Užite si krásnu jeseň

Leto sa chýli ku koncu. No a čo? Namiesto neho prichádza zlatistá jeseň. A s ňou tisíc dôvodov, prečo sa do tohto ročného obdobia zamilovať zas a znova.

Jeseň môže byť zlatá, slnečná – ale vie byť aj blatovo hnedá, oblačno sivá a dažďovo modrá. Preto je teraz ideálny čas na to, aby ste vonkajšie zariadenia poslali na zimný odpočinok a osviežili interiér vrátane všetkých kútov a očistili malých dielikov. Užite si krásy jesenne - s nami budete túto jeseň určite vybavení na každý projekt v každom počasí.

Hor sa von

Produkty pre "Projekt exteriér"

Vonkajšie priestory spoločnosti sa už nepovažujú len za firemnú vizitku, ale stali sa cenným priestorom na odpočinok aj prácu. Dobre udržiavané a premyslené príjazdové cesty, chodníky, prístrešky a oddychové zóny vytvárajú z exteriérových priestorov miesto, ktoré zvyšuje pohodlie pre Vás a zamestnancov Vašej spoločnosti. A spolu s tým, samozrejme, aj produktivitu. Nielen v teplom ročnom období.

Postarajte sa o to, aby Vaše vonkajšie zariadenia vyzerali dobre po celý rok: Zostavili sme pre vás tie najlepšie produkty určené na kríky, lístie a chodníky.

Hor sa dovnútra

Produkty pre "Projekt Interiér"

Na prach a špinu sa môžete spoľahnúť. Všade, kde sa stretávajú ľudia, práca a životné prostredie, vznikajú drobné častice. A všetko, čo sa raz ocitne vo vzduchu, sa nevyhnutne vráti nadol a usadí sa všade na povrchoch a podlahách. Tento prírodný zákon nedokážeme zmeniť. Čo ale zmeniť dokážeme, je všetko ostatné. Pomocou nášho všestranného vybavenia na čistenie interiérov.

Či už sú to chumáče prachu, škvrny alebo fľaky, všetko, čo hľadá profesionál v oblasti čistenia, nájde u nás! Začnite s jesenným upratovaním už dnes a odstráňte nečistoty ľahko, bezpečne a bez namáhavého pobehovania s metlou: Ponúkame Vám naše žiarivo čisté riešenia pre miestnosti, vzduch a povrchy.

Hor sa do všetkých kútov

Produkty pre "Projekt Čisté diely a malé prístroje"

Ako všetci dobre vieme, aj malé kroky môžu viesť k veľkým zmenám – a tie môžu rýchlo nadobudnúť zásadný význam. To zistíte napríklad vtedy, keď musíte čistiť alebo odmasťovať malé až celkom drobné časti strojových zariadení alebo prístrojov. Tie správne výrobky z nášho sortimentu Vám pomôžu výrazne znížiť úsilie potrebné na ekologické, bezpečné a dôkladné odstránenie mastnoty, oleja a nečistôt z drobných súčiastok.

Vďaka tomu budú Vaše malé diely a malé prístroje pracovať naďalej spoľahlivo, presne a s pridanou hodnotou vo všetkých procesoch spracovania.

Čo je dobre vedieť

Naše čističe malých dielov a čistiace stoly môžu byť aj ekologické!

Chcete alebo sa dokážete zaobísť bez rozpúšťadiel alebo prchavých organických zlúčenín (VOC)? Potom si pozrite naše ekologické čistiace stoly.

Mikroorganizmy pomáhajú odstrániť z malých dielov oleje a mastnotu. Dokonalá alternatíva nielen pre životné prostredie, ale aj pre firmy, ktoré sa snažia o mimoriadne udržateľnú prevádzku: Čistiaci roztok totiž nie je klasifikovaný ako nebezpečná látka a v tomto prípade ani ako nebezpečný tovar či odpadový produkt. K dispozícii v rôznych vyhotoveniach.

Všetko čo potrebujete vedieť na jeseň

Ako si udržať jesennú sviežosť pomocou správneho vybavenia.
Jesenné produkty pre vašu spoločnosť wt$

„Máte všetko zabezpečené proti nepriaznivému počasiu a zime?“

Tu získate cenné tipy, ako ochrániť vonkajšie zariadenia vo vašej prevádzke proti zime – od starostlivosti o trávnik až po vodovodnú prípojku!

Jesenné produkty pre vašu spoločnosť wt$

„Tipy na dokonale zorganizované upratovanie kancelárie“

V tomto príspevku sa dozviete, prečo je čistota na pracovisku taká dôležitá, a získate kontrolný zoznam na správne upratovanie kancelárie.

Jesenné produkty pre vašu spoločnosť wt$

„3 rizikové faktory pre ochranu zdravia na pracovisku“

V tomto príspevku sme prehľadne zhrnuli najdôležitejšie požiadavky na pracovisko z hľadiska týchto faktorov: vzduch, svetlo a hluk.

Jesenné produkty pre vašu spoločnosť wt$

„Správne využívanie a údržba exteriéru – ako na to“

Oboznámte sa s výhodami dobre naplánovaného exteriéru, konkrétnymi možnosťami jeho využitia a aspektmi bezpečnosti. Okrem toho získate kontrolný zoznam, ako správne udržiavať vonkajšie zariadenia v každom ročnom období.

Jesenné produkty pre vašu spoločnosť wt$

„Návod na čistenie dielne“

Prečítajte si, prečo je čistota v dielni taká dôležitá, ako najlepšie postupovať pri čistení a čo má metóda 5S spoločné s čistotou v dielni

Jesenné produkty pre vašu spoločnosť wt$

„Na čo sú potrebné čističe malých dielov?“

Tu sa dozviete viac o tom, ako fungujú čističe malých dielov, aké sú rozdiely medzi jednotlivými variantmi a kedy zvoliť ktorý typ čističa.

Jesenné produkty pre vašu spoločnosť wt$

„Vzduch ako faktor ovplyvňujúci zdravie“

Klíma v miestnosti je dôležitým aspektom ergonómie na pracovisku. Popri osvetlení, hluku, vibráciách, žiarení a elektromagnetických poliach je jedným z dôležitých fyzikálnych faktorov pracovného prostredia.

Jesenné produkty pre vašu spoločnosť wt$

„Ako vyčistiť kanceláriu ekologicky šetrným spôsobom“

Tu sa dozviete viac o ekologických opatreniach pri čistení v podnikoch a o požiadavkách na udržateľnú údržbu priestorov. Praktický kontrolný zoznam Vám pomôže so zavádzaním okamžitých opatrení.

Jesenné produkty pre vašu spoločnosť wt$

„Triky pre poriadok a čistotu na pracovisku“

V tomto príspevku sa dozviete, prečo je čisté a upratané pracovisko také dôležité, a osvojíte si naše najlepšie triky na upratovanie a tipy na čistenie svojho pracoviska!