Značka
Dĺžka
Dĺžka plošiny

Montážne vozíky

Naše multitalenty: stolové vozíky ako pojazdná „dielňa''. Dostanú sa všade, sú obratné a ľahké, robustné a majú dlhú životnosť, veľa úložného priestoru a dostatočnú úložnú plochu. A vďaka rozsiahlej výbave môžete svoj stolový vozík navyše aj dokonale prispôsobiť svojim požiadavkám. Dobrý vzhľad a výkonnosť pre Vaše nové dielenské vozidlo.

V kategórii Montážne vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, Kongamek, QUIPO, TRUSCO, ZARGES, Gmoehling, RAU.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 106
Zobrazenie:
Stolové vozíky a montážne vozíky
Stolové vozíky a montážne vozíky sú v oblasti prepravných zariadení a vozíkov skutočnými multitalentami. Pojazdný dielenský stôl je v mnohých oblastiach montáže nevyhnutný – dá sa rýchlo a jednoducho preniesť z jedného pracovného miesta na druhé, poskytuje priestor, ako aj bezpečné úložné plochy na množstvo nevyhnutných materiálov a prístrojov súčasne. Stolové vozíky a dopravné rudly na mobilné použitie ušetria zriaďovanie fixných pracovísk s obmedzeným akčným rádiom. Niektoré modely však ponúkajú vďaka spúšťateľným podvozkom dokonalý komfort pevne stojaceho dielenského stola, bez toho, aby ste sa museli vzdať jeho mobility. Tieto montážne vozíky vedia fixne inštalované zariadenia nielen dokonale doplniť, ale čiastočne dokonca aj účelne nahradiť.

Rozsiahla výbava robí z montážnych vozíkov univerzálnych pomocníkov
Pri výbave a príslušenstve stolových a montážnych vozíkov sú na výber rozsiahle možnosti. Principiálne sa všetky modely vyrábajú z robustných materiálov s dlhou životnosťou, ako je oceľový plech, multiplexové dosky a plasty, mobilitu zabezpečujú ovládateľné celogumové obruče so zastavovacími systémami. Okrem sortimentu jednoducho konštruovaných montážnych pomocných vozíkov je však k dispozícii aj veľké množstvo rôznorodých voliteľných doplnkov. Nepriepustné vaňové police a police s protišmykovými povrchmi umožňujú čistú a bezpečnú prácu. Podľa potreby sú na výber montážne vozíky so skriňovými vložkami a zásuvkami, uzamykateľné prvky tu zaisťujú bezpečné uschovanie nástrojov a prístrojov vysokej hodnoty. Na vytvorenie skladových zásob drobných a hromadne vyrábaných súčiastok sú inteligentným riešením vozíky s integrovanými prepravkami s viditeľným obsahom. Káble, náradie a iné pracovné materiály nájdu svoje správne miesto v nadstavbových prvkoch z dierovaných plechov. Na umožnenie ergonomickej práce zahŕňa výber montážnych vozíkov aj modely s výškovo prestaviteľnými pracovnými doskami. Nosnosti stolových vozíkov dosahujú až 500 kg. S týmto veľkým výberom Vám ponúka KAISER+KRAFT vysokovýkonné montážne vozíky maximálnej kvality pre všetky oblasti použitia vo Vašom podniku.