Fóliové vrecká

Dajte to do vrecka! Drobné súčiastky ako skrutky, citlivé predmety, ako súčasti prístrojov a dôležité podklady a dokumenty nájdu svoje bezpečné miesto vo fóliových vreckách. Vrecká odpudzujú kvapaliny, nevpúšťajú prach, tovar chránený vnútornou výplňou vreciek sa pri otrasoch neláme. Neprenechávajte nič na náhodu a zabezpečte dostatočnú ochranu pre každú súčasť vašej zásielky!

V kategórii Fóliové vrecká Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTbasic.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
  • Trvalo udržateľný (9)
  • Nie udržateľné (7)
Relevantné
Počet výrobkov: 16

Fóliové vrecká – bezpečné uloženie a zabalenie drobností, všetko bezpečne pripravené na cestuKto má ešte čas alebo nervy na vyhľadávanie malých dielov alebo príslušenstva v balíkovej zásielke? A kto má financie na stálu náhradu vrátených dodávok kvôli poškodeným kartónom alebo konštrukčným dielom? Fóliové vrecká v rôznych vyhotoveniach vyriešia obe výzvy jednoduchým spôsobom.
Ako vybrať správne fóliové vrecko podľa obsahu?Fóliové vrecko vyberáte v prvom rade podľa objemu obsahu, v druhom rade podľa účelu obalu a nakoniec podľa citlivosti tovarov. Ploché vrecká bez určitého uzáveru sa dajú používať najuniverzálnejšie – na malé skrutky ako príslušenstvo k nábytku, na sprievodnú dokumentáciu k zásielkam atď.Citlivé konštrukčné diely, ako sú dosky plošných spojov, musia byť príslušne zabalené, preto sú pre nich najvhodnejšie vrecká so vzduchovými vankúšmi. V tomto prípade je dôležité, aby fólia obopla konštrukčný diel bez možnosti pohybu a bola antistatická.Ak chcete napríklad v sklade uschovať určité malé diely na montáž hneď v správnom množstve a zložení v prepravkách s viditeľným obsahom, hodia sa na to vrecká s prítlačným uzáverom ako obalový materiál, pretože sa dajú používať opakovane.
Čo napovie hrúbka fólie o fóliovom vrecku?Rovnako ako si kartonáže vyberáte podľa hmotnosti a zloženia obsahu balíka, tak aj hrúbka fólie v mikrometroch určuje, aký ťažký môže byť obsah, aby sa materiál nepretrhol. Pri hrúbke od 100 µm môžete aj ostré skrutky prepravovať vo vrecku a dosiahnuť pritom optimálnu ochranu. Balíček smie dosahovať skutočne vysokú hmotnosť. Na ľahšie, menej problematické prepravované tovary úplne postačujú fóliové vrecká s hrúbkou od 25 µm.
Aký spôsob uzatvárania fóliového vrecka je optimálny?Optimum určujete vy: Hladký otvor je najuniverzálnejší a možno ho uzatvoriť svorkami, alebo natrvalo pomocou prístroja na zváranie fólií.Samolepiace uzávery na vreckách so vzduchovými vankúšmi zabezpečujú prachotesnú prepravu prepravovaného tovaru – slúžia ako prídavná ochrana na citlivý tovar.Prítlačné uzávery sa dajú kedykoľvek otvoriť a znova bezpečne uzatvoriť – čo je dôležité vždy v tých prípadoch, ak chcete napríklad pri skladovaní staviť na fóliové vrecká.
Aké výhody majú fóliové vrecká s popisovacím poľom?Tieto vrecká sa dajú rýchlo doplniť informáciami, ktoré sú dobre čitateľné na nepriehľadnom poli. Veľmi dobre sa hodia na interné vychystávanie a skladovanie.V našom nákupnom poradcovi Obalový materiál sme pre vás zhrnuli celú cestu od produktu až po balík pripravený na odoslanie. Nájdete tam aj upozornenia k váham a ďalším dôležitým produktom expedičnej logistiky.