebo príslušenstvo, do ktorej majú zamestnanci prístup bez skláňania sa, vyhľadávania, a bez toho, aby sa museli veľmi načahovať.Čo poskytujú zásuvkové organizačné systémy ako rozdeľovače zásuviek, alebo na penové vložky?S najrozmanitejším príslušenstvom zásuviek môžete každú skriňu osadiť a rozčleniť dokonale podľa svojich potrieb. Rozdeľovacie podložky z plastu sú vhodné na uschovanie drobných súčiastok a poskytujú perfektný prehľad. So zásuvnými systémami je toto usporiadanie ešte individuálnejšie. Na uschovanie náradia odporúčame protišmykové podložky alebo praktické držiaky náradia.Vďaka kazetovým vložkám, rozdeľovačom stohov papierov alebo boxom na písacie potreby sa každá zásuvková skriňa premení na presne takého pomocníka pri práci, akého potrebujete. Niekoľkými pohybmi rúk a s nízkymi investíciami môžete okrem toho každú zásuvkovú skriňu kedykoľvek prispôsobiť novým požiadavkám.A aby bolo vždy jasné, čo sa v zásuvkách nachádza, mali by ste si hneď objednať aj vhodné produkty na popisovanie a etiketovanie. Ďalšie otázky týkajúce sa našej ponuky vám radi zodpovieme osobne.