Prenosné tašky

S nadčasovými prenosnými taškami a štýlovými papierovými darčekovými taškami môžete baliť a prepravovať menšie výrobky bez námahy a udržateľne. Udržateľné darčekové tašky alebo prenosné tašky z bežného alebo recyklovaného papiera, niektoré s certifikátom FSC®, máme pre vás k dispozícii v širokej škále farieb a nosností – vhodné aj na potraviny!

Vaše filtre
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Materiál

Papierové prenosné tašky a darčekové taškyNovým štandardom sú papierové prenosné tašky. Predtým sa používali najmä ako darčekové obaly, teraz sú vizuálne atraktívnou a udržateľnou alternatívou bavlnených tašiek, plastových tašiek alebo tašiek na opakované použitie.Aké sú rozdiely medzi papierovými taškami?Na prvý pohľad je sortiment rozdelený do dvoch kategórií: pomerne jednoduché prenosné tašky zo sulfátového papiera na prepravu a štýlové darčekové tašky v elegantných farbách. Dokonalým darčekovým obalom však môže byť aj papierová prenosná taška v prírodnom odtieni. Ich dizajn a udržateľný výraz sa ideálne hodia do dnešnej doby. Zásadné rozdiely nájdete skôr v detailoch:  • Gramáž: Zvyčajná hmotnosť papiera sa pohybuje od 70 do cca 180 gramov na meter štvorcový. Hrubšie tašky vydržia viac, ale sú drahšie a majú väčší skladovací objem. Varianty so 70 gramami sú tenšie ako papier do tlačiarne, ale stále ide o sulfátový papier vďaka ich povrchovej úprave, zosilnenému dnu a dobre upevneným rukoväťami.

  • Rukoväť: Jednoduchá široká papierová rukoväť dobre padne do ruky a odlíši jednotlivé nákupné tašky. Skrútené tenké šnúry vyzerajú elegantne a sú dostatočne pevné. Hodia sa k luxusným maloobchodným obalom alebo darčekovým taškám. Papierové tašky s hrubou bavlnenou šnúrou ponúkajú luxusný prvok pre špičkové výrobky a darčeky.

  • Tvar: Ploché lichobežníkové tvary sú ideálne na prenášanie obalov na potraviny alebo predmetov, ktoré je potrebné do tašky umiestniť vodorovne, prepraviť a znova vybrať. Štvorcové alebo ploché kockovité tvary pripomínajú nákupné tašky a sú ideálne na oblečenie alebo doplnky. Dlhšie tašky alebo klasické obdĺžnikové tašky sú univerzálne pre mnohé výrobky.

  • Farba: S papierovou prenosnou taškou v prírodnom odtieni podčiarknete udržateľnosť obalu a ekologický imidž spoločnosti. Prenosné tašky v bielej farbe pôsobia pozitívne a priateľsky – a vynikne na nich napríklad reklamná nálepka, pečiatka alebo iný vlastný doplnok. Jasné farby od žiarivej červenej po tmavomodrú by mali zodpovedať Vašej firemnej identite – alebo príležitosti obdarovania. Sezónne potlače podporujú predaj, aj keď ich využijete len niekoľko týždňov v roku.


Sú všetky papierové tašky udržateľné?Pokiaľ papierová taška nie je laminovaná fóliou, všetky verzie sú ľahko recyklovateľné v odpadovom papieri. Vďaka tomu sú tašky veľmi obľúbené. Kým neskončia v modrej smetnej nádobe alebo v odpadovom systéme, môžete ich niekoľkokrát opakovane použiť.


Udržateľnosť znamená aj hľadanie prírodných materiálov v iných dekoratívnych výplniach a darčekových doplnkoch a výber inteligentných obalov na ochranu krehkého tovaru.Viac informácií nájdete v našich tipoch a trendoch na tému obalov. Ak máte záujem o ďalšie informácie o sortimente, kedykoľvek nás kontaktujte.