Plánovanie a realizácia priestoru. S projektovým servisom KAISER+KRAFT.

Projekty: Nájsť možnosti

Nová hala. Modulárne halové kancelárie. Inteligentné rozdeľovače priestoru. Alebo vyhotovenia na mieru do skladov? Montovanie, plánovanie, inštalovanie. Alebo akákoľvek iná úloha … my to urobíme.

Stavíme sa, že náš tím dokáže vyčariť úsmev na tvári aj Vám? Pretože naši majstri nepadajú z neba, stoja pred Vami, aby mohli na mieru zrealizovať všetko, na čo si len pomyslíte. Teda neostáva nič iné ako pustiť sa do práce: Nápad prichádza od Vás – vybavenie od nás.

Takto sa púšťame do projektov.

Príprava

1. Príprava

V osobnom rozhovore najprv zachytíme všetky Vaše požiadavky: veľkosť miestnosti a vybavenie miestnosti, aspekty ergonómie a všetko ďalšie, čo je pre Vás dôležité.

Plánovanie a organizovanie

2. Plánovanie a organizovanie

Vaše požiadavky premietneme do plánu a zorganizujeme všetko, aby sme tento plán zrealizovali. Aby ste získali skutočný obraz o Vašich priestoroch, pracujeme s programom pCon.planner. Dokážeme tak priestory vizualizovať v 2D a 3D, fiktívne ich postaviť, vybaviť a prispôsobiť.

Realizácia a dokončenie

3. Realizácia a dokončenie

Postaráme sa o to, aby sa všetko dostalo tam, kam patrí. Skoordinujeme poskytovateľov služieb takisto ako dodávku a montáž. A po ukončení montáže vykonáme spolu s Vami aj záverečnú prebierku.

Kontrola a údržba

4. Kontrola a údržba

Je úplne jedno, či ide o zariadenie, ako sú regály. Alebo o zariadenia ako zdvíhacie vozíky. Postaráme sa o to, aby všetko zostalo funkčné a bezpečné. Náš zákaznícky servis skontroluje, opraví a vykoná údržbu. Ochotne aj na produktoch, ktoré neboli zakúpené u nás.

My to už robíme.

Dostanete všetko, čo máme. Dlhodobá skúsenosť, osobné a prístupné poradenstvo, ako aj ochota chápať a riešiť aj komplexné situácie. A ak si to želáte, radi za Vás prevezmeme aj kompletnú realizáciu projektu − od požiadavky cez plánovanie, organizáciu a získanie povolení až po dodávku tovaru, dokončenie a záverečnú prebierku. Takto sa z nápadov stávajú projekty. A niekedy aj budúcnosť.

Vyžiadajte si nás. Môžete nás kontaktovať telefonicky na čísle 037 - 65 23 633 Mobil 0905 693 931 alebo e-mailom: service@kaiserkraft.sk

Osobne

Osobne

Kontaktná osoba sa postará o všetky Vaše požiadavky.

Skúsene

Skúsene

Naši projektoví vedúci majú dlhoročné projektové skúsenosti.

Všestranne

Všestranne

Realizujeme projekty pre rôzne odvetvia.

WILO – firma vo firme, Dortmund, Severné Porýnie-Vestfálsko

Pri plánovaní a realizácii projektu bolo potrebné zohľadniť mnoho faktorov a vzájomne ich koordinovať. Počnúc od jednotlivých produktov, ktorých dostupnosť a dodací termín museli byť zosúladené s dôležitými projektovými krokmi. Až po požiadavku, aby priestorový koncept umožňoval maximálnu flexibilitu a súčasne spĺňal najvyššie nároky na kvalitu, udržateľnosť a protihlukovú ochranu.

Veľkým faktorom úspechu bolo plánovanie a vysoká angažovanosť. Tým bolo možné zabezpečiť, aby sa dodržal časový plán a aby sa dali bezprostredne prispôsobiť aj krátkodobé požiadavky na zmeny zo strany zákazníka.

