Projekt WILO

Továreň v továrni

Projekt

Úloha

V čiastočne novej a čiastočne prestavanej spoločnosti WILO Smart Factory vznikla potreba väčšieho počtu halových kancelárií, ako aj systému deliacich stien. Priestorová koncepcia mala umožniť úpravu pracovných miest v rámci podniku.

Riešenie

Flexibilný systém halových kancelárií, ktorý umožňuje jednoduchú a hospodársky krátkodobú reorganizáciu – a je úplne jedno, či pritom ide o prestavbu, rozšírenie alebo predĺženie halovej kancelárie.

„To, čo bolo dohodnuté, realizovala firma KAISER+KRAFT takpovediac 1:1. Bola to skutočne veľmi, veľmi príjemná spolupráca.“

Michael Köhler, projektový riaditeľ skupiny WILO

Multitasking ľavou zadnou

Pri plánovaní a realizácii projektu bolo potrebné zohľadniť mnoho faktorov a vzájomne ich koordinovať. Počnúc od jednotlivých produktov, ktorých dostupnosť a dodací termín museli byť zosúladené s dôležitými projektovými krokmi, až po požiadavku, aby priestorový koncept umožňoval maximálnu flexibilitu a súčasne spĺňal najvyššie nároky na kvalitu, udržateľnosť a protihlukovú ochranu.

Veľkým faktorom úspechu bolo plánovanie a vysoká angažovanosť. Tým bolo možné zabezpečiť, aby sa dodržal časový plán a aby sa dali bezprostredne prispôsobiť aj krátkodobé požiadavky na zmeny zo strany zákazníka.

Fotogaléria

Flexibilný systém halových kancelárií pre WILO wt$

Mimoriadna výzva

Plánovanie a realizácia flexibilných halových kancelárií prebiehali súbežne s novostavbou a prestavbou WILO Smart Factory. Z toho vyplynul veľmi tesný časový plán, pretože bolo potrebné zohľadniť aj iné remeselné práce, ako je elektrifikácia, pokládka podláh a montáž strojov.

Flexibilný systém halových kancelárií pre WILO mg$

Kontaktujte nás!

Ak potrebujete naplánovať projekt, radi Vám pomôžeme. Naši odborníci Vám poradia a poskytnú kompetentné poradenstvo.

Kontakt pre poradenstvo, plánovanie a analýzu potrieb: