037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Dĺžka
Kategória
Kód FEFCO
Kvalita
Materiál
Nosnosť
Šírka
Výška
 

Kartonáže

„Pozor, teraz prichádza kartón!'' Presnejšie povedané teraz prichádzajú: lisovacie kartóny, skladacie kartóny, kartóny s nasadzovacím vekom, kartóny na sťahovanie a … a … a … Na vyššiu ochranu Vášho tovaru a na lepšiu a ľahšiu prepravu Vám ponúkame rôzne druhy kartonáže.
Našli sme 10 artikel/-e/-ov
| | |
Skladací kartón SPEEDBOX
1-vlnité, OJ 50 ks
s DPH
od 31,44
bez DPH
od 26,20
Novinka
Fixačné balenie
s fixačnou vložkou a vonkajším obalom, OJ 25 ks
Cena na vyžiadanie
Novinka
Fixačné balenie
"all in one'', OJ 40 ks
Cena na vyžiadanie
s DPH
od 91,80
bez DPH
od 76,50
Novinka
Cena na vyžiadanie
Novinka
Expedičné kartóny
s automatickým dnom a samolepiacim uzáverom
Cena na vyžiadanie
Novinka
Expedičné kartóny
s ochranou proti krádeži
Cena na vyžiadanie
s DPH
od 41,28
bez DPH
od 34,40
s DPH
od 75,-
bez DPH
od 62,50
Rady pre nákup tovaru v kategórii Kartonáže
Našli sme 10 artikel/-e/-ov
Kartonážne výrobky
Tu nájdete kartonážne výrobky na účinnú ochranu produktu a dobrú manipuláciu počas prepravy a skladovania. Vhodné lepenkové škatule pomôžu zabrániť nepríjemným reklamáciám kvôli poškodeniu pri preprave a vyhnúť sa nespokojným zákazníkom. Spôsob, akým sa produkt dostane k zákazníkovi, je vizitkou dôslednosti, ktorú výrobca investuje do výroby a expedície. Vhodné a účelné krabice preto musia vyhovovať viacerým požiadavkám. V našom online sortimente nájdete vhodné kartonážne výrobky na expedovanie Vašich produktov.

Efektivita pri balení a expedícii
Účelné kartonážne výrobky budú zákazníkovi doručené v dobrom stave. Jednak obdrží objednaný tovar v takom prvotriednom stave, v akom bol vyexpedovaný, a jednak profesionálny obal je dôkazom toho, že sa nešetrilo na nesprávnom mieste. S naším rozsiahlym výberom kartonážnych výrobkov u KAISER+KRAFT je jednoduché nájsť rýchlo a efektívne optimálne riešenie na akýkoľvek problém súvisiaci s balením. Jednodielne alebo viacdielne, v rôznych veľkostiach a tvaroch ponúkajú tieto krabice optimálnu ochranu pri preprave a skladovaní. Vyberte si z bohatého sortimentu správne krabice slúžiace na bezpečné zabalenie a ochranu Vašich produktov pri preprave. Svoj požadovaný výrobok si samozrejme môžete vyhľadať aj priamo prostredníctvom príslušného FEFCO kódu (napr. FEFCO 0427).
Porovnanie produktov