Projekty a referencie wt$

Kreation Krehl – Interior Design & Trading, Ludwigsburg, Bádensko-Württembersko

Viete, čo je pohyblivý stôl? V tomto prípade je to úspešné priemyselne-umelecké spojenie nožnicového zdvíhacieho vozíka KAISER+KRAFT s nápadom interiérovej architektky Ivonne Krehl. Prízemie 300 rokov starej budovy dekanátu pod pamiatkovou ochranou v Ludwigsburgu sa malo prekoncipovať na miesto stretnutí – uprostred s pohyblivým stolom, vyzývajúcim k zotrvaniu. Tu sa môžete dozvedieť, čo všetko možno vytvoriť z nožnicového zdvíhacieho vozíka.

Projekty a referencie pha

Trumpf, Ditzingen, Bádensko-Württembersko

Vedeli ste, že aj miestnosti sa vedia usmievať? Prinajmenšom takýto dojem vzniká, keď vkročíte do vstupného priestoru spoločnosti Trumpf. Spoločne sme toto miesto pretvorili a prispôsobili podmienkam nových pracovných potrieb, takže zamestnanci, zákazníci a obchodní partneri sú tu vítaní nielen srdečne, ale aj bezpečne z hľadiska zdravotných požiadaviek.

Projekty a referencie pha

Mercedes-Benz, Esipovo, Solnechnogorsky

Nový závod v Rusku, 40 kilometrov severozápadne od hlavného mesta Moskva na ploche 85 hektárov: Rozruch v závode Mercedes-Benz Manufacturing.

Projekty a referencie pha

ZOTT, Mertingen, Bavorsko

Čierne uličky, hygienické priepusty a nútené vedenie? Vitajte vo svete výrobcu potravín, v ktorom platia prísne hygienické predpisy a vyžadujú sa premyslené koncepcie priestorov. Pre nový výrobný závod veľkej mliekárne Zott prevzala spoločnosť KAISER+KRAFT okrem iného aj zariadenie sociálnych miestností.

Projekty a referencie pha

RWE Innogy, Helgoland, Šlezvicko-Holštajnsko

S takýmito projektmi sa KAISER+KRAFT Deutschland nestretáva každý deň: Niekoľko stoviek debien a stohovacích prepraviek, k tomu regály v špeciálnom vyhotovení na špeciálne vybavenie skladu. Ešte nezvyčajnejším je miesto: Ostrov na šírom mori – Helgoland.

Projekty a referencie pha

Egon Grosshaus GmbH & Co. KG, Lennestadt, Sauerland

Spoločnosť Egon Grosshaus GmbH & Co. KG sa rozhodla pre potreby oddelenia zabezpečenia kvality, ku ktorému patrí aj skúšobné laboratórium, prerobiť jednu z hál na kancelárske priestory – bez akýchkoľvek zásahov do základnej stavby.

Plánovanie a realizáciu projektu prevzala firma KAISER+KRAFT Nemecko.

Projekty a referencie pha

VISHAY ELECTRONIC, Selb, Bavorsko

Spoločnosť Vishay Electronic sústredila svoje celosvetovo aktívne centrum logistiky elektronických súčiastok do jedného miesta v Nemecku, mestečka Selb, a pri plánovaní vnútorného vybavenia sa úplne spoľahla na poradenstvo a výrobky spoločnosti KAISER+KRAFT Nemecko. V novostavbe s úžitkovou plochou 2150 štvorcových metrov skladovacích priestorov sa organizovalo vhodné vnútorné vybavenie.

Projekty a referencie wt$

CWS-boco, Wiesbaden, Hesensko

Nová lokalita, nové kancelárie: Na jeseň 2014 sa poskytovateľ služieb v textilnom odvetví, spoločnosť CWS-boco so sídlom vo Wiesbaden-Nordenstadte, presťahovala do nových priestorov. Oddelenie predaja získalo 1800 m² moderných, ergonomicky zariadených pracovísk a spoločenských priestorov – všetky koordinované, projektované a zrealizované s podporou KAISER+KRAFT Deutschland.

Projekty a referencie pha
Projekty a referencie mg$

Rozširujeme Vaše možnosti

Firma vo firme. Stôl ako umelecké dielo s nožnicovým zdvíhacím vozíkom. Alebo usmievajúce sa priestory. Už teraz sa tešíme, ako z nemožného pre Vás spravíme možné.