Projekt BIW Isolierstoffe

Všetko na svojom mieste

Projekt

Úloha

Spoločnosť BIW Isolierstoffe je popredným výrobcom v oblasti kvalitných izolačných materiálov a teplotne flexibilných tesniacich prvkov. V novej budove sa má nachádzať dámska a pánska šatňa s úzkymi skrinkami, ktoré podľa pracovných smerníc § 34 umožňujú oddelené uskladnenie osobného a pracovného oblečenia. Cieľ: Maximálne využitie priestorov v súlade s pracovnými smernicami.

Riešenie

Najmä vďaka osobnej konzultácii priamo u zákazníka bolo možné vypracovať návrh riešenia, ktorý spoločnosti BIW dokonale vyhovuje: Jasne rozpoznateľné farebné označenie dverí (striedanie svetlošedej RAL 7035 a enciánovej modrej RAL 5010), ako aj prispôsobenie úzkych skriniek na šikmé striešky. Ďalšia výhoda: servis. Ponuku dopĺňajú služby ako preprava, postavenie, montáž a likvidácia obalov.

Michael Runte, projektový manažér KAISER+KRAFT

„Dokázali sme splniť všetky požiadavky k úplnej spokojnosti nášho zákazníka.“

Enciánová modrá je plným zásahom

Jasné farebné označenie zabezpečuje, že úzke skrinky nielenže spĺňajú pracovné smernice, ale aj dokonale zapadnú do koloritu podniku. Enciánová modrá RAL 5010 vychádza z loga a zodpovedá tak identite spoločnosti.

Výborný výsledok sme dosiahli najmä vďaka osobnému poradenstvu. Počas plánovania priestorov, merania, úprav a výberu farieb sme boli v intenzívnom kontakte so zákazníkom. Nakoniec presvedčila súhra koncepcie riešenia a komplexného balíka služieb.

Špeciálna výzva

V zásade bolo potrebné vyhovieť dvom požiadavkám: splniť nielen želanie zákazníka, ale aj zákonné predpisy pracovnej smernice, ktorá upravuje oddelené uloženie osobného a pracovného oblečenia.

BIW Isolierstoffe wt$
BIW Isolierstoffe mg$

Kontaktujte nás!

Ak aj vy pripravujete projekt, neváhajte a kontaktujte nás. Naši odborníci vám poskytnú kompetentné poradenstvo a podporu.

Kontakt pre poradenstvo, plánovanie a analýzu potrieb: