Projekt Electrical Oil Service

Bezpečnosť na prvom mieste

Projekt

Úloha

Spoločnosť Electrical Oil Service GmbH sa zasadzuje za tému udržateľnosti. V závode v Duisburgu sa odpadový olej „recykluje“ vo veľkých transformátoroch a spracováva sa na vysokokvalitný základový olej pre priemysel. Bolo potrebné stabilné riešenie, aby sa zamestnanci mohli bezpečne a bez rizika dostať k ventilom transformátorov, ktoré sú umiestnené vysoko, a aby mohli na plošine vykonávať aj čistenie, údržbu a kontroly.

Riešenie

Projekt sa mohol začať rýchlo, najmä vďaka kompetentnému poradenstvu a detailne vyhotovenej ponuke. Vďaka bezpečnej lávke so zábradlím sa výrazne znížilo riziko ohrozenia zamestnancov pri výstupe k transformátorom. Okrem toho včasná dodávka a dobre pripravená montáž zabezpečili, že kompletné riešenie mohlo byť dokončené o deň skôr, ako bolo plánované.

Electrical Oil Service wt$
Electrical Oil Service wt$

Eike Block, vedúci pracoviska Electrical Oil Service

„Riešenie od KAISER+KRAFT významne prispieva k tomu, aby naši zamestnanci odchádzali z pracoviska takí, akí nastúpili – zdraví a bez zranení.“

Projekt

Vďaka novému komplexnému riešeniu celej plošiny už nie je potrebné uvádzať aspekt bezpečnosti práce v hodnotení rizík, ako to bolo predtým. Zamestnanci oceňujú lávku a na pracovisku sa teraz cítia bezpečne.

K vynikajúcemu priebehu projektu prispeli najmä kompetentné a osobné konzultácie. Zohľadňovali sa pritom individuálne požiadavky a výzvy zákazníka. Nakoniec presvedčilo najmä aj včasné dodanie a montáž.

Špeciálna výzva

Okrem dôležitého aspektu bezpečnosti práce a skutočnosti, že malo ísť o kompletné riešenie, muselo byť všetko deliteľné kvôli zástavbám, existujúcim stenám a úzkym priestorom.

Electrical Oil Service wt$
Electrical Oil Service mg$

Kontaktujte nás!

Ak aj vy pripravujete projekt, neváhajte a kontaktujte nás. Naši odborníci vám poskytnú kompetentné poradenstvo a podporu.

Kontakt pre poradenstvo, plánovanie a analýzu potrieb: