Projekt Bohle Isoliertechnik

Dokonalá integrácia, optimálna izolácia

Projekt

Úloha

Skupina Bohle je v stavebníctve doma a ponúka komplexné know-how. Napríklad, keď ide o zabránenie neúmyselným stratám energie a využitie tepelnej, chladovej a zvukovej izolácie, sú vám k dispozícii odborníci zo spoločnosti Bohle Isoliertechnik GmbH v Kolíne nad Rýnom. Pre jedného z týchto odborníkov bolo potrebné zriadiť novú kanceláriu, ktorá mala byť začlenená priamo do prevádzky.

Bohle Isoliertechnik wt$

Riešenie

Realizácii projektu najprv predchádzali podrobné osobné konzultácie priamo na mieste. Následne bola zákazníkovi čoskoro predložená ponuka na zvukovo izolovaný, flexibilný systém halovej kancelárie. Po vyhotovení detailného projektu, vrátane zakreslenia pôdorysu, sa projekt realizoval hladko, podľa želania zákazníka a vo veľmi krátkom čase.

Bohle Isoliertechnik wt$

Bohle Isoliertechnik

„S realizáciou halovej kancelárie sme absolútne spokojní. Spolupráca so spoločnosťou KAISER+KRAFT bola jednoducho skvelá. Jej zamestnanci sú nielen kompetentní, ale aj kedykoľvek dostupní či telefonicky alebo e-mailom.“

Hoci sa halová kancelária skladá zo štandardných prvkov, je možné ju prispôsobiť a dokonale integrovať do výrobnej haly. Táto flexibilita systému v plnom rozsahu splnila stanovené požiadavky.

Zákazníka nakoniec zaujala najmä vysoká kvalita použitých materiálov, zníženie hlučnosti v kancelárii, ako aj celkový balík s garantovaným termínom inštalácie a otvoreným, úprimným poradenstvom.

Špeciálna výzva

Kancelária mala byť integrovaná do prevádzky. Preto bolo potrebné – vzhľadom na vysokú hladinu hluku ˜– nainštalovať do systému halovej kancelárie vysokokvalitné zvukovoizolačné prvky.

Koncept sa vydaril: Zníženie hladiny hluku v kancelárii je výrazne badateľné.

Bohle Isoliertechnik wt$
Bohle Isoliertechnik mg$

Kontaktujte nás!

Ak aj vy pripravujete projekt, neváhajte a kontaktujte nás. Naši odborníci vám poskytnú kompetentné poradenstvo a podporu.

Kontakt pre poradenstvo, plánovanie a analýzu potrieb: