Projekt MIHM-VOGT

Vznik nových pracovísk

Projekt

Úloha

Spoločnosť MIHM-VOGT GmbH sa považuje za svetovú špičku vo výrobe vybavenia pre zubné laboratóriá. Spoločnosť plánuje prestavbu výroby s cieľom lepšie využiť priestor vo výrobnej hale a integrovať kancelárie na prípravu práce.

Riešenie

Výrobná hala ponúka na výšku veľkorysé priestory. Vďaka oceľovým montážnym plošinám sme v hale vytvorili druhé poschodie. Pod oceľovými montážnymi plošinami vznikol dostatočný priestor na kancelárie.

Klaus Petzoldt, projektový manažér KAISER+KRAFT

„Dosiahli sme požadované ciele zákazníka. So spoluprácou bol veľmi spokojný.“

Všetko z jednej ruky

Pri tomto projekte sme pociťovali vysoký tlak na termíny. Výhodou pre zákazníka bolo, že sme mu mohli ponúknuť všetko z jednej ruky. Nielen plánovanie, ale aj konkrétnu realizáciu a vybavenie kancelárií. Celá oceľová montážna plošina, regály na oceľovej montážnej plošine, deliace steny, mriežkové deliace steny a vybavenie kancelárie majú spoločného menovateľa KAISER+KRAFT.

Rozhodujúcim faktorom bolo načasovanie po dokončení oceľových montážnych plošín a hrubej stavby kancelárií. Následne sme museli plynule pokračovať s ich vybavením. Kancelársky nábytok bolo preto potrebné dodať a zmontovať načas. Stanovený termín sme dokázali dodržať vďaka našej montážnej firme, ktorá dodala všetok nábytok z nášho skladu a hneď ho aj zmontovala.

Špeciálna výzva

Podlahári, elektrikári, montážnici, dodávatelia – koordinácia rôznych činností bola najväčšou výzvou a bola zvládnutá k úplnej spokojnosti zákazníka.

MIHM-VOGT wt$
MIHM-VOGT mg$

Kontaktujte nás!

Ak aj vy pripravujete projekt, neváhajte a kontaktujte nás. Naši odborníci vám poskytnú kompetentné poradenstvo a podporu.

Kontakt pre poradenstvo, plánovanie a analýzu potrieb: