Závesné skrine

Aj Vy ste už chceli niekedy niekomu ukázať, ako sa to správne robí a kde visí kladivo? Tak to urobte – najlepšie s našimi závesnými skriňami. S nimi obratom ruky vytvoríte väčší poriadok v dielni, laboratóriu, sklade alebo kancelárii. Žiadne zohýbanie a žiadne naťahovanie – všetko máte na dosah vo výške očí. Aj spomínané kladivo.

V kategórii Závesné skrine Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft basic, Pavoy, ANKE.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 21

Závesné skrine do dielne, skladu a laboratóriaDole je už všetko preplnené? Využite miesto vo výške. So závesnými skriňami od kaiserkraft uložíte do skríň viac, bez obmedzenia voľnosti pohybu. Z hľadiska komfortu a efektívnosti práce je okrem toho výhodné aj to, ak sa náradie alebo laboratórne pomôcky nachádzajú vo výške očí.Kedy je správnou voľbou závesná skriňa?Sú dva dôležité argumenty pre obstaranie závesných skríň:  1. Na zemi už nie je žiadne miesto pre ďalšiu skriňu alebo regál.

  2. Vašim zamestnancom chcete umožniť, aby sa pri vyberaní pracovných pomôcok zo skríň nemuseli neustále zohýbať.


V závislosti od svojich rozmerov si závesná skriňa nájde svoje miesto dokonca v malých rohoch a kútoch. Naše závesné skrine v rôznych farbách sa dajú navyše výborne kombinovať s inými predmetmi zariadenia. A máte možnosť aj ďalšieho výberu.Aké druhy závesných skríň existujú?Závesné skrine nájdete u nás v malých aj veľkých rozmeroch, určených do dielne, sociálnej miestnosti alebo laboratórneho zariadenia. Rozhodujúce je, koľko miesta máte k dispozícii a koľko toho chcete do skrine uschovať. Aj to, čo chcete uschovať, zohráva dôležitú úlohu. Ťažké náradie si vyžaduje závesné skrine na náradie s vysokou nosnosťou – na rozdiel od pomôcok na písanie alebo dokumentov.Myslite okrem toho na dvere. Uzamykateľné dvere zaisťujú bezpečnosť, krídla sa dajú otvoriť jednou rukou a pri priehľadných okienkach vaši zamestnanci ihneď vedia, čo sa v skrini nachádza. Niekedy je najlepšie riešenie úplne bez dverí, napríklad vtedy, ak na dvere nie je miesto alebo ak sa predmety zo skrine musia vyberať veľmi rýchlo.Na usporiadané skladovanie nájdete u nás dielenské závesné skrine s jednou alebo dvoma vkladacími policami, so strednou deliacou priečkou alebo bez strednej deliacej priečky a dokonca s vyklápacou pracovnou doskou. Na dierovaných doskách môžete náradie zavesiť tak, aby bolo vždy na dosah ruky.Dôležité informácie pohromade? Tak ešte raz stručne najdôležitejšie kritéria výberu závesnej skrine:  • Rozmery

  • Nosnosť

  • Variant dverí

  • Vnútorné vybavenie


Čo je potrebné rešpektovať pri montáži?Nezabudnite okrem samotnej skrine aj na stenu. Pretože len ak je stena dostatočne nosná, udrží aj skrine s ťažkým obsahom. K nosnosti môžete prispieť vysokokvalitným upevňovacím materiálom. Otvory na vŕtanie majú mnohé z našich závesných skríň už integrované. Zostáva už len vybrať miesto. Najlepšie je, ak závesná skriňa visí tam, kde na ňu dobre dosiahnete a kde sa dá bez problémov otvoriť. A samozrejme tam, kde je potrebný jej obsah.Máte ešte nejaké otázky k výberu, montáži alebo používaniu? Odpovede vám radi poskytneme osobne – aj vtedy, ak hľadáte iné predmety zariadenia do kancelárie, skladu, dielne alebo laboratória.