Nože na kartóny, rezače fólií

Rezať, prerezávať, vyrezávať, rozdeľovať. Dosť namáhavé, myslia si niektorí. Tí, ktorí poznajú naše rezače fólií, si to však už nemyslia. Jednoducho ich využívajú. Dobré rezacie zariadenie je nielen malé, obratné a bezpečné, ale tiež veľmi jednoducho odstráni obalový materiál, ani plasty a koža nie sú preň žiaden problém.

V kategórii Nože na kartóny, rezače fólií Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: MAUL, LISTA.

Značka
Typ produktu
Oblasť použitia
Relevantné
Počet výrobkov: 22

Rezače fólií a nože na kartóny: Pretože profesionáli s nimi odrežú lepšieČi už na oddelení príjmu tovaru alebo v podateľni: S rezačmi fólií a nožmi na kartóny z internetového obchodu KAISER+KRAFT majú vaši zamestnanci po ruke optimálne nástroje. Balíky sa musia otvoriť, aby sa mohol skontrolovať a uskladniť ich obsah: Uvoľňovanie prieťažnej fólie z palety, odstraňovanie balíkovej lepiacej pásky, rozrezanie kartónu – často aj niekoľko stokrát denne. S naším rezacím náradím je to bezpečný a časovo úsporný proces.
Určite väčšia rýchlosť: Rezače fólií a nože na kartónTam, kde sa reže ostrým náradím, je bezpečnosť prvoradá: A my ju dodržiavame. Čepele vsadené do rukoväti noža na kartóny chránia ruku pri rezaní, a to aj u ľavákov. O nízkom riziku poranenia presviedča aj rezač fólií s integrovaným odrezávačom pásky: Čepeľ je ideálna na fólie a papier. Oceňujete ergonómiu? Nôž na kartóny s rukoväťou Ergo má celý komplex premyslených funkcií výrobku. Perfektná manipulácia, protišmykový povrch a mimoriadne ostrý keramický nôž s flexibilným použitím: od kartonáže cez koberce až po plasty a kožu. Mimoriadne šikovné: S oceľovým bezpečnostným nožom nezostane rezná čepeľ nikdy otvorená – umožňuje to automatické zasunutie čepele.
Lacnejšie na tucty – a lepšie pre firmuNiektoré z našich rezacích zariadení sú jednorazové výrobky a sú vystavené intenzívnemu používaniu. Každý z vašich skladníkov však chce byť optimálne vybavený. Preto predávame naše kvalitné výrobky v súpravách. V závislosti od modelu a vyhotovenia napríklad po 5, 10 alebo 25 kusov. To sa oplatí niekoľkonásobne, pretože vytváranie zásob šetrí peniaze, čas – a v neposlednom rade aj nervy. Napríklad, keď to zabráni nedostatku nevyhnutného náradia. A čo sa týka materiálu, máte iné požiadavky v oblasti balenia? Musí byť váš expedovaný tovar zvarený vo fólii? V tom prípade odporúčame mať dostatočné zásoby zmršťovacej fólie. Hľadáte ďalšie riešenia pre expedíciu, prepravu a skladovanie? Porozhliadnite sa v našom online obchode. Na stránke KAISER+KRAFT nájdete obrovský výber aj sortiment. Želáte si niečo špeciálne? Obráťte sa na nás, sme tu pre vás.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Otočné stohovacie nádoby | Drevené palety | Nevratné palety | Lepiaca páska na mokré lepenie | Páskovacie stroje | Priemyselné palety | Oväzovacie pásky HSM | Baliace stroje HSM