Závesné skrine

Aj Vy ste už chceli niekedy niekomu ukázať, ako sa to správne robí a kde visí kladivo? Tak to urobte – najlepšie s našimi závesnými skriňami. S nimi obratom ruky vytvoríte väčší poriadok v dielni, laboratóriu, sklade alebo kancelárii. Žiadne zohýbanie a žiadne naťahovanie – všetko máte na dosah vo výške očí. Aj spomínané kladivo.

V kategórii Závesné skrine Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft basic, Pavoy, ANKE.

Vaše filtre
  Značka
  Typ produktu
  Trvalá udržateľnosť
  Druh dverí
  Hĺbka
  Materiál
  Šírka
  Vlastnosť
  Vnútorné vybavenie
  Výška
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevantné
  Počet výrobkov: 19

  Závesné skrine do dielne, skladu a laboratória  Dole je už všetko preplnené? Využite miesto vo výške. So závesnými skriňami od kaiserkraft uložíte do skríň viac, bez obmedzenia voľnosti pohybu. Z hľadiska komfortu a efektívnosti práce je okrem toho výhodné aj to, ak sa náradie alebo laboratórne pomôcky nachádzajú vo výške očí.  Kedy je správnou voľbou závesná skriňa?  Sú dva dôležité argumenty pre obstaranie závesných skríň:  1. Na zemi už nie je žiadne miesto pre ďalšiu skriňu alebo regál.

  2. Vašim zamestnancom chcete umožniť, aby sa pri vyberaní pracovných pomôcok zo skríň nemuseli neustále zohýbať.


  V závislosti od svojich rozmerov si závesná skriňa nájde svoje miesto dokonca v malých rohoch a kútoch. Naše závesné skrine v rôznych farbách sa dajú navyše výborne kombinovať s inými predmetmi zariadenia. A máte možnosť aj ďalšieho výberu.  Aké druhy závesných skríň existujú?  Závesné skrine nájdete u nás v malých aj veľkých rozmeroch, určených do dielne, sociálnej miestnosti alebo laboratórneho zariadenia. Rozhodujúce je, koľko miesta máte k dispozícii a koľko toho chcete do skrine uschovať. Aj to, čo chcete uschovať, zohráva dôležitú úlohu. Ťažké náradie si vyžaduje závesné skrine na náradie s vysokou nosnosťou – na rozdiel od pomôcok na písanie alebo dokumentov.  Myslite okrem toho na dvere. Uzamykateľné dvere zaisťujú bezpečnosť, krídla sa dajú otvoriť jednou rukou a pri priehľadných okienkach vaši zamestnanci ihneď vedia, čo sa v skrini nachádza. Niekedy je najlepšie riešenie úplne bez dverí, napríklad vtedy, ak na dvere nie je miesto alebo ak sa predmety zo skrine musia vyberať veľmi rýchlo.  Na usporiadané skladovanie nájdete u nás dielenské závesné skrine s jednou alebo dvoma vkladacími policami, so strednou deliacou priečkou alebo bez strednej deliacej priečky a dokonca s vyklápacou pracovnou doskou. Na dierovaných doskách môžete náradie zavesiť tak, aby bolo vždy na dosah ruky.  Dôležité informácie pohromade? Tak ešte raz stručne najdôležitejšie kritéria výberu závesnej skrine:  • Rozmery

  • Nosnosť

  • Variant dverí

  • Vnútorné vybavenie


  Čo je potrebné rešpektovať pri montáži?  Nezabudnite okrem samotnej skrine aj na stenu. Pretože len ak je stena dostatočne nosná, udrží aj skrine s ťažkým obsahom. K nosnosti môžete prispieť vysokokvalitným upevňovacím materiálom. Otvory na vŕtanie majú mnohé z našich závesných skríň už integrované. Zostáva už len vybrať miesto. Najlepšie je, ak závesná skriňa visí tam, kde na ňu dobre dosiahnete a kde sa dá bez problémov otvoriť. A samozrejme tam, kde je potrebný jej obsah.  Máte ešte nejaké otázky k výberu, montáži alebo používaniu? Odpovede vám radi poskytneme osobne – aj vtedy, ak hľadáte iné predmety zariadenia do kancelárie, skladu, dielne alebo laboratória.