Úzke skrinky na veci, uzamykateľné priehradky

Sociálne miestnosti sú vedou samou o sebe. Neveríte? Tak si pozrite náš sortiment úzkych skriniek a uzamykateľných priehradiek. Oceľové skrine, šatníkové systémy, samostatné uzamykateľné priehradky, skrine s uzamykateľnými priehradkami – budete prekvapení, aké bohaté možnosti ponúka zariadenie sociálnych priestorov.

V kategórii Úzke skrinky na veci, uzamykateľné priehradky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: C+P, Wolf, eurokraft pro, eurokraft basic, BISLEY, Pavoy.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 749

Úzke skrinky a uzamykacie priehradky: bezpečné skladovanieÚzke skrinky a uzamykacie priehradky sú predmety zariadenia, bez ktorých si telocvične, bazény, šatne a školy nevieme predstaviť. Športoví nadšenci chcú mať svoje cennosti a oblečenie v bezpečí a šetrne uložené, keď zdvíhajú činky v posilňovni alebo triafajú loptičky na golfovom ihrisku. Žiaci a študenti si môžu bezpečne uzamknúť knihy a bundy v uzamykateľných úzkych skrinkách pred knižnicou alebo na chodbe budovy školy, kým si rozširujú svoje vedomosti. Zamestnanci ukladajú pracovné aj bežné oblečenie do určených pracovných skriniek.


Skrinky na prezliekanie alebo skrine s uzamykateľnými priehradkami sú prakticky každodenné predmety, ktoré zamestnanci v podnikoch a verejnosť vo verejných budovách a zariadeniach na voľný čas považujú za samozrejmosť.U nás nájdete, čo hľadáte!Ponúkame úzke skrinky, šatníkové skrine a skrine s uzamykateľnými priehradkami v rôznych veľkostiach a vyhotoveniach – od malých až po veľké. Či už ide o oceľovú skriňu, kovovú šatníkovú skriňu alebo úzku skrinku so šatníkovou lavicou – výber je veľký a kombinovateľný. Ak chcete kombinovať jednotlivo a prepojiť skrinku na oblečenie s kockou s uzamykateľnou priehradkou, mali by ste sa uistiť, že vždy kombinujete rovnaké modely. Týmto spôsobom vytvoríte jednotný celkový vzhľad a jednotlivé skrinky môžete zostaviť bez väčšej námahy. Dbajte pritom na to, aby skrinky mali rovnakú veľkosť. V našom online obchode nájdete mimoriadne tenké aj mimoriadne vysoké skrinky so širokou škálou funkcií. So zabudovanou tyčou na šaty alebo háčikmi na odev sú veľmi vhodné na odkladanie pracovných odevov. Okrem toho sú k dispozícii šatňové skrinky s lavičkami umiestnenými vpredu alebo pod nimi, ktoré ešte viac spríjemňujú prezliekanie v kabínach.Úzke skrinky a uzamykateľné priehradky – vhodná úložná skriňa pre každú oblasťÚzke skrinky v našom internetovom obchode majú širokú škálu funkcií a vlastností, ktoré často predstavujú pridanú hodnoty pre určité oblasti. Vetracie otvory alebo vetracie otvory sú vo všeobecnosti atribúty, ktoré by mali byť prítomné v dobrej šatníkovej skrini. Tým sa zabezpečí, že uskladnený odev potom nebude zapáchať zatuchlinou.


Nohy skrine alebo sokle by mali byť šetrné k podlahe a jednotlivé skrinky by sa mali ľahko čistiť, čo sa dá dosiahnuť vnútornými priehradkami bez okrajov. Skrinky značky QUIPO ponúkajú všetky dôležité vlastnosti. Ich základné a prídavné prvky možno individuálne kombinovať v rámci jedného modelu produktu. Najdôležitejšou vlastnosťou úzkych skriniek a uzamykateľných priehradiek je ich uzamykateľnosť. Online si môžete objednať úzke skrinky s cylindrickým zámkom, hlavným kľúčom a praktickým uzamykacím systémom. Pri opätovnom nákupe a demontáži je dôležité vybrať rovnaké modely zámkov.


Ďalšími typmi ponúkaných zámkov sú zariadenia pre visacie zámky alebo bezpečnostný otočný uzáver, ktorý sa nedá prelomiť nadmerným utiahnutím. Modely úzkych skriniek EUROKRAFT ponúkajú aj možnosť trojbodového uzamykania, ktoré uzamkne aj hornú a dolnú časť skrinky. Ak chcete, aby bola šatňa tichšia a dvere skriniek chránené, môžete si vybrať skrinku s gumovými tlmičmi. Elektrolyticky pozinkované úzke skrinky a úzke skrinky z nehrdzavejúcej ocele sú vhodné najmä do vlhkých priestorov. Uzamykacie priehradky v škole alebo vo verejných zariadeniach, kde je väčší hluk, by mali byť vyrobené z pevného a odolného materiálu.Úzke skrinky s uzamykacími priehradkami, ktoré kaiserkraft odporúča do takýchto zariadení, sú vyrobené z robustnej ocele a sú veľmi odolné vďaka vydutiu na vonkajšej strane. Rozumná investícia, pretože najvyššie štandardy kvality zaručujú, že sa nič tak rýchlo nepokazí. V prezliekárniach a šatniach, kde je málo miesta, sú priestorovo úsporné skrine a skrine v tvare Z priestorovo úspornou alternatívou. V továrni, sklade, dielni a kancelárii možno oceľové skrine s rôznymi veľkosťami priehradiek a príslušenstvom použiť na uloženie spisov, odevov a náradia. Šatníkové mriežkové skrine a uzamykateľné priehradky s priehľadným okienkom umožňujú väčšiu kontrolu nad uloženými predmetmi, pretože sú viditeľné pre každého.Ak máte akékoľvek otázky,kontaktujte nás – veľmi radi vám pomôžeme!Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Skrine na čistiace prostriedky | Teleskopické výsuvy | Závesné registre | Nábytkové trezory | Skrine s uzamykateľnými priehradkami | Skrine pre prezliekárne | Justrite skrine na nebezpečné látky