037 – 65 23 633 
Logo KAISER+KRAFT
ZAMERANÍ NA VAŠE POTREBY

Spoločnosť Kwesto sa premenovala na KAISER+KRAFT a takmer všetko, čo ste v minulosti nakupovali od spoločnosti Kwesto, vám teraz dodá spoločnosť KAISER+KRAFT.

Ak s tým súhlasíte, presmerujeme vás.

KAISER+KRAFT ponúka mnoho zaujímavých výrobkov, ktoré už možno poznáte z minulosti.

  • KAISER+KRAFT dodrží všetky svoje záruky.
  • Poskytneme vám bezplatné doručenie tovaru.
  • Stále platí 30-dňová lehota na bezproblémové vrátenie tovaru.
  • Žiadna minimálna hodnota objednávky, žiadne dodatočné administratívne poplatky.
Chceli by sme vás však o niečo požiadať: Ak ste boli predtým registrovaným zákazníkom na webovej stránke spoločnosti Kwesto, využite jednoduchý postup a zaregistrujte sa v novom internetovom obchode KAISER+KRAFT.

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Vnútorná výška
Vnútorná šírka
Vnútorná dĺžka
Typ produktu
Nosnosť
Materiál
Kvalita
Kód FEFCO
Zobraziť viac
 

Kartonáže

„Pozor, teraz prichádza kartón!'' Presnejšie povedané teraz prichádzajú: lisovacie kartóny, skladacie kartóny, kartóny s nasadzovacím vekom, kartóny na sťahovanie a … a … a … Na vyššiu ochranu Vášho tovaru a na lepšiu a ľahšiu prepravu Vám ponúkame rôzne druhy kartonáže.
Našli sme 19 artikel/-e/-ov
| | |
Rady pre nákup tovaru v kategórii Kartonáže
Našli sme 19 artikel/-e/-ov
Kartonážne výrobky
Tu nájdete kartonážne výrobky na účinnú ochranu produktu a dobrú manipuláciu počas prepravy a skladovania. Vhodné lepenkové škatule pomôžu zabrániť nepríjemným reklamáciám kvôli poškodeniu pri preprave a vyhnúť sa nespokojným zákazníkom. Spôsob, akým sa produkt dostane k zákazníkovi, je vizitkou dôslednosti, ktorú výrobca investuje do výroby a expedície. Vhodné a účelné krabice preto musia vyhovovať viacerým požiadavkám. V našom online sortimente nájdete vhodné kartonážne výrobky na expedovanie Vašich produktov.

Efektivita pri balení a expedícii
Účelné kartonážne výrobky budú zákazníkovi doručené v dobrom stave. Jednak obdrží objednaný tovar v takom prvotriednom stave, v akom bol vyexpedovaný, a jednak profesionálny obal je dôkazom toho, že sa nešetrilo na nesprávnom mieste. S naším rozsiahlym výberom kartonážnych výrobkov u KAISER+KRAFT je jednoduché nájsť rýchlo a efektívne optimálne riešenie na akýkoľvek problém súvisiaci s balením. Jednodielne alebo viacdielne, v rôznych veľkostiach a tvaroch ponúkajú tieto krabice optimálnu ochranu pri preprave a skladovaní. Vyberte si z bohatého sortimentu správne krabice slúžiace na bezpečné zabalenie a ochranu Vašich produktov pri preprave. Svoj požadovaný výrobok si samozrejme môžete vyhľadať aj priamo prostredníctvom príslušného FEFCO kódu (napr. FEFCO 0427).

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov