037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Typ produktu
Šírka
Materiál
Hrúbka materiálu
Dĺžka
 

Fóliové vrecká

Dajte to do vrecka! Drobné súčiastky ako skrutky, citlivé predmety, ako súčasti prístrojov a dôležité podklady a dokumenty nájdu svoje bezpečné miesto vo fóliových vreckách. Vrecká odpudzujú kvapaliny, nevpúšťajú prach, tovar chránený vnútornou výplňou vreciek sa pri otrasoch neláme. Neprenechávajte nič na náhodu a zabezpečte dostatočnú ochranu pre každú súčasť vašej zásielky!
Našli sme 14 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 14 artikel/-e/-ov

Fóliové vrecká – bezpečné uloženie a zabalenie drobností, všetko bezpečne pripravené na cestu



Kto má ešte čas alebo nervy na vyhľadávanie malých dielov alebo príslušenstva v balíkovej zásielke? A kto má financie na stálu náhradu vrátených dodávok kvôli poškodeným kartónom alebo konštrukčným dielom? Fóliové vrecká v rôznych vyhotoveniach vyriešia obe výzvy jednoduchým spôsobom.




Ako vybrať správne fóliové vrecko podľa obsahu?



Fóliové vrecko vyberáte v prvom rade podľa objemu obsahu, v druhom rade podľa účelu obalu a nakoniec podľa citlivosti tovarov. Ploché vrecká bez určitého uzáveru sa dajú používať najuniverzálnejšie – na malé skrutky ako príslušenstvo k nábytku, na sprievodnú dokumentáciu k zásielkam atď.



Citlivé konštrukčné diely, ako sú dosky plošných spojov, musia byť príslušne zabalené, preto sú pre nich najvhodnejšie vrecká so vzduchovými vankúšmi. V tomto prípade je dôležité, aby fólia obopla konštrukčný diel bez možnosti pohybu a bola antistatická.



Ak chcete napríklad v sklade uschovať určité malé diely na montáž hneď v správnom množstve a zložení v prepravkách s viditeľným obsahom, hodia sa na to vrecká s prítlačným uzáverom ako obalový materiál, pretože sa dajú používať opakovane.




Čo napovie hrúbka fólie o fóliovom vrecku?



Rovnako ako si kartonáže vyberáte podľa hmotnosti a zloženia obsahu balíka, tak aj hrúbka fólie v mikrometroch určuje, aký ťažký môže byť obsah, aby sa materiál nepretrhol. Pri hrúbke od 100 µm môžete aj ostré skrutky prepravovať vo vrecku a dosiahnuť pritom optimálnu ochranu. Balíček smie dosahovať skutočne vysokú hmotnosť. Na ľahšie, menej problematické prepravované tovary úplne postačujú fóliové vrecká s hrúbkou od 25 µm.




Aký spôsob uzatvárania fóliového vrecka je optimálny?



Optimum určujete vy: Hladký otvor je najuniverzálnejší a možno ho uzatvoriť svorkami, alebo natrvalo pomocou prístroja na zváranie fólií.



Samolepiace uzávery na vreckách so vzduchovými vankúšmi zabezpečujú prachotesnú prepravu prepravovaného tovaru – slúžia ako prídavná ochrana na citlivý tovar.



Prítlačné uzávery sa dajú kedykoľvek otvoriť a znova bezpečne uzatvoriť – čo je dôležité vždy v tých prípadoch, ak chcete napríklad pri skladovaní staviť na fóliové vrecká.




Aké výhody majú fóliové vrecká s popisovacím poľom?



Tieto vrecká sa dajú rýchlo doplniť informáciami, ktoré sú dobre čitateľné na nepriehľadnom poli. Veľmi dobre sa hodia na interné vychystávanie a skladovanie.



V našom nákupnom poradcovi Obalový materiál sme pre vás zhrnuli celú cestu od produktu až po balík pripravený na odoslanie. Nájdete tam aj upozornenia k váham a ďalším dôležitým produktom expedičnej logistiky.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov