O nás

Projekty a referencie

U spoločnosti KAISER+KRAFT dostanú zákazníci všetko pre svoju firmu. Úloha predajných kancelárií už dávno nie je len samotný predaj výrobkov, ale zahŕňa aj plánovanie a poradenstvo. Teší nás, že Vám na nasledujúcich stránkach môžeme predstaviť výber ukončených projektov nášho podniku aktívneho po celej Európe, ktoré Vám majú priblížiť rozsah a postup pri celkovej starostlivosti o projekt.

Kreation Krehl – Interior Design & Trading, Ludwigsburg, Baden-Württemberg

Viete, čo je pohyblivý stôl? V tomto prípade je to úspešné priemyselne-umelecké spojenie nožnicového zdvíhacieho vozíka KAISER+KRAFT s nápadom interiérovej architektky Ivonne Krehl. Prízemie 300 rokov starej budovy dekanátu pod pamiatkovou ochranou v Ludwigsburgu sa malo prekoncipovať na miesto stretnutí – uprostred s pohyblivým stolom, vyzývajúcim k zotrvaniu. Tu sa môžete dozvedieť, čo všetko možno vytvoriť z nožnicového zdvíhacieho vozíka.

Projekty a referencie pha

Trumpf, Ditzingen, Baden-Württemberg

Vedeli ste, že aj miestnosti sa vedia usmievať? Prinajmenšom takýto dojem vzniká, keď vkročíte do vstupného priestoru spoločnosti Trumpf. Spoločne sme toto miesto pretvorili a prispôsobili podmienkam nových pracovných potrieb, takže zamestnanci, zákazníci a obchodní partneri sú tu vítaní nielen srdečne, ale aj bezpečne z hľadiska zdravotných požiadaviek.

Projekty a referencie pha

Mercedes-Benz, Esipovo, Solnechnogorsky

Nový závod v Rusku, 40 kilometrov severozápadne od hlavného mesta Moskva na ploche 85 hektárov: Rozruch v závode Mercedes-Benz Manufacturing.

Projekty a referencie pha

ZOTT, Mertingen, Bavorsko

Čierne uličky, hygienické priepusty a nútené vedenie? Vitajte vo svete výrobcu potravín, v ktorom platia prísne hygienické predpisy a vyžadujú sa premyslené koncepcie priestorov. Pre nový výrobný závod veľkej mliekárne Zott prevzala spoločnosť KAISER+KRAFT okrem iného aj zariadenie sociálnych miestností.

Projekty a referencie pha

RWE Innogy, Helgoland, Schleswig-Holstein

S takýmito projektami sa KAISER+KRAFT Deutschland nestretáva každý deň: Niekoľko stoviek debien a stohovacích prepraviek, k tomu regály v špeciálnom vyhotovení na špeciálne vybavenie skladu. Ešte nezvyčajnejším je miesto: Ostrov na šírom mori – Helgoland.

Projekty a referencie pha

Egon Grosshaus GmbH & Co. KG, Lennestadt, Sauerland

Spoločnosť Egon Grosshaus GmbH & Co. KG sa rozhodla pre potreby oddelenia zabezpečenia kvality, ku ktorému patrí aj skúšobné laboratórium, prerobiť jednu z hál na kancelárske priestory – bez akýchkoľvek zásahov do základnej stavby.

Plánovanie a realizáciu projektu prevzala firma KAISER+KRAFT Nemecko.

Projekty a referencie pha

VISHAY ELECTRONIC, Selb, Bavorsko

Spoločnosť Vishay Electronic sústredila svoje celosvetovo aktívne centrum logistiky elektronických súčiastok do jedného miesta v Nemecku, mestečka Selb, a pri plánovaní vnútorného vybavenia sa úplne spoľahla na poradenstvo a výrobky spoločnosti KAISER+KRAFT Nemecko. V novostavbe s úžitkovou plochou 2150 štvorcových metrov skladovacích priestorov sa organizovalo vhodné vnútorné vybavenie.

Projekty a referencie wt$

HÜHNERHAUSmobil, Bielefeld, Severné Porýnie-Vestfálsko

Ralf Müller poskytuje kuratám mobilný domov a my mu dodávame vhodné podvozky. Spolupráca so spoločnosťou KAISER+KRAFT Nemecko sa datuje od roku 2013. S našim podstavcom už bolo postavených viac ako 100 kurínov.

Projekty a referencie pha

CWS-boco, Wiesbaden, Hessen

Nová lokalita, nové kancelárie: Na jeseň 2014 sa poskytovateľ služieb v textilnom odvetví, spoločnosť CWS-boco so sídlom vo Wiesbaden-Nordenstadte, presťahovala do nových priestorov. Oddelenie predaja získalo 1800 m² moderných, ergonomicky zariadených pracovísk a spoločenských priestorov – všetky koordinované, projektované a zrealizované s podporou KAISER+KRAFT Deutschland.

Projekty a referencie pha