Projekt ENOTEC GmbH

Veľkorysý priestor vytvorený!

Úloha

Minimalizácia spotreby energie, zníženie emisií, optimalizácia procesov. ENOTEC GmbH, popredná spoločnosť v oblasti analýzy spalín a kyslíka, prikladá týmto trom požiadavkám mimoriadny význam. Na to sa úplne zameriava plánovanie, vývoj a výroba systémov analýzy plynov ENOTEC pre riadenie procesov a CEMS. Aby bolo možné ukladať a archivovať množstvo podkladov a dokumentov spoločnosti, naliehavo sa vyžadovalo riešenie, ktoré by šetrilo miesto.

Riešenie

Po podrobných meraniach, ktoré boli presne prispôsobené podmienkam na mieste, a osobných konzultáciách so zákazníkom sa našlo riešenie pre nový archív: Skladovacia plošina s policovými regálmi, ktoré by sa dali umiestniť na novú konštrukciu a pod ňu.

ENOTEC GmbH Referencie ler

Projekt

Montéri KAISER+KRAFT usilovne pracovali už pred začiatkom projektu. Kvôli existujúcej sadrokartónovej stene, ktorá bola rozdeľovačom priestoru, bol na plánovanom mieste montáže najprv demontovaný paletový regál a potom znovu zmontovaný na inom mieste.

Na začiatku samotného projektu, montáže skladovacej plošiny s policovými regálmi, sa po osobnej konzultácii zohľadnili individuálne potreby zákazníka – a v spoločnosti ENOTEC GmbH sa rýchlo a spoľahlivo vytvorilo viac miesta na spisy a dokumenty.

Špeciálna výzva

Špeciálne výzvy si vyžadujú špeciálne opatrenia. Pred realizáciou projektu bolo potrebné najprv vytvoriť plánovaný priestor, aby bolo možné následne podľa presných rozmerov vykonať montáž skladovacej plošiny.

ENOTEC GmbH Referencie ler
ENOTEC GmbH Referencie mg$

Kontaktujte nás!

Ak aj vy pripravujete projekt, neváhajte a kontaktujte nás. Naši odborníci vám poskytnú kompetentné poradenstvo a podporu.

Kontakt pre poradenstvo, plánovanie a analýzu potrieb