Značka
Kód FEFCO
Kvalita

Kartonáže

„Pozor, teraz prichádza kartón!'' Presnejšie povedané teraz prichádzajú: lisovacie kartóny, skladacie kartóny, kartóny s nasadzovacím vekom, kartóny na sťahovanie a … a … a … Na vyššiu ochranu Vášho tovaru a na lepšiu a ľahšiu prepravu Vám ponúkame rôzne druhy kartonáže.

V kategórii Kartonáže Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTbasic.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 21
Zobrazenie:
Kartonážne výrobky
Tu nájdete kartonážne výrobky na účinnú ochranu produktu a dobrú manipuláciu počas prepravy a skladovania. Vhodné lepenkové škatule pomôžu zabrániť nepríjemným reklamáciám kvôli poškodeniu pri preprave a vyhnúť sa nespokojným zákazníkom. Spôsob, akým sa produkt dostane k zákazníkovi, je vizitkou dôslednosti, ktorú výrobca investuje do výroby a expedície. Vhodné a účelné krabice preto musia vyhovovať viacerým požiadavkám. V našom online sortimente nájdete vhodné kartonážne výrobky na expedovanie Vašich produktov.

Efektivita pri balení a expedícii
Účelné kartonážne výrobky budú zákazníkovi doručené v dobrom stave. Jednak obdrží objednaný tovar v takom prvotriednom stave, v akom bol vyexpedovaný, a jednak profesionálny obal je dôkazom toho, že sa nešetrilo na nesprávnom mieste. S naším rozsiahlym výberom kartonážnych výrobkov u KAISER+KRAFT je jednoduché nájsť rýchlo a efektívne optimálne riešenie na akýkoľvek problém súvisiaci s balením. Jednodielne alebo viacdielne, v rôznych veľkostiach a tvaroch ponúkajú tieto krabice optimálnu ochranu pri preprave a skladovaní. Vyberte si z bohatého sortimentu správne krabice slúžiace na bezpečné zabalenie a ochranu Vašich produktov pri preprave. Svoj požadovaný výrobok si samozrejme môžete vyhľadať aj priamo prostredníctvom príslušného FEFCO kódu (napr. FEFCO 0427).